Професионални серии за коса- тема 150

  • 48 583
  • 755
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 656
Аз от филъра на Олиосета не видях абсолютно никакво подобрение и разлика в косата ми.Не знам какво е това чудо..😀

# 181
  • Мнения: 942
Искрица, за връхчета досега от това съм доволна. Досега ползвах червеното олио на Керастаз,  който ми прави някакъв гаден фриз. Това е в пъти по-добро, включително и за  разхвърчаните връхчета.

# 182
  • Мнения: 1 997
След известно време употреба, бих искала най-сърдечно да благодаря на Casual за подстрекателството относно четката iDetangle. Страхотна е! И детето вече не бяга като ме види с четка в ръка Grinning
Също така, бих искала да благодаря на всички, които споделиха за Joico. Мисля, че това е новата любов на косата ми. Взех дпш, реконструктор и хидратор от серията K-pak, както и шампоана moisture recovery. Чувствам косата си жива след тях.
Много се радвам Heart Exl
Това са ми и любимците на Джойко

В последно време не пиша много , защото нямам нови продукти, карам на любимци, които заредих в голямо количество.
Повторих drops Oway, но този път не виждам този добър резултат, пробвах и на мокра коса ( преди сешоар ) тогава пък ги разнасям трудно и се наслагва много продукт на определени места и много трудно попива и се изсушава ...
Надявам се на бъдещо намаление ( идва ноември ) и тогава планувам да съм поизхабила запаси и да взема Hmilk-а.

Дайте идеи за шампоан, който не изсушава и заплита косата - в момента съм с Джойко Блонд лайв, Тераписте ( малко по пързо ми клепва косата от него и се налага по често миене ) Шу ( който уж е ДПШ, но не го усещам като такъв )  
Аня на Лакме ДПШ ли хвалеше ?

Последна редакция: пт, 24 сеп 2021, 09:39 от Casual

# 183
  • Мнения: 942
Аз пък си търся нещо балансирано, с превес на протеина.
Чудя се между маска Керастаз за блондинки,
 балсама Керастас за блондинки,
Kérastase Discipline Maskeratine и
 Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine and Repair Treatment .
Може би Принцесата тук би могла да даде съвет.
Casual аз от ш на joico за блондинки съм доволна.  Защо искаш да го сменяш?

# 184
  • Мнения: 936
Момичета, ще пиша с молба и тук. Има ли някоя от вас, която може да ми даде отливка от спрея на Медисютикълс за събуждане на фоликули на коса? Цяла опаковка ми е много.
Моля, ако някоя дама не го ползва, са ми пише. Или пък, ако искате да си разделим един.
Може ли да уточните кой спрей от двата е?
Биоактивен спрей за стимулиране на фоликулите за жени 250 мл Mediceuticals Cellagen Stimulator
или
Спрей за стимулиране на фоликулите и скалпа Mediceuticals Numinox 250 мл
Методът на прилагане на веждите с впръскване или размазване с пръсти става?
Ако не сте намерили с кой да го разделите, моля да ме имате предвид!
Благодаря!

# 185
  • Мнения: 1 997
Скрит текст:
Аз пък си търся нещо балансирано, с превес на протеина.
Чудя се между маска Керастаз за блондинки,
 балсама Керастас за блондинки,
Kérastase Discipline Maskeratine и
 Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine and Repair Treatment .
Casual аз от ш на joico за блондинки съм доволна.  Защо искаш да го сменяш?
Дисциплин серията не съм ползвла, но блондинския балсам хидратацията е в превес според мен
Маската на Джойко лъстер лук харесвам доста ( не толкова колкото Кпак серията )
Другата , която много ми допада ( след К-пак ) е тази серия https://www.arlen.bg/category/1041/defy-damage-grizha-za-zashtita-na-kosata.html

Лора вече 2 опаковки една след друга използвам затова Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 сеп 2021, 08:55 от Casual

# 186
  • Мнения: 3 507
Casual,
дпш на Lakme e много хубав, да.

# 187
  • Мнения: 5 267
Още не са ми пристигнали капсулите, но пък получих продуктите на functon of beauty и ще напиша малко в скрития текст за първото ми впчатление на вид за тях. Преди да започна да ползвам новите неща ме постригаха с около десет сантиметра Relaxed

Скрит текст:
Поръчах шампоан, балсам и маска. Пристигат с помпички и стикери, човек може да си напише при поръчката името на опаковката - така направих и аз Grinning Идеята е да се поръча онлайн след направен куиз, като водят продуктите за персонализирани и подходящи за косата, която човек е "попълнил". На сайта пише, че са веган, без парабен, не се пробват върху животни и не ползват сулфати (обаче съдържат sodium lauroyl lactylate и sodium chloride).

Ароматът, който избрах е праскова, харесва ми. Цветовете са лилаво и розово. Маската не можеше да се промени според желания. Балсамът е малко по-течен от това, което си представям, но шампоанът е ок. На снимките се виждат как изглеждат, съдържанието на продуктите и формулата, която избрах в куиза.







Актуално положение:




Мисля веднага да започна да ги ползвам, а капсулите от най-рано октомври, защото имам още два продукта, с които трябва да приключа преди това. Ще дам ъпдейт след месец ползване. Предполагам, че до половин година горе долу ще стане ясно дали ще се поръчва пак.

# 188
  • Мнения: 942
Casual,  кажи по-точно кой продукт от всичките Joico K-Pak ти допада. Притеснява ме да не утежнява много и да се налага всеки ден да си мия косата.
Joico defy damage също мисля ,че е добър, но вече имам шампоана и 2 маски от серията Joico blonde life и ми се струва, че имат еднакво действие.  Някой може ли да сравни тези две серии.
Да споделя- свърши ми маската Керастаз Хроноложист.  Е, няма такава гадна маска. А и мирише на потен мъж. За бога, братя, не купувайте!:money:

# 189
  • София
  • Мнения: 1 744
След известно време употреба, бих искала най-сърдечно да благодаря на Casual за подстрекателството относно четката iDetangle. Страхотна е! И детето вече не бяга като ме види с четка в ръка Grinning
Също така, бих искала да благодаря на всички, които споделиха за Joico. Мисля, че това е новата любов на косата ми. Взех дпш, реконструктор и хидратор от серията K-pak, както и шампоана moisture recovery. Чувствам косата си жива след тях.
Много се радвам Heart Exl
Това са ми и любимците на Джойко

В последно време не пиша много , защото нямам нови продукти, карам на любимци, които заредих в голямо количество.
Повторих drops Oway, но този път не виждам този добър резултат, пробвах и на мокра коса ( преди сешоар ) тогава пък ги разнасям трудно и се наслагва много продукт на определени места и много трудно попива и се изшушава ...
Надявам се на бъдещо намаление ( идва ноември ) и тогава планувам да съм поизхабила запаси и да взема Hmilk-а.

Дайте идеи за шампоан, който не изсушава и заплита косата - в момента съм с Джойко Блонд лайв, Тераписте ( малко по пързо ми клепва косата от него и се налага по често миене ) Шу ( който уж е ДПШ, но не го усещам като такъв ) 
Аня на Лакме ДПШ ли хвалеше ?

Joico moisture surge?
Oway rebuild шампоана

# 190
  • Мнения: 1 108
mechetaishan от къде се сдоби с бюджетна терапевтична преса, може ли линк?

Искрица защо не пробвате по скоро някой кремообразен спрей от тези за разплитане и отгоре малко олио?
Изхождам от там, ч еолиото само по себе си сложено не хидратира, трябва да се сложи продукт отдолу и отгоре олио за да "запечата" вкараната хидратация. Спрея на Маракеш според мен би вършил работа или нещо от този род..
Взех тази - https://www.amazon.de/gp/product/B083RQKL88/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1 Виждала съм я и в Алиекспрес, но не ми се занимаваше да поръчвам от там.

# 191
  • Мнения: 2 442
Ли Лу, това не е ли "абонаментната" марка? Прегледай си скоро контото,да не изгориш. Иначе,не съм чувала кой знае какви отзиви от хора които разбират от коса...ако е същата марка де,нещо такова ми се върти.

Лора, Дефи демидж и Блонд лайф са съвсем различни. Имам представа от косата ти,не мисля че първата ще ти утежнява.Между другото,тя е и по-добрата от двете

# 192
  • София
  • Мнения: 1 744
Ли Лу, това не е ли "абонаментната" марка? Прегледай си скоро контото,да не изгориш. Иначе,не съм чувала кой знае какви отзиви от хора които разбират от коса...ако е същата марка де,нещо такова ми се върти.

Лора, Дефи демидж и Блонд лайф са съвсем различни. Имам представа от косата ти,не мисля че първата ще ти утежнява.Между другото,тя е и по-добрата от двете

Може ли сравнение между Defy damage и K-pak?

# 193
  • Мнения: 4 170
На Алтерна зеления шампоан и балсама са моето откритие - правят косата лъскава и заглажда много добре.

# 194
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Кои са тези зелени Ш и Б? За My Hair My Canvas ли иде реч? И ако да моля те опиши косата си. Интересни са ми,а мостри от рибата да изкрънка човек е геройство Grinning. В кокопанда бяха сериозно намалени и код хващаше и много им се чудех ама пусто никой нищо не казва за тях.

Общи условия

Активация на акаунт