Магията на изтока - тема 66

  • 21 995
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 606
Ето на теб един нов тиган - иджи приджим, хаха и с този негов "английски" тръгна за Холивуд, айгуууу.

# 706
  • Мнения: 9 295
Така го рекламира този тиган все едно ще дойде вкъщи и ще сготви.

# 707
  • Мнения: 4 606
В сеирджийският бизнес е така, хаха. Трябва да накара агашитата и аджумите да се втурнат и да купуват. Той и скъсан чувал да рекламира - пак ще има същия ефект, защото лудостта е безгранична, особено на неговата географска ширина и дължина.

# 708
  • вятърничава
  • Мнения: 1 932
Тъкмо скоро се чудех какво стана с това момче,отиде у Холивуд,та се невиде.
А той тигани продавал.Та къде казвате ги продават тези чудодейни тигани Yum

ross, завеждам ,че гледаш Muchaburi.Ще чакам с нетърпение превод.

Имам въпрос към гледалите One Ordinary Day
2в1, хелп!
Скрит текст:
Аз съм на еп.6, но не разбрах тази намазаната адвокатка защо реши да поеме това дело.
Пропуснала ли съм нещо или в оставащите 2 епизода става ясно.

Последна редакция: чт, 13 яну 2022, 14:53 от bb6

# 709
  • Мнения: 6 970
bb6, просто реши да "яхне вълната" и да си направи реклама на гърба на малкия. Делото имаше огромен отзвук в обществото и всички говореха за него. Не я вълнуваше много-много как ще приключи, важното беше тя и фирмата ѝ да са в светлината на прожекторите. Ще видиш после как се извъртат нещата.

Започнах Snowdrop. Да видим какво толкова възмути корейците, защото от първи епизод не видях нещо, което да е чак толкова уронващо историята им.

Bulgasal
И Джун пак вкарва в действие психарския поглед и поведение. Получават му се такива роли.

# 710
  • вятърничава
  • Мнения: 1 932
2в1,мерси!
Пак ще се повторя и потретя,че ми харесва този сериал,има динамика,няма пълнежи за сега!Актьори, персонажи, сценарий,музика - всичко си е на мястото! Даже и човещинка има, ама мааалко, щото все пак са корейци.Не могат да си плюят на имиджа Joy

# 711
  • Мнения: 4 606
Koisenu Futari - епизод 1

Става. Ще се следи всяка седмица. Темата е изтъркана - поредните две самотни души, които събираме, но след като видях първи епизод - хареса ми, отново разглеждаме социален проблем, а и епизодите са по 30 минути. Щом е за социума, аз съм с две ръце.
Исей - само като служител в супермаркет не го бях гледала. Той е кябецу (зелето), хохо, напомни ми на първия прякор, който Хару даде на Лемон-сан. Той също беше кябецу.

Събраха се тези две самотни души под един покрив и да видим как ще продължи съжителството им. И отново казоку (семейството) в основата на всичко.

# 712
  • Мнения: 5 381
Koisenu Futari - епизод 1
Скрит текст:

Става. Ще се следи всяка седмица. Темата е изтъркана - поредните две самотни души, които събираме, но след като видях първи епизод - хареса ми, отново разглеждаме социален проблем, а и епизодите са по 30 минути. Щом е за социума, аз съм с две ръце.
Исей - само като служител в супермаркет не го бях гледала. Той е кябецу (зелето), хохо, напомни ми на първия прякор, който Хару даде на Лемон-сан. Той също беше кябецу.

Събраха се тези две самотни души под един покрив и да видим как ще продължи съжителството им. И отново казоку (семейството) в основата на всичко.

Звучи интересно, ще си го запиша за гледане в някой бъдещ момент.

# 713
  • Мнения: 9 295
Akiko's Piano
Смесица между документален и игрален филм.Двете се преплитат,но като цяло симбиозата им не беше добра.
Игралната част е за живота на момиче,загинало в Хирошима по време на томната бомбардировка,но любимото и пияно оцелява и все още се използва за концерти.Това беше наистина добрата част,ако беше само тя щеше да е е един филм,който разказва лиричната история и трагедия на едно малко момиче.Идва документалната част- снимки,факти и кадри.Сухо и някак грубо контастира на трогателната история от другия сигмент.
Не е лош филм,но очаквах повече.

# 714
  • Мнения: 5 381
Все пак е петък, но както знаете, не си падам съвсем по типичните петъчни снимки, затова...

Кен Уатанабе като по-млад:
Скрит текст:
И един красив Уатанабе-младши:
Скрит текст:

# 715
  • Мнения: 6 970
Като за петък вечер един Макс Чангмин (TVXQ) с нова солова песен.

# 716
  • Мнения: 1 460
Bad and crazy - интересен девети епизод, но и доста мрачен. Надявах се зад всичко това да стои руско-корейската бандитка, а те вкараха някакъв нов психар. Десета май ще е още по-заплетена, както се вижда от тийзъра. Злата мацка ми се мерна, ще видим как ще го завъртят. Надявам се всичко това да приключи що годе добре, някак си не съм готова за сълзлив и трагичен 12-ти еп.

# 717
  • Мнения: 6 970
Вчера е започнал  Dr. Park's Clinic. По уеб-комикс е и нямам идея какво да очаквам освен, че по тийзърите май ще е нещо комично. Но пък кастът е толкова приятен, а Ра Ми Ран и Ча Чунг Хуа наред с Ким Куанг Кю са перфектни в комични роли. Да не споменавам и по-различният от обичайното вид на И Со Джин. Епизодите са 12 и се излъчват в петък.

# 718
  • Мнения: 5 381
Загледах Mitsu no Aji. След първите 2 епизода все още не мога да кажа, че ме заинтригува, някак мудно върви за моя вкус. Обаче засега няма да се отказвам, да видим докъде ще го докарам.

# 719
  • Мнения: 6 970
Почерпете се за здравето на Буболечето, защото на баба принцесата днес става на 4г.

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт