Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Избор на прахосмукачка - 5

• 19 111
  • 515
  •   1
Отговори
# 510
Компютъра си го смуча с накрайника за прах на прахосмукачката. Въобще не си представям нещо да ми издухва и разнася прахоляк.

# 511
Компютъра си го смуча с накрайника за прах на прахосмукачката. Въобще не си представям нещо да ми издухва и разнася прахоляк.
И аз така рекох да направя веднъж на лаптопа, но половината бутони се озоваха в контейнера 😂 и после зор докато им намеря местата.

# 512
Става дума за чистене вътре в кутията. Дънна платка, видео карта, памет и т.н..Там със стандартната четка трудно може да се бръкне и има риск да повредиш нещо. Затова се използва сгъстен въздух за издухване на праха.

# 513
Има спрейове със сгъстен въздух именно за това.

http://acm-bg.com/index.php?m=320&lang=1&prodid=2876

# 514
Ние знаем,че има спрейове за това, ама не ми се купуват кашони от тях.

Цитат
Тази процедура се прави САМО навън!

# 515
Може ли да съдействате с малко насоки, че съвсем се оплетох с толкова модели..

Търси се вертикална прахосмукачка с миещ се контейнер (без вода/торбичка) за почистване на ламинат, 2 малки килима, в колата, вакуум на торби за дрехи и почистване на филтри на сушилня и робот. От около 6-7г имаме rowenta с контейнер, 750w, доста силна, чудесна, но тежичка и ми заема място. Очаквам 3та серия парочистачка Керхер, която ще комбинирам с робота. Но идеята е вертикалната да я ползвам по-рядко като цяло. Може с кабел, може и без, важното е да има четка за килими и откачаща се част (мини), която да ползвам в малки ъгълчета, дребни почиствания или в колата. По възможност с контрол на степента, но нямам претенции. Нямаме животни, но коса има доста.
Заради парочистачката нямам място и трябва да е вертикална. Бюджет: макс 500лв. Гледах Бош, Зингер с метална тръба, някои модели на Ровента, Филипс и Керхер vc5 premium.
Безкабелните ми се струват слабички сякаш, не знам дали не си въобразявам, но с тези различни параметри не мога да преценя.

Общи условия

Активация на акаунт