Търся мнение, да се откажа ли

  • 11 898
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20 325
Аз не мога да разбера как твърдиш, че харесваш/уважаваш един мъж, а пускаш тема и говориш глупости за него.

# 61
  • INFJ
  • Мнения: 9 587
Нали знаете, първите няколко, обяснителни изречения в такива теми, не се четат. Няма никакво значение какво пише пред "но" и "обаче".

# 62
  • Мнения: X
Авторке, ясно ми е защо този мъж е "на гости" у вас, защо го приемаш само здрав и не си готова да си мръднеш пръста за него. Той не те задоволява в леглото и ти не го обичаш, съответно той ти е в периферията на живота. Нещата са съвсем прости. За какво ти е всъщност?

# 63
  • Мнения: 1 307
Къде прочетохте, че е в командировка или нещо подобно, аз освен първия пост и няколко разяснителни отговора друго не видях от авторката. По вероятно да си е на селото при мама и тате. Те реално има връзка, но доста им куца. Тя вътрешно се колебае дали да са заедно, взаимно си търсят кусури, физическата им близост е нулева, само в емоционален се задоволявали, но доколкото схванах основно авторката. Аз не виждам смисъл от такива взаимоотношения. Нямат отежняващи семейните отношения обстоятелства, като деца, общо жилище, общ кредит прочие, което прави много по-лесно  и навременно решението за раздяла.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 36 808
В първите няколко изречения винаги всичко е перфектно, цветя и рози. После идват НО и ОБАЧЕ и истината излиза наяве.

# 65
  • Мнения: 15 158
Командировката е предложение от ССФ за следващата глава на този том.
Човекът от два месеца съжителство щял да липсва един месец, ама щял да се прибира два уикенда.
Уважителната му е казала, че не може да се прибере обратно в съжителството, понеже подсмърчал. И не плащал точно половината разходи. На такъв ку*венски номер и аз бих реагирала остро.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 25 324
Къде прочетохте, че е в командировка или нещо подобно, аз освен първия пост и няколко разяснителни отговора друго не видях от авторката. По вероятно да си е на селото при мама и тате.
И как реши кое е по-вероятно? Пише "извън града е", не "при майка си и баща си е" Laughing Май се надпреварваме да си съчиняваме, а авторът или авторката ни гледа сеира, на това ми прилича вече hahaha

# 67
  • Мнения: 1 307
Къде прочетохте, че е в командировка или нещо подобно, аз освен първия пост и няколко разяснителни отговора друго не видях от авторката. По вероятно да си е на селото при мама и тате.
И как реши кое е по-вероятно? Пише "извън града е", не "при майка си и баща си е" Laughing Май се надпреварваме да си съчиняваме, а авторът или авторката ни гледа сеира, на това ми прилича вече hahaha
Ми, така е съчиняваме си, като няма допълнителна информация. На мен ми се струва да е на село, отколкото цял месец командировка. Щото ако е командирован и се разболял все трябва да се прибере някъде, едва ли ще седи на хотел. Още повече, че не с доказан Ковид, а само съмнения... Щом не го иска, за да не я зарази, той е на място където може да остане задълго. Правя си мои логически връзки от прочетеното, ся може и да не са верни...

# 68
  • София
  • Мнения: 17 900
O я се стегнете, всеки с възможност (в София хората обикновено имат повече от едно жилище) се изнесе при Ковид, че да не трови близките си. Сам трябва да се сетиш. Аз като лепнах шарка - също се преместих, че да не докарам на хора с болежки големи проблеми.
Вика му се загриженост не само за собствения си гъз. Ако някой има вероятност да е с Ковид и е на крака така или иначе някъде другаде, но ми напира да ми кашля бацили в лицето, със сигурност ще реша, че грам не ме обича и също няма да искам да го пусна.

А мъжът е типичен нереализиран комплексар. Реално надали му пука за цвета на стените, както на 90% от мъжете, но напира понеже е "въпрос на чест", която за него явно е правопропорционална на собствността.

# 69
  • Мнения: 3 505
O я се стегнете, всеки с възможност (в София хората обикновено имат повече от едно жилище) се изнесе при Ковид, че да не трови близките си. Сам трябва да се сетиш. Аз като лепнах шарка - също се преместих, че да не докарам на хора с болежки големи проблеми.
Вика му се загриженост не само за собствения си гъз. Ако някой има вероятност да е с Ковид и е на крака така или иначе някъде другаде, но ми напира да ми кашля бацили в лицето, със сигурност ще реша, че грам не ме обича и също няма да искам да го пусна.

А мъжът е типичен нереализиран комплексар. Реално надали му пука за цвета на стените, както на 90% от мъжете, но напира понеже е "въпрос на чест", която за него явно е правопропорционална на собствността.
Двете години пропаганда дават резултат. Преди 👑 ни смятаха за мързели и лигли тези, които ползвахме болнични за сополи и гърлобол.
ПП: Темата е на път да короняса и да бъде заключена.

# 70
  • Мнения: 15 158
Точно при ковида провинциалистите напуснаха квартирите и се прибраха - да, точно така - в провинциалните къщи на родителите си при същите тези родители.
И като се изнесоха провинциалистите, софиèнци имаха къде на свой ред да се изнесат.
Дълбоко се съмнявам, че в други условия реститутите биха се навили да загубят 1-2 наема и евентуално и депозит за предсрочно гонене на наемател, ами щяха да си подсмърчат в основното жилище в отделна стая.
По разкази - болни или със съмнение за болни се затваряли в една стая и приемали храна като затворници - до вратата, прибират, после изнасят.

Напълно е възможно да се получат нещата и си се получават в реално време и при бедняците с едно жилище.

# 71
  • INFJ
  • Мнения: 9 587
Много голямо значение има и как комуникираш по дадени въпроси. Ако му е казала с тоя ковид ли е, мовид ли е, да не й се показва вкъщи, а после пита защо не й плаща вноските по кредита, щом има мнение за цвета на стените... еми да, нормално е човека да реагира.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 25 324
Ауу, как ни се накара Joy Ние що да се стягаме само не разбрах. Много сте богати софиЕнци бре, с по няколко жилища. Ние от село Варна имаме само едно и като бях с ковид-мовид не се изнесох, щото нямаше къде. Явно според теб това е връх на безотговорността, ама ние мислим другояче. Как разбра какъв е случаят тук (ако не е партенка, де), че ни прати веднага да се стягаме? Верно бива, бива, ама да имаш връзка, да живеете заедно и да не пуснеш човека да се прибере ми е егати абсурда. Ковид-мовид, може да се пазиш и изолираш и без да натириш половина си на улицата Crazy

# 73
  • Мнения: 12 923
Добър ден.

От 1 година се познавам с един човек и от 2 месеца живеем заедно. Доста сложен характер, но ми дава чисто емоционално всичко, от което имам нужда - разговори, подкрепа, допитва се до мен постоянно. Чувствам се обичана с него. Неща, за които съм обяснявала в предишни връзки, ги имам наготово. Вкъщи чисти, готви, пуска пералня и простира без да му напомня. Бюджетът ни е общ и не е стиснат.
...аз все съм командвала, че съм била супер властна, повече нямало да дойде в моя апартамент и трябвало да си търси жилище сега, а пък понеже има кредит и няма как да стане. Реално съм му удобна да избяга от село, където му изяждат заплата родителите и кредит му искаха и да дойде при мен наготово.
Само съм му повтаряла ,че този дом е негов, а не може да се прибере, когато иска. ....Понякога си мисля, че ако живеехме в негово жилище, щеше да се държи ужасно с мен. Аз нито му правя забележки колко е разхвърлян или за каквото и да било. Държа се нормално и уважително.
... Как сме щели да изградим нещо свое - ми нали аз го изплащам......
Авторке, вие не градите нещо свое - ти градиш нещо свое и това е много по-добра позиция от на много други млади жени.
Защо смяташ, че щеше да се държи ужасно с теб, ако живеехте в негово жилище? Мисля, че точно там нямаше да имате проблеми, защото щяхте да решавате заедно за цвета на стените и да спазвате уговорките. И той щеше да може да се прибере болен.

Кажи, ако бяхте в негово жилище, тогава ти как щеше да постъпиш в сегашната ситуация - той идва болен и ти какво?

# 74
  • Мнения: 5 832
Господинът си е на село за месец 100%. Разболял се от НЕЩО, не иска да се тества незнайно защо, но пък му е хрумнала гениалната идея да се прибере при гаджето за уикенда. Сори, ама тоя е егати егоиста. Аз, също бих реагирала като авторката на това конкретно. Вие тук виете като чакали как едва ли не милинкия останал без подслон. Колко познати се изнесоха по селски къщи и вили - свои и на приятели, когато се оказаха с ковид, за да не заразят и други от семейството, тоя хукнал без никаква мисъл в главата при авторката, без да знае какво му е. Ми да се тества и ако не е ковид да отива, ама сигурно и той е от онези, които не се тестват, че да не ги карантинират и си ходят спокойно сред хората.

Общи условия

Активация на акаунт