Американски колеж - двадесет и четвърта тема

  • 47 898
  • 776
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 16 218
Някой има ли информация, мейл от РУА тази година? Ще се случва ли нещо?
Шарки?

И да кажа, понеже съм отявлена муня и не бях прочела - ще има РС. Вижте си мейлите от 24., ако сте като мен Simple Smile
Имаме новина: РУА ще има щанд (навън, на открито) на РС в събота, ще раздаваме формуляри за записване на нови членове. Който иска да се запознаем на живо, е добре дошъл Simple Smile.  Мен можете да ме познаете по прекалено високия ръст и русата рошава коса.

# 76
  • Мнения: 614
Sharky,
Ще бъдеш намерена😄

Нещо странично да питам: Питомците ви споделят ли, че им е студено в АК? Моята е морж, обаче от понеделник ми се оплаква, че е много студено в сградите. Особено в кабинета по Химия. Днес се облече с 2 блузи, което не се е случвало до сега.

Последна редакция: чт, 30 сеп 2021, 17:47 от raly78

# 77
  • софия
  • Мнения: 25 962
Някой има ли информация, мейл от РУА тази година? Ще се случва ли нещо?
Шарки?

И да кажа, понеже съм отявлена муня и не бях прочела - ще има РС. Вижте си мейлите от 24., ако сте като мен Simple Smile
Имаме новина: РУА ще има щанд (навън, на открито) на РС в събота, ще раздаваме формуляри за записване на нови членове. Който иска да се запознаем на живо, е добре дошъл Simple Smile.  Мен можете да ме познаете по прекалено високия ръст и русата рошава коса.
Супер! А настоящите членове ще имаме ли някакво съобщение? Мисля, че няма да дойда в събота 🙂

Рали, само за арт ми е казвала, че е било студено.

# 78
  • Мнения: 2 530
Някой има ли информация, мейл от РУА тази година? Ще се случва ли нещо?
Шарки?

И да кажа, понеже съм отявлена муня и не бях прочела - ще има РС. Вижте си мейлите от 24., ако сте като мен Simple Smile
Имаме новина: РУА ще има щанд (навън, на открито) на РС в събота, ще раздаваме формуляри за записване на нови членове. Който иска да се запознаем на живо, е добре дошъл Simple Smile.  Мен можете да ме познаете по прекалено високия ръст и русата рошава коса.

Чудесно! Ще се запознаем и на живо 🥰 . Иначе официално член ще става моят мъж Wink
П. С. Намигам аз, но той е много дейна натура и очаквам да е доста активен…

# 79
  • софия
  • Мнения: 25 962
Дано тази година е по-нормална. И при нас половинът се е записал. Двама ще бъдат. Моят не е от най-дейните, но е силно подкепящ 🙃

# 80
  • Мнения: 1 513
Здравейте! Спомням си, че има кодиране на отсъствията, но не мога да намеря списъка. Някой знае ли какво означава PN excused? PN какво е? Мерси.

# 81
  • софия
  • Мнения: 25 962
Parent Note

# 82
  • Мнения: 818
Лелеее, изпуснала съм темата, добре че погледнах Laughing

Моята девойка го кара много лежерно, за разлика от миналата година, през която доста труд положи, сега все няма уроци или домашни за писане, всичко си знае и е написала, да видим до кога Simple Smile

Хубавото е че нямаше никакви драми с новия клас, но ние не сме по драмите по принцип. Подходи много разумно, въпреки че не се падна в клас с нито една приятелка или стар съученик, реши че няма да подходжда с предубеждения и така на третата седмица само каза - всъщност не сме толкова смотан клас Smile

# 83
  • Мнения: 19 368
Какво се случва, ако пропусне някакъв unit test?

# 84
  • София
  • Мнения: 5 069
Какво се случва, ако пропусне някакъв unit test?

 Трябва да пише на учителя и да се разберат кога да го направи.

# 85
  • софия
  • Мнения: 25 962
Правят го самостоятелно след това.
Самостоятелно е малко по-труден. Специално по мат. За другите не знам.

Моята днес е вкъщи. Имали са тест по музика и тя ще ходи утре в консултация да го направи.

Спестено ми е, че се разбира с учителя, но организацията си е ученически ангажимент Simple Smile

# 86
  • Мнения: 19 368
Много благодаря!

# 87
  • София
  • Мнения: 341
Sharky,
Ще бъдеш намерена😄

Нещо странично да питам: Питомците ви споделят ли, че им е студено в АК? Моята е морж, обаче от понеделник ми се оплаква, че е много студено в сградите. Особено в кабинета по Химия. Днес се облече с 2 блузи, което не се е случвало до сега.
Питах - студено било, особено в някои от сградите. Simple Smile

# 88
  • софия
  • Мнения: 25 962
И в наше село вече се оплакват. Постоянно седи с връхна дреха. На всичкото отгоре още нямат шкафчета, чантата тежи 100 кг и физически няма как да носи допълнителни дрехи. Да не говорим, че "никой не си носи и ще ми се смеят."
Аз разбирам, че трябва да се проветрява, но не мисля, че вече трябва да седи отворен прозорец през цялото време. Нали бяха купили някакви уреди?

Последна редакция: чт, 07 окт 2021, 03:37 от zvаnchе

# 89
  • София
  • Мнения: 341
Днес вече са им раздали ключове за шкафчетата и ще могат малко да разтоварят раниците Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт