Перилни препарати и омекотители - 67

  • 39 169
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 961
И за не виждам нищо странно при пране/почистване на 90С . Дори ми е странно , когато някой каже ,че никога не пускал на такава температура ....

# 466
  • Мнения: 5 207
Нищо не ми е странно. Кой каквото иска това да прави. Аз например никога не съм пускала пералня на 90 градуса. Какво да пера на такава температура? Че то ще излезе дреб.

# 467
  • София
  • Мнения: 10 584
Пералнята ми има програма за самопочистване. На 60С е.
Нямам какво да пера на 90С

# 468
  • Мнения: 2 657
Аз съм пускала- като я купих ,отвътре барабанът беше като омазан с грес.
И старата въртях на 2-3 месеца с по някой памучен парцал вътре- нищо им няма.

# 469
  • Мнения: 71
Скрит текст:
Скоро ви споменах за забежката ми към една стара любов (Бинго) след дълга употреба на Персил. Всичко е прекрасно, но последните 2 пъти нещо ме изнерви (супер много ми се разпени)... Вярно, че пералнята ми не беше много пълна и аз си имам навик да слагам по повечко, но все пак... Иначе поне вече имам достатъчно наблюдения, че да кажа, че тоя "tinolux" определено работи!
Можеш ли да снимаш праха, който имаш, защото на нито един Бинго видях нищо за Тинолукс?
В момента съм на почивка, но като се прибера ще снимам пакета. Това е моя, само че 2 кг за 20 пранета. И в този сайт е написано "Bingo Automat 'Ultra White' contains tinolux molecules that penetrate deep into fibres and protect the whiteness of fabric for a long period of time without any greying effect.". Hands V

# 470
  • Мнения: 2 961
Аз имам един пакет от Бинго за бяло , не съм сигурна за вида , веднъж прах с него и не бях доволна изобщо , утре
ще го изровя и ще снимам , но мисля , че няма Тинолукс ..

# 471
  • Мнения: 71
За други видове не знам. Конкретно за "ultra white" говоря. Отзад на гърба е написано. Hands V

# 472
  • Мнения: 2 961
Ето за това Бинго говоря : https://bg-mam.ma/p/1323194/42961770. Утре ще го проверя . Ако наистина има Тинолукс , ще го взема , пък все за предпране ще го ползвам ...

# 473
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Скрит текст:
Скоро ви споменах за забежката ми към една стара любов (Бинго) след дълга употреба на Персил. Всичко е прекрасно, но последните 2 пъти нещо ме изнерви (супер много ми се разпени)... Вярно, че пералнята ми не беше много пълна и аз си имам навик да слагам по повечко, но все пак... Иначе поне вече имам достатъчно наблюдения, че да кажа, че тоя "tinolux" определено работи!
Можеш ли да снимаш праха, който имаш, защото на нито един Бинго видях нищо за Тинолукс?
В момента съм на почивка, но като се прибера ще снимам пакета. Това е моя, само че 2 кг за 20 пранета. И в този сайт е написано "Bingo Automat 'Ultra White' contains tinolux molecules that penetrate deep into fibres and protect the whiteness of fabric for a long period of time without any greying effect.". Hands V

Благодаря ти, че сподели за този вид Бинго. Лично аз не съм го срещала. Сега видях какво представлява визуално опаковката. Откъде го купуваш?
Кой от тези двата е:  
Скрит текст:
 
 или
Скрит текст:
   

# 474
  • Мнения: 71
Скрит текст:
Ето за това Бинго говоря : https://bg-mam.ma/p/1323194/42961770. Утре ще го проверя . Ако наистина има Тинолукс , ще го взема , пък все за предпране ще го ползвам ...
Точно този! Отзад на пакета го пише. С точната доза, вярвам ще останеш доволна. Hands V

# 475
  • Мнения: 2 961
D&A , търси по малките магазини . Аз съм го взимала от Лайф /не знам дали имате такъв магазин /за  4 лева. Течния е на редовна цена 3 лв , сега е 2.50 .
bebeshorche , утре ще проверя състава . В неделя че му видя сметката на Бингото  , утре ще пера възглавниците  от дивана , та ще разчитам на сигурното – Мегаперли .

# 476
  • Мнения: 2 133
Когато ви чета, най-искрено се чудя - някои от вас притежават огромен запас от различни видове прахове. От какво е продиктувано това - експериментаторство? То не са кърпички, то не са добавки… Не е ли достатъчно човек да притежава по един качествен перилен препарат за различните тъкани и цветове? То и място заемат толкова опаковки…
Аз имам един за цветно и един за бяло на Ариел, едни меки капсули (подс) за бяло на Ариел и един Первол за вълна.

# 477
  • Мнения: 2 961
Djordja , нали ти  ползваше много капсулите на Ариел ? Има ли някакъв аромат след прането при теб ? Аз си купих малка кутия от тези с "окси" , но никакъв аромат ... Пък преди много ароматни бяха тези капсули ...

# 478
  • Мнения: 2 657
Djordja, за мен и ти имаш много.
Аз само два- Ариел компакт за светло цветно пране и Персил гел за тъмно, и двата се водят за цветно.
До двете перални по един омекотител.
В шкафа имам цветоулавящи кърпички и малка кутия капсули Персил, които даже не искам да пробвам- бяха подарък към пералнята.

# 479
  • Мнения: 2 133
Djordja , нали ти  ползваше много капсулите на Ариел ? Има ли някакъв аромат след прането при теб ? Аз си купих малка кутия от тези с "окси" , но никакъв аромат ... Пък преди много ароматни бяха тези капсули ...
Много аромат остава с подс, дори и след сушилня.
Купих моите от Гърция лятото, не знам дали имат разлика с предлаганите в Бг. Освен това, моите са в пакет, отново не знам дали между пакет и кутия има разлика (не би трябвало, но…).
Matеah, то повече накъде да смаля асортимента… Само за бялото се получава дублаж, но много ми харесва резултатът от изпирането с меките капсули, а и ароматът му ми е легнал на съ̀рце. Капсулите ги ползвам на пълна пералня, защото при мен много се пенят нещата, а прахът за бяло - при по-малко кг пране.

Последна редакция: сб, 27 ное 2021, 16:41 от Djordja

Общи условия

Активация на акаунт