🎤 Гласът на България - сезон 8

  • 31 422
  • 735
  •   1
Отговори

Анкета

Доволни ли сте от промяната в треньорския състав?

Опции:

# 45
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Руснаците имат едно предаване "Ты - супер" за талантливи деца от домове, осиновени или от непълноценни семейство. През 2018 години Диана Анкудинова спечели формата, след това - ол старс.
14-годишно дете с такъв глас!


Преди две вечери я видях в предаване, в което пеят участници от шоуто "Маска", от друго предаване и... Диана.
Отнесе главите на всички с изпълнението си.

Поздравявам ви и с това изпълнение.


Кликнете на последния подчертан ред, за да видите видиото в ЮТуб.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 26 187
И аз го харесвам Шеки.
Дано продължи много напред до финалите..,че и да го спечели 🙏🏻
Днес ще е при Цитиридис .

# 47
  • Мнения: 4 997
Руснаците имат едно предаване "Ты - супер" за талантливи деца от домове, осиновени или от непълноценни семейство. През 2018 години Диана Анкудинова спечели формата, след това - ол старс.
14-годишно дете с такъв глас!


Преди две вечери я видях в предаване, в което пеят участници от шоуто "Маска", от друго предаване и... Диана.
Отнесе главите на всички с изпълнението си.

Поздравявам ви и с това изпълнение.


Кликнете на последния подчертан ред, за да видите видиото в ЮТуб.
Не го знаех това предаване.Благодаря ти. Отивам да го търся. Това дете ми омагьоса с гласа си. Пак благодаря, Smileys.
И за да не е спам, аз не гледам вече Гласът. Пускам си по някое изпълнение само. Изгубиха ме като зрител.

# 48
  • Мнения: 6 877
Диана Анкудинова и аз я харесвам много, не знаех, че предаването е с участници деца от домове. Много е талантлива и артистична.

# 49
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Диана Анкудинова и аз я харесвам много, не знаех, че предаването е с участници деца от домове. Много е талантлива и артистична.

Скрит текст:
Преди години е осиновена. В първото ѝ участие беше с осиновителката си. Родната ѝ майка се опитала да я удави във ваната, когато е била на три години.

Да, "Ты - супер" е за деца от домове, минали през домове, осиновени вече или отглеждани от роднини. Когато Диана спечели Игорь Крутой ѝ подари апартамент в Москва. А всички финалисти от сезона миналата година получиха от бизнесмен апартаменти в Москва.

Всеки път плача заедно с децата, когато разказват живота си.

Предаването е страхотно. Журито е прекрасно.

# 50
  • Мнения: 4 997
Smileys, давай инфо за такива прекрасни предавания. Независимо руски, испански ...

# 51
  • Мнения: 11 701
"Бог взел, но и Бог дал, дал, дал..."
Невероятен контрол на гласа! Направо е омагьосваща. И макар да не съм фен на чак толкова плътни гласове, това момиче е изумително. Какви низини и височини на гласа! Майсторско!
Френските "шансони" ги ненавиждам, но много ми хареса изпълнението на френската песен.
Голямо Браво! На бизнесмените, че им подаряват жилища! Ей това си е награда.
Руснаците да си я пращат на Евровизия.

# 52
  • Мнения: 4 997
Тя не пя шансон. Песента е на Индила, а нейните песни са далеч от шансоните.

# 53
  • Мнения: 22 867
За рев си е, наистина, като гледа човек тия деца, тръпки ме побиват направо. Иначе, самата песен е въздействаща, имаше период, когато я въртях в изпълнение на Индила.

# 54
  • Мнения: 11 701
Тя не пя шансон. Песента е на Индила, а нейните песни са далеч от шансоните.
Ми то неслучайно съм го сложила в кавички.

# 55
  • Мнения: 19 360
Аз започнах да гледам този сезон на запис и съм възхитена от участниците /още съм на първи епизод/. Такива самородни таланти, много различни, но всички много атрактивни и с харизма отдавна не бях виждала. Да уточня, че няколко сезона съм пропускала точно заради нехаресване на членове от журито. Този сезон също двете лигли много ме дразнят, никакво възпитание, лош подбор на тоалет, надвикване, кълчене ....ужас. Лечев и Л.Киров са ми ок обаче. Не ми хареса и как Дара два пъти поред уж случайно блокира Лечев, разбирам правилата са такива, но тя прекали. С една дума пак ще гледам заради позитивното влияние което ми оказват участниците, но тези двете ще ги прескачам по някакъв начин.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 26 187
Колко пъти всеки от тях може да блокира?

# 57
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Колко пъти всеки от тях може да блокира?

Три

# 58
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
По три, но всъщност това не са ли по един път на всеки един от останалите треньори? Или са три пъти без значение кого точно блокира?

# 59
  • Мнения: 459

Иначе тази година не ми харесва това, че или всички се обръщат или всички не се обръщат.
И мен това ме издразни

Общи условия

Активация на акаунт