🎤 Гласът на България - сезон 8

  • 31 483
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 530
Аз пък го харесвам Иван Тишев точно, защото е обран и не се гевези като Павел й Венци. Той си ми е слабост още от Революция Z. Мен той не ме дразни въобще. Любо го харесвам коментарите са му на място. Не се привиква като чобанин (както беше казано за Графа миналата година). Мислихме, че Камелия е зле като жури ама Галена си е по-зле. За Лечев имаше коментари, защо е с това кокче като гимнастичка от ансамбъла по художествена гимнастика.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 745
Благодаря за новата тема! 🌺
Водещият не ме дразни, по-симпатичен ми е от онези карикатури. От менторите, както писах и преди, единствено Любо харесвам по принцип. Ще видим как ще се справят и те занапред - с избор на песни и другите неща. И аз се чудя някой път защо се обръщат всички или защо никой. Струва ми се, че си влияят един на друг. Все едно чакат одобрение и от останалите и тогава решават дали да натиснат бутона.

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ами да, то се вижда много ясно - постоянно гледат дали другите ще натиснат бутоните си.

Тази година гледам на запис и то основно изпълненията, така че водещия почти не го забелязвам. Не ми липсва, определено.
Лечев доста отдавна е с тази "прическа". Не виждам причина, щом се харесва, да не е с нея.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Благодаря за темата!
Аз гледам да се абстрахирам от водещи и треньори, да слушам певците и да се забавлявам.
Иначе само Галена ми е странна и леко неприятна с тази каменна физиономия и неадекватни коментари.

# 19
  • Мнения: 15 300
И двете певачки са ми "клоунада". По тая логика и аз мога да бъда журЕ, ама не съм. Сигурно ме тресе луда завист. Sunglasses Тресе ме, но не е завист, а яд, че едно прилично предаване е опростачено. И губя интерес с всяко негово излъчване. За мен в тоя формат трябва да бъдат избрани сериозни, истински, продуктивни ментори. Трябва, ама не са(извън Любо и Лечев, те са си на място) Еее миии, квот такоа... !!! Който иска, да си губи времето.

Последна редакция: пт, 24 сеп 2021, 07:20 от Джаста Праста

# 20
  • Мнения: 9 162
Абе Галя е тотал щета

# 21
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сега какво ни кандърдистват колко са гениални Галена и Дара! Хайде няма нужда!

Не знам дали ще се отвори извън Испания - https://www.atresplayer.com/antena3/programas/la-voz/

Епизодите /два са излъчени досега/ са под началната снимка на треньорите /Алехандро Санс - не зная дали ви е познат, аз го харесвах още преди да дойда в Испания преди 100 години; Малу - известна тук певица, племнница на Пако де Лусия; Луис Фонси - "Деспасито" и Пабло Алборан - страхотен певец и композитор/.

Галена: "И в същото време си пейкаш". Майко мила!

Последна редакция: нд, 26 сеп 2021, 20:08 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 26 337
Все с едни и същи дрехи и грим ли ще са 🤔

# 23
  • Мнения: 9 515
Леле, кухи хралупи, но галена е топ кухота!

# 24
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Все с едни и същи дрехи и грим ли ще са 🤔

Да, разбира се. Това е по цял свят. По време на слепите прослушвания са с едни и същи дрехи, защото не излъчват изпълненията в последователността, в която са записани.

# 25
  • DE
  • Мнения: 9 068
Много крещи тая Виктория, не ме впечатли.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 26 337
Все с едни и същи дрехи и грим ли ще са 🤔

Да, разбира се. Това е по цял свят. По време на слепите прослушвания са с едни и същи дрехи, защото не излъчват изпълненията в последователността, в която са записани.
Много тъпо...
Да бяха помислили женките за по-адекватно и стилно облекло 🤨
В “България търси талант”също ги дават разбъркано участниците и журито е с различна визия.
Не разбирам концепцията на този формат 🤔

# 27
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мойра сега ще им вземе акълите, ако имат такива.

# 28
  • Мнения: 11 726
Прослушванията минават за един ден. Ние ги гледаме 2 месеца. Не всички допускат до сцената. Не знам дали има и 100 човека. Веднъж седмично по около 10 човека дават. И с рекламите отива над 2 часа.
А предни години гледахме по час, час и половина.

# 29
  • BG
  • Мнения: 4 456
Мойра сега ще им вземе акълите, ако имат такива.
Много се радвам, че Галена се обърна. И беше права, че е рядкост стабилен висък глас.

Общи условия

Активация на акаунт