Отговори
# 690
  • Мнения: 5 122
Fairytale11, за добри не знам колко са добри, но със сигурност са най-изчистеният вариант на Памперс. А и си е до дете и индивидуално усещане. Сестра ми и с двамата ми племеника пробва различни видове, докато попадне на тези, които са подходящи за всяко дете.

# 691
  • Мнения: 4 518
Общо взето и нашата стратегия е такава. Тези са скъпи когато не са на промоция, а аз видя ли промоция съм като дете с къртечница, много съм лесна за макетинговите специалисти. Затова ги взех. Четох и аз, че уж са изчистени, но като пораснат малко и влезем в час ще пробваме нещо по-натурално поне вкъщи. Това са плановете де, какво ще стане е отделно...

# 692
  • Мнения: 2 695
Привет и от мен! Малко ви поизпуснах, но се занимавах пак със странични задачки.
Памперси поръчах пред уикенда от Емаг, взех на Памперс Premium Care 1-ка, 4 пакета...ама са до 5 кг, а гледам каката ми е била толкова към 3 месец. Grinning А и нали за сега върви малък младежът, макар че днес една жена ме пита в 9 м ли съм ( а аз съм 30+3) и като й казах ме заби с въпроса сигурна ли съм, че не са две. WTF?
Иначе и аз с първото смених 3-4 вида памперси докато нацеля. Бях много доволна от турския Памперс, после минах на английските Мамиа и там съотношението цена-качество беше доста задоволително.

Тия нови мерки хич не ме притесняват...и без друго не обичам молове и претъпкани места. Щеше ми се на още един театър да ида преди да родя, ама явно ще се размине. Мислех днес да мина през мола да видя какво предлагат в магазин Кик, че ни е новооткрит, но допускам, че лудницата ще е пълна и ще пропусна май. Притеснява ме само изборът на количка, защото ми се искаше да я пробвам, а не ей така от сайт, ама каквото такова. Важното е да сме здрави.

Сега почвам да се филмирам с обръщането на бебето главично, защото все още ме дъни долу като за последно и явно не се е обърнало.

# 693
  • Мнения: 1 334
Момичета, давайте предложения за име на новата тема, че и тази почти я изписахме 😊

И аз чакам пратка от Емаг с Памперс премиум кеър и Персил бебе 😁 С бъдещият батко ползвах тях и съм доволна, не е имало проблеми.

pgeober и мен вече започва да ме притеснява обръщането. От утре съм 32г.с., а все така удобно си седи с дупето и краката надолу.. 😒 Онзи ден за малко се завъртя напряко и ме ритале настрани, много се надявах да се обърне, но не.. пак си седна на дупето 🙄

# 694
  • Мнения: 5 122
Има достатъчно време да се обърнат бебоците.

# 695
  • Мнения: 1 041
Липса на сън... Само аз ли съм така?

# 696
  • София
  • Мнения: 1 462
Габи, и аз натам вървя. Вечер лягам късно и сутрин в 7 и 30 съм се ококорила. През нощта спя неспокойно - на всяко завъртане се събуждам, защото ми е трудно. Пак ми се появиха болките в тазобедрените стави и докато намеря удобна поза е мъка. Засега успявам да се унеса и да заспя пак, ама ще видим нататък.

# 697
  • Мнения: 447
Dentz, така съм и аз и ме спасява освен студената вода охлаждащият гел на Тьопфер . Той си е точно за бременни и ММ ме масажира с него - няма такъв кеф.
Благодаря за съвета, не ми беше хрумвало за охлаждащ гел. Потърсих го в аптеката, но имаха от друга марка - Krauterhof. Това усещане за евкалипт е просто един път. Tada

# 698
  • Мнения: 169
Липса на сън... Само аз ли съм така?

Не🤯 аз се въртя до 2часа посред нощ, после накъсан сън до 7.30-8 и към 9 заспивам дълбоко и се събуждам в 11-11.30, но съм като парцал🥺 и все по-трудно ще става, все още съм само в 33г.с.

# 699
  • Мнения: 2 695
Аз се пробуждам само от болките в слънчевия сплит и понякога от кошмари...голямо сънуване му удрям. А понякога и за ходене до тоалетна, но последните дни стават за това макс по 1 път. Заспивам към 11:30 и детето ме събужда между 7:15 и 7:45.

# 700
  • Мнения: 189
Здравейте момичета! Малко позапуснах да пиша, но тези седмици приключихме изцяло подготовката за бебетата.
Вчера бях на преглед в 33+4 г.с. докторката каза,че бебетата са готови и когато и да зараждам нямало проблем. Те пък вървят с 2 седмици напред, над 2.500кг и са вече в девети месец. 😁 Все пак се надявам да устискам поне и аз да вляза в девети, което е на 6.11.
Шийката вече не я мерим, на 2ри имам записан час за консултация преди раждане с анастезиолог и кардиолог и ще се разберем кога да свалим серклажа (ако не съм родила до тогава).
Момиченце най-накрая намери как да застане в главична позиция и са на старта и двете.
Да се оплача, вече имам зачатъци на стрии по корема и външната страна на бедрата, спането и придвижването са трудни задачи и последните няколко дни съм лепнала вирус с разстройство, слава богу поне не повръщам.
Изчаках няколко дни да видя ще спре ли само, пих нишесте с вода, но не стана и днес взех рекомфорт, пък да видим.
Но пък с това разстройство така се подсекох,че вече изпробвах всички кремчета, който съм взела за бебетата и потвърждавам, на бебо кремчето ме спаси за една нощ.

# 701
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 896
Липса на сън... Само аз ли съм така?
Тая сутрин заспах в 5, станах в 6, легнах пак в 8 и ей сега ставам. Пълнолуние ли е, пълноЛУДИЕ ли е, не знам!
Bibi23, ако разстройството продължи и не се повлияе, да не те плаша, но тествай се за Ковид. На моя приятелка майка й го е изкарала така. Мислела, че е от маруля с нитрати, която яла за Великден. Като й минало след 10 дни, ЛЛ я накарала да си пусне антитела и излезли положителни и то много. Аз също имах такава случка май месец, но не съм пускала тест, тя наскоро ми разказа. Като ходя да ме боцкат, може да пусна и аз.

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 13:40 от blue.angel

# 702
  • London
  • Мнения: 580
Аз ще съм като ударен самолет днес. Ококорих се в 6 сутринта, после реших да дремна още час-два, та за пореден път си повтарям колко много мразя да си повтарям съня. Хем го знам, хем пак го правя 😃 Ще има да мрънкам сега 😏

Утре съм на преглед, последен в 33та седмица и после
започваме само тонове. Нямам търпение да я видя колко е пораснала от последния път. 🍀

# 703
  • Мнения: 523
Здравейте момичета, от днес съм в болница заради леко повишеното кръвно и отоците. Док който ме следи казва че и околоплодните води са по малко за 34 г.с а иначе бебо е около 2100.Корема му отговарял  на седмиците но главата била с две седмици напред. Днес при приемането казаха че водите са добре, но бебо бил около 1800. На корема му бил малък, а главичката добре. А и моя корем бил малък и сега ще ме следят. В урината нямам белтък, но пък в кръвта е на долна граница. Объркана съм и съм притеснена. То все апаратура ама такива разлики. Имах и вагинален преглед за шийката, но страшно много ме болят. То че и моя праг на болка е нисък, но ми се стори че и док беше грубичка. Дано не ме държат много.
 Иначе вчера ходихме до мола, то едно че надути цените, и имаше много хора. Като че ли и аз ще донакупувам по интернет останалите неща.
За памперси сме взели на Памперс премиум 1 един пакет пък ще видим. С баткото бях доволна от тях.

# 704
  • Мнения: 51
Липса на сън... Само аз ли съм така?
Тая сутрин заспах в 5, станах в 6, легнах пак в 8 и ей сега ставам. Пълнолуние ли е, пълноЛУДИЕ ли е, не знам!
Bibi23, ако разстройството продължи и не се повлияе, да не те плаша, но тествай се за Ковид. На моя приятелка майка й го е изкарала така. Мислела, че е от маруля с нитрати, която яла за Великден. Като й минало след 10 дни, ЛЛ я накарала да си пусне антитела и излезли положителни и то много. Аз също имах такава случка май месец, но не съм пускала тест, тя наскоро ми разказа. Като ходя да ме боцкат, може да пусна и аз.
Много сме, много сме. 😅 Аз като заспя към 2 го броя за страхотно… иначе 4-5 нормално 🤷🏻♀

Общи условия

Активация на акаунт