🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 4 (27.09 - 03.10) 🐄

  • 30 510
  • 788
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 493
Благодаря, Дяволе! пристигам Animal Snail
Тая година ни един мъж няма за моя вкус Smiley Най-симпатичен ми е Пламен - гласувах.
Жените ми харесват, с изключение на Ваня, която ми е ужасно антипатична и не мога да повярвам, че е само на 29 години.
Даже се разтроих между Теди, Цвети и Лора - затова не отбелязах нито една.Smiley

А ето Bengun ми дава шанс да посоча още един мъж. Кирил май има хубави очи.
Ивайло ми е с някаква мазна физиономия. Стефан има нещо детско в изражението си...

# 16
  • София
  • Мнения: 2 653
Дяволо, нямаме съмнение ти за коя жена си гласувал 😀

Аз пуснах за Пламен и Лора глас.

# 17
  • Мнения: 3 495
Любо и Цвети от мен.

# 18
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Пламен и Цвети от мен.

# 19
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Благодаря за темата. Гласувах за Теди. Аз  трудно помня физиономии - Цвети и Лора знам, че са сладурани, но ако си затворя очите не мога да си спомня как изглеждат.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 261
Гласувах за Пламен и Цвети.

# 21
  • Мнения: 413
Благодаря, Diavolo!
Гласувах за Цвети и Любо!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 891
Глас от мен за Лора-безапелационно.Мъжете не ме впечатляват,но клоня към Пламен.
Благдаря за темата!
След като основният дразнител вече го няма ( с пожелание да е целомъдрен Simple Smile ) ,сега ще очаквам кой ще заеме освободената позиция.

# 23
  • Мнения: 1 711
Дадох глас за Цвети и Виктор. Свободната позиция не вярвам бързо да не си намери собственик Stuck Out Tongue Winking Eye

# 24
  • Мнения: 3 073
Diavolo  , благодаря
Като гледам предаването  , уж знам кой кой е.
Като чета темата ми трябва време да се сетя кой беше Пламен, и т.н.
Не ги запомних. Само Коцето помня, фен съм му.

# 25
  • Мнения: 8 578
Отново прекрасна тема. Благодаря.🌼
Гласувах за Цвети и Виктор. Те са ми
най - красиви. Лора, Теди и Ваня също намирам за хубави. Като цяло жените този сезон са ми по-приятни като външност, а и като характери, в сравнение с предишния. От мъжете Кирил и Любо също харесвам визуално. Другите или са ми просто симпатични, или даже и това не са.😂 А като персонажи - все още има такива, които не са се разкрили достатъчно, за да преценя.

# 26
  • Мнения: 31 165
Пламен и Цвети са най- хубави за мен.

# 27
  • Мнения: 15 960
Пламен и Цвети са най- хубави за мен.
И за мен. Да ги сватосаме!

# 28
  • София
  • Мнения: 27 160
Ама тя май си харесва Виктор, ако вярваме на кака Сийка Wink

# 29
  • Мнения: 31 165
И с Виктор става. Той е по- сериозен някак. С Пламен си отива повече. Цвети е прекрасно момиче и ще стане много известна след Фермата. Ще бъде канена и ще има успехи след мъжете.

Общи условия

Активация на акаунт