Вегетарианска тема - 16

  • 38 691
  • 756
  •   1
Отговори
# 375
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 756
Картофена салата с праз.
Млечна салата.
Таратор.
Салата от печени чушки, лук, чесън и много магданоз.
Зеленчукова застроена супа.
Бисквити с червени боровинки, заляти с гъсто плодово кисело мляко (с парченца ягоди вътре).
Салата айсберг и моркови.
Кесадии с чедър.
Хумус на препечени филии.
Основното ще е зелен боб на яхния с чесън, от плоския жълт. Поръчах две кутии от Амазон, че тук кикъде няма от него по магазините. А как го ибичам, нямам думи.

# 376
  • Мнения: 10 014
Правих бърза корейска туршия с ряпа дайкон. Стана чудна.
И не съм се сетила за сатай шишчета с тофу. Също чудни.

# 377
  • Мнения: 1 079
Тити, разкажи моля те, за бързата туршия с дайкон.

# 378
  • Мнения: 10 014
Тити, разкажи моля те, за бързата туршия с дайкон.
Мисля, че беше пускана тук - или в темата за азиатска кухня. Нямам забележки.
https://gourmetfriday.com/korean-pickle/

# 379
  • Мнения: 1 718
Сгряващо, засищащо и бързо предложение за закуска или обяд.

ЯН ЧУН МИАН-НУДЛИ СЪС СОЕВ СОС



И едни КЕКСЧЕТА С ОРЕХИ И ЛОКУМ - БЕЗ ЯЙЦА

# 380
  • Мнения: 10 014
Бианка, вдъхнови ме за една бърза купа чоу мейн нудли с бейби спанак, тофу, запечени слънчогледови семки  и снощния сатай сос. Много бързо и вкусно

# 381
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Супите изглеждат и двете много апетитно. То на Тити май не е супа де, а купа... 😁
На мен ми липсват нуделите от елда, но без пш.брашно няма 😒
Другите са едни безвкусни...

За днес ще правя руска салата, утре може да направя по една такава супа. Удобно е, че слагам в купата на всеки каквото яде.

# 382
  • Мнения: 2 668
От къде купувате хубаво ароматно къри?

Моля за изпитана рецепта за къри с нахут, че все някакви импровизации правя, които не са съсвем къри.

# 383
  • Мнения: 300
Аз си правя къри с нахут най-често по тази рецепта, защото за мен е най-лесна и бърза и ми допада крайния резултат  като вкус и текстура.
https://m.1001recepti.com/recipe/?recipe_id=2404-kuri-s-nahut-channa-masala

# 384
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Карт.салата
Яхния от сушен грах - стана на крем супа
Бананови панкейк

# 385
  • Мнения: X
Пюре от кореноплодни с яйца на очи, копривена супа. Половинката ме научи да ям филийка хляб с намачкано с чесън авокадо и яйце на око отгоре, та това обядвам напоследък.

asyalein, разбира се, че има нудели от 100% елда и то на няколко фирми.

# 386
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Синьо, добра подсказка. Кои са фирмите? Тънки като японските ли са?
Нахутените и граховите не ме грабват много, лещените са по-добре. Но те са все къса паста, не спагети.

# 387
  • Мнения: X
Имам тези соба в момента, точно от Реве, но ги махнаха от селския ни филиал. И Lima имат соба. Felicia, Rapunzel, Alnavit, Alb Gold имат обикновени спагети от елда, Terra Sana имат от елда и сладки картофи. Сигурно има още, и още.

# 388
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
В нашето Реве няма такива неща.
А Реформхаус наблизо нямам вече. Трябва да погледна пак, ако ходя до съседния град.
Освен Рапунцел, другите марки не съм ги срещала.🤔

# 389
  • София
  • Мнения: 5 246
Суши с авокадо и краставица
Червено цвекло на супа със стъклени спагети, моркови и лук
Препечени филийки
Салати ( снежанка, хумус, домати)

Общи условия

Активация на акаунт