Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 36

  • 37 541
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 513
И аз Heart Само трябва да отида да си я взема Simple Smile

# 676
  • Мнения: 114
И аз,и аз Simple Smile
Чудя се по колко ли изпращат на ден с куриер..🙃

# 677
  • Мнения: 17
И моята е излязла. Champagne Сега чакаме получаванията Simple Smile

# 678
  • Мнения: 1 737
да и аз имам, значи до 30 април ще си ги получим Innocent

"Уважаеми пациенти, заповедите за финансово и организационно подпомагане ще бъдат изпратени по реда на входящите номера: от 62210 до 62851 в срок до 30.04.2022г."

# 679
  • Мнения: 223
Това,което аз знам е ,че диагнозата не може да е само тератозооспермия.Трябва поне още един показател в спермограмата да е под норма.
Първата ни беше терато... , втората олигоастенотерато и лекаря каза,че трябва трета след месец.Тоест, с първата не може да кандидатстваме.
Здравейте, на мен ми звъннаха и ми казаха, че трябвало трета спермограма да представим по критерии на Крюгер,не знам защо. И на двете спермограми сме с 2% морфология. На някой да са искали трета спермограма и каква може да е причината? Явно след като я изпратим, ще си чакаме май месец заседанието...

# 680
  • Мнения: 69
да и аз имам, значи до 30 април ще си ги получим Innocent

"Уважаеми пациенти, заповедите за финансово и организационно подпомагане ще бъдат изпратени по реда на входящите номера: от 62210 до 62851 в срок до 30.04.2022г."
ехеее те този път са компенсира ли дългото чакане доста са разглеждали.. Успех момичета, ще ви чакам за продължението в другите групи. 😘

# 681
  • Мнения: 223
А горе-долу кога трябва да е следващото заседание?
 Всеки месец ли има или на тримесечие?

# 682
  • Мнения: 69
А горе-долу кога трябва да е следващото заседание?
 Всеки месец ли има или на тримесечие?
всеки месец до 15то число е заседанието.

# 683
  • Мнения: 30
А горе-долу кога трябва да е следващото заседание?
 Всеки месец ли има или на тримесечие?

Всеки месец, но на коя дата точно, май никой не знае Grinning
Явно резултатите се публикуват в сайта след средата на месеца, а до края на месеца разпращат заповедите.

# 684
  • Мнения: 223
Ами най-рано на 2.05 мога да подготвя всичко необходимо и да отида до клиниката ще ги подам.Надявам се да се впишат в майското заседание Yum
А горе-долу кога трябва да е следващото заседание?
 Всеки месец ли има или на тримесечие?

Всеки месец, но на коя дата точно, май никой не знае Grinning
Явно резултатите се публикуват в сайта след средата на месеца, а до края на месеца разпращат заповедите.

# 685
  • Мнения: 169
Здравейте, момичета и аз съм с "издадена заповед за финансиране" ❤
Тъй като съм от София и ми е удобно мястото, поисках да си получа заповедта лично, някоя от вас дали знае каква е.процедурата, по имейл или телефон ще звъннат да кажат, кога мога да отида?
Благодаря 😊

# 686
  • Мнения: 676
AVatar 652017 , ако успееш до втори ще се впишеш, но виж от клиниката кога ще ги изпратят. Някои клиники не изпращат всеки ден , а ги събират. Аз попълних документите в понеделник, а ми казаха, че ще ми се обадят за входящ номер следващата седмица. Аз имам време и не съм питала , но предполагам, че ги събират и ги изпращат в края на седмицата. Ако е така и в твоята клиника има шанс и да го изпуснеш. Така че попитай и ако се налага можеш и сама дс ги занесеш в ЦАР.
 Желая ти успех!

# 687
  • Мнения: 513
Здравейте, момичета и аз съм с "издадена заповед за финансиране" ❤
Тъй като съм от София и ми е удобно мястото, поисках да си получа заповедта лично, някоя от вас дали знае каква е.процедурата, по имейл или телефон ще звъннат да кажат, кога мога да отида?
Благодаря 😊
Всеки ден от понеделник до четвъртък от 9:00 до 12:00 ч.

# 688
  • Мнения: 169
Здравейте, момичета и аз съм с "издадена заповед за финансиране" ❤
Тъй като съм от София и ми е удобно мястото, поисках да си получа заповедта лично, някоя от вас дали знае каква е.процедурата, по имейл или телефон ще звъннат да кажат, кога мога да отида?
Благодаря 😊
Всеки ден от понеделник до четвъртък от 9:00 до 12:00 ч.
Много благодаря, а дали не трябва да звънна първо, какво мислите 🙄

# 689
  • Мнения: 513
Здравейте, момичета и аз съм с "издадена заповед за финансиране" ❤
Тъй като съм от София и ми е удобно мястото, поисках да си получа заповедта лично, някоя от вас дали знае каква е.процедурата, по имейл или телефон ще звъннат да кажат, кога мога да отида?
Благодаря 😊
Всеки ден от понеделник до четвъртък от 9:00 до 12:00 ч.
Много благодаря, а дали не трябва да звънна първо, какво мислите 🙄
Пише, че се получава в стая № 36. Аз мисля утре в 9:00 да съм там Grinning Хич и не мисля да звъня, че я някой ми вдигне, я не.

Общи условия

Активация на акаунт