Hercai/Вятърничав по ATV/Diema Family и Нови проекти на актьорите Тема 14

  • 40 136
  • 746
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 841




-   Рейян! Не смей. Не смей, не смей да го правиш.
-   Пусни ме Миран, ще тръгна с татко.
-   Моля те, не тръгвай. Моля те, не тръгвай.




-   Ти обеща. Ти обеща, че няма да застанеш пред мен, ако поискам да си тръгна. Взех решение. Ще тръгна.



-   Ти взе решение за мен… Знам. Взе това решение за мен, знам! Рейян! Рейян!

"Моля те, не тръгвай. Моля те, не тръгвай." тези думи бяха изказани с толкова мъка и болка. Сцената е невероятна и за първи път интимен момент се споделя пред очите на най-важните хора в живота им - Азизе и Хазар. Двамата гледат невярващи на какво са свидетели. После и двамата се опитват да разбият сърцата им като казват, че любовта им е невъзможна.


Моля Ви не спрягайте Акън с друга, де!

Не искам да спрягам Акън с друга, но се опасявам, че Ебру отиде прекалено далеч в отношенията си с Джейди и пропастта между нея и Акън стана още по-голяма. От тази гледана точка предпочитам Акън да е с всяка друга, но не и със Сандра. Разбира се на сърце са ми Ебру и Акън заедно, но по някаква причина Ебру не дава признаци на стопяване на ледовете. А Сандра е доста нахална и манипулативна персона. Дори е готова да стане за смях, да изложи Акън, но да е част от живота му. Ужасна жена, противна и смешна. Не знам защо толкова ме дразни, но не мога да я понасям, не мога. Последната имитация само потвърди мнението ми за нея - скучна, изкуствена и безлична персона.

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 11:36 от DeniAra

# 331
  • Мнения: 225
Здравейте момичета, да споделя и аз за връзките на двамата. За мен лично Сандра и Акън не са заедно имат само приятелски отношения, определено нещо се е случило по между им, което незнам дали ще разберем, но според мен Акън разбра какво е истинската любов от ролята, която изигра, като Миран. Определено той заслужава жена, която да го прави щастлив, весел, усмихнат и да поддържа сексапила който притежава  той го усети това нещо и си дава сметка, че освен приятелски отношения друго не може да има със Сандра. За новината която се носи, че Ебру и Джеиди са закупили имот заедно не го вярвам. И тяхната уж голяма любов ще е само на думи. Не вярвам Ебру да зъгърби кариерата си която е в разцвета особено сега  с този проект да се занимава със обзавеждане на нова къща, за сватба глупости на търкалета. Може двамата никога да не се съберат Акън и Ебру, но инстинкта ми подсказва, че и със тези няма да са двойки в живота си. За мен няма никаква любов в момента и при двамата колкото  да деменстрира Ебру, че е влюбена щастлива изобщо не е така понеже Стели, беше споделила, че Акън някак е тъжен мрачен  нещо го мъчи и при Ебру го има същото и тя не е много щастлива. Времето ще покаже неведоми са пътищата току виж за нова година поднесът изненада. По отношение на преговора всичко в Урфа беше прекрасно красиво, нежно по детски дори на моменти имаха свойте часове да се наслаждават на момента. Да Реян взе решение вместо него, но пък му даде сила да разбере, че не трябва да се отказва, а да се бори срещу баба си и най вече със свойте чувства да разбере, че може да обича и да дава обич. В крайна сметка от тук насетне започва тяхната борба срещу всеки, всичко изпитанията да ги преследват занапред.

# 332
  • Мнения: 1 841






Айде стига сме се занимавали с безлични същества, да се насладим на красотата и любовта Flowers Hibiscus Sparkling Heart

# 333
  • Мнения: 7 280
Не можах да намеря клипче с Миран и бабане пред хотела, след заминаването на Рейян, затова направих само една снимка, че вече бях подготвила текста. И на Рейян в колата с баща си не намерих, така че и там ще е със снимчица. Но пък разговорите са важни и двата. Миран не можа да се разсърди на баба си, че се е обадила на Хазар, но пък за сметка на това изгуби доверие в най- добрия си приятел Фърат, след като разбра, че той ги е намерил и казал къде са. В последствие Фърат ще усети с пълна сила загубата на доверието в него, ама едно нещо Есма направи правилно, каза му да не се намесва и да си мълчи...



-   Миран.  Ела вече на себе си.
-   Тя си тръгна. Тя си тръгна, бабо. Изплъзна се от ръцете ми и замина. Отново ми я отнеха. Трябва да вървя. Трябва да я спра!
-   Миран! Спри, Миран, спри. Не можеш така да я спреш. По собствено желание тръгна. Няма да можеш да преодолееш тази планина, лъвчето ми. Тя сама си тръгна.
-   Рейян си тръгна, за да не ме поставя пред избор.
-   Сърцето ти гори, разбирам. Но ти няма да можеш да я спреш така. Дори сега да отидеш, Хазар Шадоулу няма да остави дъщеря си.
-   Ти извика този човек, а? ти си извикала този човек, бабо. Защо извика този човек? Ако не беше дошъл, щях да намеря някакво решение. Щях да намеря. Щях да намеря.
-   Бях принудена. И ти ме разбери. От една страна ти, от друга – внучката ми. Гьонюл все още е в техни ръце.
-   Връщаме се. Връщаме се.





-   Ярен казва, че си избягала по собствено желание.
-   А ти какво мислиш, татко?
-   Аз знам, че не би избягала с него. Колкото и много да го обичаш.

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 18:54 от cvetansk

# 334
  • Мнения: 1 841




По дяволите, такива снимки не исках да виждам. 😤
Накрая ще се откажа да следвам Акън и всичко останало само заради тази смотла. То бива, бива ама толкова не бива. Направо полудявам 🤬 Чак през кръста я прихванал.....Явно е пълен глупак щом продължава да е с нея. Само глупави мъже може да са такива смотани имитаторки и престорени примадони. Хайде чао от мен, че едвам се сдържам да не напиша нещо обидно и вулгарно.🤬🤬🤬🤬😠😠😠😠🤮🤮🤮🤮

Ей ги и тези двамата 😡



Отчайващи са тези хора. Халал да са им славата, ролите и парите. Когато остареят ще има да си спомнят пропуснатите възможности да живеят обичани и обичащи, но вече ще е много късно.
Спирам всякакво следване и споделяне на снимки и информация. Ебру и Акън не си заслужават усилията.....

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 20:56 от DeniAra

# 335
  • Мнения: 7 280
Дени, по повод тази снимка, да кача и някой и друг коментар. Не са мои коментарите, аз само ги превеждам.

'' С всяка снимка с нея всичко е "по-щастливо" 🤷‍♀
Случаят, когато дори актьорството не помага.''

'' Не бих пожелал такава любов и на враг.''

''Случва се една жена да се залепи и няма да излезе по никакъв начин, чувствата са преминали, но не знаете как да се отървете от нея''

''да, той обича толкова много, че той определи връзката си с нея като „приятелство“. Че думата "любов" и "севгелим" в посока Сандра не съм чувал от него. Тук има приятелство и аркадаш, да''

''И кога той говори за нея като за любимо момиче? Спомням си, че в последното интервю той не каза нищо за любовта, той я нарече приятелка и намекна, че могат да се разделят в бъдеще. Не мили дами, когато мъж обича това, той няма да каже.''

''Той изразява повече положителни емоции с феновете си, отколкото с нея.''

''ами за бога, когато обичат поне, човек се чувства спокоен до обекта на любовта, а не като принуден под прицел. И всеки път едно и също нещо''

Има още много, но стига толкова.

# 336
  • Мнения: 1 841
Дени, по повод тази снимка, да кача и някой и друг коментар. Не са мои коментарите, аз само ги превеждам.

'' С всяка снимка с нея всичко е "по-щастливо" 🤷‍♀
Случаят, когато дори актьорството не помага.''

'' Не бих пожелал такава любов и на враг.''

''Случва се една жена да се залепи и няма да излезе по никакъв начин, чувствата са преминали, но не знаете как да се отървете от нея''

''да, той обича толкова много, че той определи връзката си с нея като „приятелство“. Че думата "любов" и "севгелим" в посока Сандра не съм чувал от него. Тук има приятелство и аркадаш, да''

''И кога той говори за нея като за любимо момиче? Спомням си, че в последното интервю той не каза нищо за любовта, той я нарече приятелка и намекна, че могат да се разделят в бъдеще. Не мили дами, когато мъж обича това, той няма да каже.''

''Той изразява повече положителни емоции с феновете си, отколкото с нея.''

''ами за бога, когато обичат поне, човек се чувства спокоен до обекта на любовта, а не като принуден под прицел. И всеки път едно и също нещо''

Има още много, но стига толкова.

''И кога той говори за нея като за любимо момиче? Спомням си, че в последното интервю той не каза нищо за любовта, той я нарече приятелка и намекна, че могат да се разделят в бъдеще. Не мили дами, когато мъж обича това, той няма да каже.''
Точни и ясни коментри! Цял свят вижда каквото и ние, обаче каква файда.....Той продължава да е с нея по един или друг начин. Тази е като ваденка залепена за него. Истински кошмар. Съжалявам Акън, че е толкова слаб и страхлив, и не може да я отреже от ряз. Хубаво е един мъж да е възпитан, деликатен и тактичен, но когато някоя медуза изгаря живота му трябва да има достатъчно мъжество, за да я отскубне от себе си. Акън явно няма.....

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 22:06 от DeniAra

# 337
  • Мнения: 7 280
Дени, аз отдавна не го правя. За мен единствените, които си заслужават са Рейян и Миран. и да неминуемо виждам всички снимки... но някак си се научих да не им обръщам внимание.
Новината за Ебру и Дж, за къщата и поканите не знам, но мисля, че не е вярна. Та те и двамата са супер заети с работата си, да не говорим, че той дори не е в Турция от няколко месеца. Не вярвам, че тази къща сама се е купила. За поканите е същата работа, та то дори има цяла година до ''сватбата'', дори и дата няма, то и месец даже няма още.
А това, че Акън е много мекушав и страхлив го бях казала много, много отдавна. И не искам сравнения как той се е отказал от математиката и е станал актьор. За това винаги е можел да разчита за подкрепа от майка си, тъй като е тръгнал по стъпките на голяма част от нейното семейство, естествено, че ще го подкрепи, та това е гордост за нея - тръгва по нейните стъпки, тези на дядо му и вуйчо му, и някак си се отдалечава от баща си. Много го харесвам баща му, но някак си имам чувството, че той е безгласна буква в семейството, не че Акън има глас де.

И накрая тези, които си заслужават, нашите Реймирчета

# 338
  • Мнения: 225
Момичета тези снимки са ми толкоз смешни, че се чудя как ги качват. Дени по отношение на прегръдката му към Сандра не виждам нищо което да е дразнещо просто си е сложил ръката всичките им движения са толкоз изкуствени дори приятелство не се чете в очите им. Дали е страхлив мекушав незнам, но той има ясната представа, че това не е жената за него. Най интересното в ситуацията е, че имаше затишие никакви снимки изведнъж снимка от сватбата, хоп снимки на Ебру от Африка и описание за въпросната къща толкоз смях ме избива, че се чудя някаква анимация ли гледам. Както каза Цвети да си гледаме Реян и Миран преговор и да не се ядосваме. Хубава вечер от мен.

# 339
  • Мнения: 18
Здравейте, прекрасни момичета!
Чета редовно, но рядко пиша.
Тази Сандра е ужасна, като видях снимката и направо ми призля. Залепила се е като гербова марка за Акън и това си е. Нашето момче кога ще се осъзнае или по-скоро, кога ще я изхвърли от живота си... То е очевидно, че при тях любов няма, а само приятелство. Идва ми да й оскубя перцата на тази сврака.

# 340
  • Мнения: 2 139
Та тя има по голямо рамо от него, явно другата качена снимка с имитираща поза Ебру, е леко пипната! Там беше по стройна от тук....
Но иначе и аз мисля, че тази снимка и поза не означава нищо. Сега, защо са заедно на сватбата, вероятно са им общи приятели, и освен това то няма как да не я прегърне, защото позата на всички разполага, просто няма как те да са по различни от останалите. Пък и тя една прегръдка вяла, с неразпъната длан, дори не е обхванал както трябва кръстта й! За сводка двойката до тях си се вижда как кавалера е обхванал талията на жената до него. Пък и свраката си е сложила едно плахо, несигурно ръката... или по скоро двата пръста.
За Ебру и жирафа, там не мога да коментирам, щото нищо не усещам.

# 341
  • Мнения: 1 544
По късни доби
Нямах намерение тази вечер да пиша, просто ми се развали ищяха......
Но, след поста на Pink Dress се вгледах, малко повече в снимката......ами, всички са с широки усмивки, но нашият гълъб не е толкова усмихнат.
За рамото няма да пиша.....
Няма и не е излязла снимка от събитието, на която да са само двамата - само общата и тя, как ще пропусне момента да се фотне с Акън.
Не знаем подробности, но аз продължавам да си мисля, че той в момента е с нарушен вътрешен мир - изживява си нещо, момчето. Всички нови снимки си го показват. Дори и тук

Приятелката на майка му с широка усмивка, той, като че ли насила се усмихва. Тя, откакто е дошла не спира да прекарва времето си с него и да се снима....по Молове, на разходки, в колата....навсякъде е ухилена, а той е с лека усмивка и тъга в очите.
Колкото до сватбата - Акън и Сандра,  все пак живеят от 7-8 години заедно. Имат си приятелски кръг и дори и да не са заедно вече /а, дано..../ може, поотделно да са поканени и да не са могли да откажат поканата. И, както прочетох в един коментар, че булката е от семейството на "втората майка".....нищо чудно и тя да прави опити да ги събере. Нали в Америка се е грижила за Акън, а той там си е бил с...../много ще й стане в един пост 2 пъти да й пиша името/. А и нали е приятелка на майка му.....та и по тази линия да е включена......да "помогне".
За Ебру и Джеди - не вярвам, че може да е истина....Той може и да прави напъни и да е купил къщата, дори и отдалече.....ама Ебру, сега в разгара на снимките, да тръгне да обзавежда къща .....малко го вярвам. А и за поканите....нито дата, нито месец е уточнено...- лятото на 2022г . - я, камилата, я, камиларя до тогава ......

Дени - Цял свят вижда, това което и ние... Да, виждаме го....а, съм убедена, че и Акън го вижда и то много добре. Но, тук е въпросът, защо не си реши кардинално въпроса. Мисля си, че не е до мекушавост - тук има някакви спирачки .....от някой, някои.......
Daniela Bel  .....и ние скубем пера, ама за сега, такова е положетието....чакаме и надежда не губим....👌 Пиши по често!
Vili,  наистина по Коледа и Нова година стават чудеса - чакаме от хубави по-хубави!  Хади бакалъм.....
Среднощни размисли и вълнения....а, нямаше да взимам думата.....
По преговорът - утре....

......................




............
На пазар сам - за протокола

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 09:18 от Stella2021

# 342
  • Мнения: 7 280
Здравейте! Добро утро!

Азизе учудена, но пък веднага се окопити и за секунда реши да промени плана си. Вместо да се бори с Миран, взе решение да замеси любовта в отмъщението.
А Рейян... си спомня точно думите за брака на Миран .



-   Знам, Рейян. Знам, ти ме обичаш. И то много ме обичаш! Направи това заради мен. Направи го, за да не правя този избор! Не мога да издържам вече! Не мога да издържам! Душата ми гори! Душата! Не. Не мога да дишам без Рейян. Не мога.



-   Защо? Защо, Господи? Защо? Всичко се подреждаше. Всичко се подреждаше. Всичко можеше да се подреди.



-   Всичко се подреждаше. Бабо. Бабо. Оставаше съвсем малко.
-   Виждам страданията ти. Но не съм виновна аз за това. Аз ти казах. Сърцето ти трябваше да бъде твърдо, като скала.
-   Бабо.
-   Казах ти да не оставаш между сърцето и разума.
-   Останах… Останах…




-   Ето и твоето сърце изгори, и нашето. Ако това момиче не си беше тръгнало само… Отново би я дал на баща й, нали? Нямаше да оставиш Гьонюл в техни ръце, нали?
-   Бабо, не ми ли вярваш? Бих ли оставил това, което чичо е поверил на мен… в техни ръце? Но и Рейян нямаше да дам. Щях да намеря начин. Щях да разреша тази работа. Тя не ми остави шанс. Заради Гьонюл… заради мен… тя… Заради този Азат… се отказа от нас. Замина.
-   Знам какво ти е в сърцето, но… Разбери вече, това момиче няма да стане твоята половинка. Какво ще направиш, за да я получиш, Миран? С какви очи ще посещаваш гроба на майка си и баща си? Те са наши врагове! Врагове!




-   Бабо, разбери вече това нещо… Рейян не ми е враг! Този Хазар… Този Хазар Шадоулу е мой враг! Не Рейян! Ти… ти бъди спокойна. Майка ми… Майка ми ще ми прости. Майка ми знае какво е в сърцето ми. Колкото и далече да е, знае.
-   Не съм те възпитала така. Не може да си толкова жалък пред враговете. Ще престанеш да преследваш това момиче. Ще натиснеш с камък сърцето си и ще забравиш това момиче. Разбра ли, Миран? Ще забравиш!/b]



-   Не мога да забравя! Не мога да забравя! Не се получава! Не се получава! Не разбираш ли? Откакто видях Рейян, катинарът на сърцето ми се счупи. И докато продължавам да дишам… това сърце няма да се заключи.
-   ‘’Щом я обичаш така безумно… Азизе Асланбей ще построи тази игра отново. И ще включа тази любов в играта.’’






-   ‘’Никога не сме били истински съпрузи. Никъде не сме ходили заедно. Между нас не е имало нищо. Този брак беше сключен само, защото така пожела баба ми. Гьонюл не ми е жена. И никога не е била.’’
-   Дъще. Добре ли си, мила?

# 343
  • Мнения: 1 841
Добро утро, много слънце и усмивки за всички Hug Kissing Heart

Цвета, благодаря за преговора, само той ни остана:heart_eyes:
Снощи след видяната снимка и прочетените положителни коментари, които на някои места са преобладаващи си пуснах любими моменти от първи сезон на Hercai за оправяне на насроението. Поне Рейян и Миран знаят какво искат и какво правят. Може да е приказка, но е милион пъти по-хубава от реалността.

Колкото до снимката е ясно както бял ден, че сагата с дългогодишното приятелство и общите цели продължава. Момичетата да се опитват да го оправдаят за тази снимка. Обясненията че били поканени заедно, приятелката на майка му, слабо я бил прихванал за кръста заради снимката, бил с тъжна усмивка и т.н. и т.н. са несъщественни. Даже и той да ги дава тези обяснения пак са несъщественни. От чисто човешка гледана точка когато двама души са прекратили отношенията си в любовен план не ходят на едни и същи събития заедно или ако ходят не застават на обща снимка един до друг в прегръдка. Когато един мъж не иска да бъде с една жена го заявява и показва категорично на жената и семейството. Ако е истински мъж никакви майки и нейни приятелки няма да могат да му играят номера със сдобряване или ново сближаване. А ако жената знае своята стойност и има капка самоуважение, ще изчезне от живота му и никога повече няма да се появи до него по какъвто и да е начин. При тези хора няма нищо, което да показва, че връзката (каквато и да е тя) е прекратена. Ясно е, че публично няма да търгнат да си изясняват отношенията, но още по-ясно е, че това което се показва публично е достатъчно да си представим какво се случва отвътре. Акън нито е прекратил отношения с русата чапла, нито има силата да ги прекрати дори и да иска......Още по-добре разбирам защо Ебру го е зарязала след кратките им отношения преди време. Никоя истинска жена няма да е с мъж, който не знае как да каже "край" или такъв, който иска да седи на два стола.

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 11:39 от DeniAra

# 344
  • Мнения: 473
Здравейте,момичета!Чета ви редовно,с удоволствие и с голямо нетърпение очаквам постовете ви.Благосаря ви от ❤за споделените чувства и размисли. Повлияна от снощните снимки и размисли, се разрових и зачетох коментари в страницата akru_var, която Дени беше споделила с нас.Направиха ми впечатления две неща:много от момичетата смятат,че целувката на моста им е била прощална и след нея са прекратили това, което са имали. А второто:тъжните им погледи в щастливия край на филма.На Акън в очите дори се забелязва влага и сълзи.Да,може и от щастие да са,но видът му е измъчен и радостта пресилена. Моето мнение се допълва с общото,че и двамата страдат от края на тяхната любов,макар и екранна. Усещането,че вече никога няма да бъдат заедно и да изживеят това, което героите им изживяха е очевадно. Дано не съм ви отегчила с поста си😊. Бъдете здрави и все така активни в страничката, благодарение на която Реймир са живи.

Общи условия

Активация на акаунт