Hercai/Вятърничав по ATV/Diema Family и Нови проекти на актьорите Тема 14

  • 40 071
  • 746
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 544
Здравейте момичета,
Имате ли против да си изпием следобедното кафе в приятна компания...

Имам много мисли за споделяне с Вас, но ще го правя постепенно....ще се допълвам, защото, новото ми устройство ми прави номера и все още, не мога да му хвана цаката....
Ей, до тук за трети път го набирам този текст...и сега запаметявам и ще продължа....
По преговора - Цвети - неуморна си 🌹!
Това бяха наистина много силни сцени....разбирам Азизето....донякъде ....да спаси  внучката си и да продължи да манипулира Миран. Наистина, се ядосах в този момент на Фърат, още повече, че и майка му го предупреди.....но, той е възпитан в това семейство  и се грижеше за всичко и за всеки....в този конак....
Сцената с решението на Рейян да предпази Миран от вземане на решение от негова страна си беше покъртигелна....
Да не говорим за сълзите на Рейян след това в колата,  задъхването на Миран по пътя.....и ...прегръдката на Бабане...на пътя....там ми идеше да я  цапардосам с мокър парцал  през лицето....
Много силни моменти.....
Следя си преговора, стриктно, но от време на време и си се отплесвам и по други моменти.....пълнят ми душата..

Относно реала.....момичета, съгласна съм с всяка една  от Вас....аз под "секрет" 😃 ако, Ви кажа как го изживявам със сигурност, няма да ми повярвате.....за втори  път ми се случва,  нооооо, това е положението.
Дени,....да не мислиш, че и на мен не ми идва да му зафуча един мокър парцал през лицето на Акън.... за да си се освести...
Ооо, нямаш си и на представа....нооооо,
Разсъждавайки логично - поне,  така си мисля.....Ние разсъждаваме от нашата си емоционална нагласа, от нашият си пояс в географските ширини, от  нашите възприятия.....там не са такива...Да, от самолет  си личи привличането, между Акън и Ебру...
Аз, тъй като дълбоко навлязох, но с моите скромни  прегледи....стигнах и до други фрапиращи  моменти...
Аз, следвам  няколко групи във ФБ....относно нашите гълъбчета....И снощи късно,  по нощите също се натъкнах на "снимката".....Изчетох коментарите , не питайте  с две устройства, едното на Гугъл преводач и се натъкнах на коментари, че Прословутата ни .....С...има баща, Политик...
Не знам, колко е вярно, аз наистина до сега не съм срещнала информация за семейният й статут.....но, хората говорят за големи пари....
Не, знам ....аз продължавам да си защитавам  момчето ни....мисля си, че той в момента е в една преса, която ние едва ли ще разберем....
............
Край на поста  ми!!!

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 16:23 от Stella2021

# 346
  • Мнения: 225
Момичета, всяка една от нас преживя този филм и тази любов, която ни показаха тези двама млади в разцвета на живота си кариера и всичко останало, че ни кара да им се ядосваме, харесваме, радваме и т. н  Чета ви с огромно удоволствие споделям всяка ваша мисъл мнение, но въпреки всичко си мисля, че не трябва да сме чак такива съдници. Факт е, че има любов между тях и че се обичат макар и да не са заедно в момента, но въпреки всичко каквото и да четем виждаме из нет пространството не трябва изцяло да им се доверяваме. За Ебру аз си казах мнението  в по предишни постове, че тя не е влюбена така, както го показва може би има някакъв импулс който получава от Джейди, но  за мен не е любов в никакъв случей има нещо, което и влие странично, но какво е незнам. За Акън го казах и ще го повторя той е наясно със себе си какво иска разбра, че жената в момента до него не е неговата мисля, че новият му филм ще му даде решение какво как и кога да го предприеме. Чудото което той иживя във вятърничав ще го споходи и в реалния му живот и никой няма да бъде способен да му попречи за това така, че не се отчайвайте наслаждавайте се на преговара  който си обсъждаме и вярвайте в чудеса защото колкото и да е късно те се случват тогава, когато го искаш  преследваш и не губиш надежда. И сега в очакване на новата порция от Цвети преговор хубава вечер от мен за сега. Надявам се да не съм убидила някоя от вас с нещо.

# 347
  • Мнения: 1 544
Момичета, всяка една от нас преживя този филм и тази любов, която ни показаха тези двама млади в разцвета на живота си кариера и всичко останало, че ни кара да им се ядосваме, харесваме, радваме и т. н  Чета ви с огромно удоволствие споделям всяка ваша мисъл мнение, но въпреки всичко си мисля, че не трябва да сме чак такива съдници. Факт е, че има любов между тях и че се обичат макар и да не са заедно в момента, но въпреки всичко каквото и да четем виждаме из нет пространството не трябва изцяло да им се доверяваме. За Ебру аз си казах мнението  в по предишни постове, че тя не е влюбена така, както го показва може би има някакъв импулс който получава от Джейди, но  за мен не е любов в никакъв случей има нещо, което и влие странично, но какво е незнам. За Акън го казах и ще го повторя той е наясно със себе си какво иска разбра, че жената в момента до него не е неговата мисля, че новият му филм ще му даде решение какво как и кога да го предприеме. Чудото което той иживя във вятърничав ще го споходи и в реалния му живот и никой няма да бъде способен да му попречи за това така, че не се отчайвайте наслаждавайте се на преговара  който си обсъждаме и вярвайте в чудеса защото колкото и да е късно те се случват тогава, когато го искаш  преследваш и не губиш надежда. И сега в очакване на новата порция от Цвети преговор хубава вечер от мен за сега. Надявам се да не съм убидила някоя от вас с нещо.
Аз, все още вярвам  в чудеса, Vili, както в моят си реал, така и в реала на любими актьори и ...герои.......
Никой, не може да ми отнеме тази, насладост и удовлетворение, когато любовта побеждава..

# 348
  • Мнения: 1 836
Ама сме се събрали отбор романтички и ги бистрим едни, не е за разправяне Simple Smile Много сте готини всички, благодаря че ви има и споделяте мнението си. Разбирам всичко което сте написали и съм склонна да приема част от съображенията ви. Също така знам много добре за всички професионални ангажименти, договори и задължения на Акън, Ебру и т.н. И да, реагирам емоционално, защото така ми идва отвътре. На мнение съм, че всичко отстъпва пред любовта. Не става дума за някакво си временно увлечение, тръпка и т.н, а пред истинската отдадена любов. И това не е защото съм романтична натура, а защото знам, че когато Господ е отредил двама да са заедно, той ги среща в точно определеното време и на точното място. Смятам, че двете гълъбчета са родени един за друг, времето и мястото за тях вече се изпълни. За жалост те или не го разпознаха, или нямат достатъчно сила, вяра, желание да приемат благословията си.  А благословията да бъдеш с отредения за теб човек си отива когато не успееш да се възползваш, насладиш и благодариш за нея. Този живот един път се живее, какво като са известни и богати, пак ще остареят, пак ще си отидат от този свят. Никой не казва, че е лесно или ще им е лесно, но те даже не опитват, а точно обратното.

# 349
  • Мнения: 1 544
Ама сме се събрали отбор романтички и ги бистрим едни, не е за разправяне Simple Smile Много сте готини всички, благодаря че ви има и споделяте мнението си. Разбирам всичко което сте написали и съм склонна да приема част от съображенията ви. Също така знам много добре за всички професионални ангажименти, договори и задължения на Акън, Ебру и т.н. И да, реагирам емоционално, защото така ми идва отвътре. На мнение съм, че всичко отстъпва пред любовта. Не става дума за някакво си временно увлечение, тръпка и т.н, а пред истинската отдадена любов. И това не е защото съм романтична натура, а защото знам, че когато Господ е отредил двама да са заедно, той ги среща в точно определеното време и на точното място. Смятам, че двете гълъбчета са родени един за друг, времето и мястото за тях вече се изпълни. За жалост те или не го разпознаха, или нямат достатъчно сила, вяра, желание да приемат благословията си.  А благословията да бъдеш с отредения за теб човек си отива когато не успееш да се възползваш, насладиш и благодариш за нея. Този живот един път се живее, какво като са известни и богати, пак ще остареят, пак ще си отидат от този свят. Никой не казва, че е лесно или ще им е лесно, но те даже не опитват, а точно обратното.

За жалост, явно тези дни отминават, Дени, но, пък аз съм си оптимист....Много натиск е имало......жесток..върху Ебру....е,и тя в един момент се е освестила....и тук е бил моментът  на Акън, нооооо, той го е пропуснал.....тепърва  ще научаваме подробности.
Но, си мисля,  че не трябва  да прибързваме с драстични заключения....

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 17:57 от Stella2021

# 350
  • Мнения: 7 110
Романтични момичета, време е да ви пренеса в истински романтичния свят на Миран и Рейян. Те поне се борят за любовта си със замах и хъс, и не се отказват от надеждата и вярата...



-   Рейян. Ти се върна.
-   Добре ли си? Как се случи това, батко Азат?
-   Случи се… Забрави. Добре съм. Нали те видях отново тук… Много ми е хубаво. Ти как си?
-   Тръгнах не по свое желание.
-   Знам. Изобщо не съм мислил по друг начин. Как се върна? Миран избра Гьонюл, нали? Пуснал те е.
-   Не му дадох възможност да избира. Сама се върнах. Не исках заради мен да бъде зле на теб или някой друг.




-   Рейян.
-   Батко Азат… Ти си много добър човек. Направи много неща за мен. Съгласи се на всичко. Рискува всичко.
-   Рейян. Всички… ми казват: ти си много добър човек. Но никой не обича добрия човек, Рейян. Разбрах всичко. Погледни. Наричаш ме батко. Отново… Разбрах.






-   Ти се върна.
-   Гьонюл, как си? Какво се случи? Това куче Азат навреди ли ти?
-   Нищо друго не може да ми навреди, освен отсъствието ти. Никой друг не може да ми причини болка, освен ти. И никой не може да ме докосне. Няма да позволя. И не позволих. Попречих на тази цена на вероятността да станеш убиец. Заради твоята чест… стрелях в Азат.
-   Азат… Азат… Ще те унищожа. Сам се доведе до края си.
-   Нищо няма значение. Нали ти се върна. Заради мен. Нали се върна, за да ме спасиш…




-   Гьонюл. Не бих понесъл да ти навредят, заради мен. Сега си у дома. Добре си. Много съм щастлив. Но не съм се върнал, Гьонюл. Рейян тръгна. За да не навредят на никого… Не ми остави право на избор. Ако ми беше предоставила… нямаше да мога да се откажа от Рейян. Но и теб нямаше да оставя при този човек.

# 351
  • Мнения: 1 544
Среднощни размисли....

Романтични момичета, време е да ви пренеса в истински романтичния свят на Миран и Рейян. Те поне се борят за любовта си със замах и хъс, и не се отказват от надеждата и вярата...



-   Рейян. Ти се върна.
-   Добре ли си? Как се случи това, батко Азат?
-   Случи се… Забрави. Добре съм. Нали те видях отново тук… Много ми е хубаво. Ти как си?
-   Тръгнах не по свое желание.
-   Знам. Изобщо не съм мислил по друг начин. Как се върна? Миран избра Гьонюл, нали? Пуснал те е.
-   Не му дадох възможност да избира. Сама се върнах. Не исках заради мен да бъде зле на теб или някой друг.




-   Рейян.
-   Батко Азат… Ти си много добър човек. Направи много неща за мен. Съгласи се на всичко. Рискува всичко.
-   Рейян. Всички… ми казват: ти си много добър човек. Но никой не обича добрия човек, Рейян. Разбрах всичко. Погледни. Наричаш ме батко. Отново… Разбрах.






-   Ти се върна.
-   Гьонюл, как си? Какво се случи? Това куче Азат навреди ли ти?
-   Нищо друго не може да ми навреди, освен отсъствието ти. Никой друг не може да ми причини болка, освен ти. И никой не може да ме докосне. Няма да позволя. И не позволих. Попречих на тази цена на вероятността да станеш убиец. Заради твоята чест… стрелях в Азат.
-   Азат… Азат… Ще те унищожа. Сам се доведе до края си.
-   Нищо няма значение. Нали ти се върна. Заради мен. Нали се върна, за да ме спасиш…




-   Гьонюл. Не бих понесъл да ти навредят, заради мен. Сега си у дома. Добре си. Много съм щастлив. Но не съм се върнал, Гьонюл. Рейян тръгна. За да не навредят на никого… Не ми остави право на избор. Ако ми беше предоставила… нямаше да мога да се откажа от Рейян. Но и теб нямаше да оставя при този човек.

Много хубав и точен момент.....след цялата патърдия сътворена първо от Фърат, след това от вещицата Азизе....и не на последно място и Хазар...И двамата отдадоха необходимото внимание на - тя на Азат,  той на Гьонюл. Но, твърдо заставайки и зад чувствата, които ги водеха един към друг,  дори и не знаейки, дали ще продължат напред заедно...Много силни моменти.

..............
https://www.facebook.com/105106558601749/posts/121150893663982/


Последна редакция: пт, 29 окт 2021, 03:24 от Stella2021

# 352
  • Мнения: 7 110
Здравейте!

Точно в този момент Миран загуби доверие в най- добрия си приятел. Фърат направи грешка, само, защото не разбираше какво е това любов и само, защото беше възпитан да бъде страж на семейство Асланбей.



-   Миран. При  Шадоулу ли отиваш?
-   Ще намеря това куче Азат.нека му потърся сметка за това, което е направил с Гьонюл.
-   Как ще му държиш сметка? Не си ли последният, който може да търси сметка на това семейство? На кого и за какво ще държиш сметка, след всичко, което направи Миран?
-   Фърат.
-   Миран. Погледни в какво състояние сме. Но най- напред погледни състоянието си. Опитвайки да оправиш едно… заради любовта си всичко останало сравняваш със земята. Забравяш за семейството си. Заради любовта не ги смяташ за нищо. Това не може да продължава повече, ага. Дори да обичаш се дръж за сърцето.
-   Какви ги говориш?




-   Говоря това, което отдавна трябваше да кажа, Миран. Говоря за това, което повече не издържам да наблюдавам. Този път наистина ти казвам ‘’спри’’. Вредиш и на себе си, и на семейството си.
-   Ти си ни намерил. Ти си казал на баба, нали?
-   Аз казах.
-   Ти си казал?
-   Да. Защото ставаше въпрос за живота на Гьонюл. Защото дори да е малка вероятността… Не мога да допусна Гьонюл да преживее същото, което и Рейян. Бих го направил отново.



По повод Фърат вижте каква негова снимка открих, нямам на идея от кой сериал е, но не го бях виждала в такъв вид, с дълга коса и ... как само държи пистолета.

Последна редакция: пт, 29 окт 2021, 07:23 от cvetansk

# 353
  • Мнения: 2 109
Все едно играе роля на някой джентълмен във времената когато са се дуелирали! Grinning
Много неприятно чувство е да загубиш доверието в човек, независимо какъв ти се пада - любим, приятел, роднина!

# 354
  • Мнения: 225
Здравейте и от мен успееш слънчев ден. Да наистина когато загубиш доверието после трудно се печели отново, но хубавото е, че Фърат скоро ще си го възвърне защото ще започне да разбира и той лъжите и интригите на Азизе той по скоро го направи не толкоз да му навреди на Миран, а да предотврати да не случи нещо с Гюнюл. Снимката му е от филма Черно бяла любов там играе голям гадняр.

# 355
  • Мнения: 7 110
Ако Рейян и Миран впоследствие не се бяха оженили тайно, Насух и Хазар никога нямаше да се съгласят. Но всеки с различна причина. Насух нямаше да му я даде, само защото Миран много я искаше, дори ми се струва, че би убил Рейян не толкова заради честта на фамилията, а за да нарани Миран възможно най- болезнено... Е, на Хазар причините са доста по прозаични...



-   Насух Шадоулу!
-   Каква работа имаш тук?
-   Дойдох да те предупредя. Ще махнеш ръцете си от Рейян. Нито живота й… Нито надеждата в сърцето й ще се опиташ да докосваш. Мястото, което смята за свой дом… няма да превръщаш в ад.
-   Какво говориш? Омръзна ти да живееш ли? Как смееш да заставаш пред мен? Кой си ти, че да ми даваш заповеди?




-   Насух ага… Аз знам плановете ти за вечерта на къната. Искаше тези кучета да похитят и убият Рейян, нали? Какво стана? Развали ли се плана ти? Развалих, ли плана ти, Насух Шадоулу? Ще спреш. Ще оставиш Рейян на мира. В този дом, дори косъм от главата й няма да падне.



-   Какво говориш? Хайде, махай се оттук. Докато не съм направил нищо, махай се!
-   Ей Богу, г-н Насух… Аз знам, колко обича дъщеря си г-н Хазар. Видях го с очите си. Ако не направиш това, което казах… Ще хвърля тези кучета в краката на сина ти… И ще му разкажа за плана ти да убиеш Рейян. Ще те накарам да преживееш болката от загубата на дете, преди детето ти да е умряло. Тази ръка повече няма да я протегнеш към Рейян. А моите ръце и очи ще бъдат върху Рейян, да го знаеш.




-   Ти заплашваш ли ме? Тук ще те убия!
-   Убий! Стреляй! Но знай, че и ти няма да излезеш жив оттук. Не забравяй, че съм наясно с всяка твоя крачка, с всяко твое вдишване. Няма да докосваш Рейян. И кажи на внука си, кучето Азат… Ще дойда и ще стана неговия кошмар. Отсега нататък дните му ще преминават в страх. Защото много тежко ще плати за постъпките си.

# 356
  • Мнения: 1 544
Здравейте момичета ,
Цвети 🌹
С каква категоричност, Миран бей заплаши Насух ага..Трябваше някой достойно да защитава Рейян. Хазар, колкото и да обичаше дъщеря си, не можеше да противостои на тираничния си баща.
За доверието - трудно е на човек, който е загубил доверие в някого, след това да си го възвърне обратно и то на такъв приятел. Но, Фърат предаде  в този случай Миран, за да спаси Гьонюл.

Момичета, няма ли някакви новинки? И аз търсих, но нищо ново не открих. Пишеше на едно място, че сериалът на Ебру ще се излъчва в петъчен ден, а на сериалът на Акън още не му е определен ден - щял да бъде най-вероятно във сряда, четвъртък или петък......Остава и да се конкуренти в една вечер двата....
Прочетох, че Телемундо са спрели да излъчват " Вятърничав", след 27 оригинален епизод и е настанява голяма суматоха сред зрителите. Негодувание голямо.....и призиви да не се гледа тази телевизия...

...............

Последна редакция: пт, 29 окт 2021, 21:29 от Stella2021

# 357
  • Мнения: 7 110
Здравейте!

Миран ще пие кафе по нощите и ще излее душата си пред майка Есма, а ние да си пийнем за добро утро, а нашите чувства ще се леят в темата.

Майка Есма видимо вече я мъчи съвестта, Азизе пък е шокирана от това, че Миран се съмнява, че съжалява за стореното. А на Миран сили не му останаха от гласовете в главата му и болката в сърцето му.



-   Миран, синко. Помниш ли? В детството винаги искаше да пиеш кафе с нас. Вече порасна, синко. Хайде. Ела, да пием заедно кафе.



-   Не съм добре, майко Есма. Никак не съм добре. Помниш ли? Когато копнеех за майка си, лягах на коленете ти. Пееше ми приспивни песни. Никой не ме разбира, майко Есма. Вече дори Фърат не ме разбира.
-   Синко, трябва да се стегнеш малко.
-   Не мога да се стегна, майко Есма. Мислите ми са замъглени. В сърцето ми е бъркотия. Много лоши неща направих.
-   Съжаляваш ли, че отмъсти?




-   Всичко направих заради майка си. Но не знам дали съм постъпил правилно. Признах това само на майка си. Сега и на теб. Вече не знам кое е правилно, кое е грешно, майко Есма. Хазар Шадоулу каза… Ако майка ти беше жива, нямаше да те нарече син. Ако беше разбрала какво си направил, нямаше да те благослови. Майко Есма…
-   А?




-   Хазар Шадоулу обърка мислите ми. И снахата каза думи… В тази история нещо липсва. Сякаш има нещо, което не са ми разказали. Останах в чистилището, майко Есма. Вече не знам на какво да вярвам. Има само едно нещо, в което съм сигурен… Това, което направих с Рейян е несправедливост. Съжалението вътре в мен… Дори тези 24 часа не можах да прекарам с нея, за да й обясня.
-   Хубавото ми синче! Хубавото ми синче!

# 358
  • Мнения: 3 653
За мен, ако Реян беше некрасива и лоша по характер, на Миран въобще нямаше да му пука за причиненото и зло! Той си я пожела още в самото начало, понеже е красавица и добричка, но в него се бореха ангелът и демонът, за щастие победи ангелът, инак можеше да и причини още по - голямо зло, като каже на всички мъже млади в Мидят, тази съм я ..., давайте и вие! За щастие победи любовта!

# 359
  • Мнения: 7 110
pasticho, за мен беше казано точно това, с изхвърлянето й на площада на сутринта след сватбата в булчинската рокля.

И сутринта в двата конака - Шадоулу и Асланбей. Мелике с нейната чистосърдечност ми пълни душата. Тя нито веднъж не предаде приятелката си и на много места й даде възможно най- добрите съвети и оказа на Рейян най- голямата помощ.



-   Рейян, Рейян, събуди се.
-   Мелике… Какво правиш тук по това време?




-   Донесох ти новина.
-   Каква новина?
-   От Миран бей. Чака пред вратата. Ако ти не отидеш, той ще дойде и ще те вземе.
-   Какво?




-   Така каза. Ето тук. Рейян, сякаш не сте го правили. Ставай, сестричке. Рано сутринта дойде, стои пред вратата.
-   Не може, Мелике, сега всички ме следят. Ще ме хванат. Кажи му нещо, да си върви.
-   Рейян, Миран бей е луд, луд. Ти знаеш. Ако не излезеш, ще видиш, дали след 5 минути Миран бей, ще стои на мястото ми, или няма да стои? Не е нужно да капризничиш. Ще станеш, принудена си. Хайде ставай, хайде. Обличай се.




-   Мелике, какво правиш?
-   Ставам дубльор. Вземам мерки срещу опасността, която може да се случи.





-   Дъще… Добре ли си? Защо си станала по това време? Има ли нещо. Което искаш?
-   Има майка. Искам да съм щастлива. Искам да се сдържат обещанията, които са ми дадени. Искам Миран. Г-н Бюлент?
-   За добро ли е рано сутринта, г-н адвокат?азизе Асланбей къде каза да раздадете справедливост?




-   Дойдох при г-жа Гьонюл. Г-н Миран подаде заявление за разтрогване на брака. Трябва да подпишете тези документи.
-   Какво говориш? Какво значи развод? Какво значи разтрогване на брака?




-   Кога трябва да подпиша?
-   Когато пожелаете. Щом подпишете, процесът ще започне.
-   Дъще, какво говориш?
-   Добре, г-н Бюлент, благодаря. Когато прочета всичко, ще ви съобщя.
-   Хубав ден.
-   Дъще, ти чуваш ли какво излиза от устата ти? Няма да позволя! Никога няма да позволя да се разведете…
-   Ще свърши, майко. Но не за мен, за тях ще свърши.

Общи условия

Активация на акаунт