Hercai/Вятърничав по ATV/Diema Family и Нови проекти на актьорите Тема 14

  • 40 221
  • 746
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 844
Здравейте, да усмихнем понеделнишката вечер с тази красота...

# 316
  • Мнения: 1 544
Здравейте момичета
Преговорът ни продължава - Цвети 🌷
Прекрасен ден си преживяха в Урфа, Рейян и Миран. Той си изля душата и, като пречистени се отдадоха на свободата си.
Дени, знае ли се, кое е девойката на снимката с нашият гълъб?
Много малка  снимчицата, ама изглежда ще да е пак приятелката на майка му.

................

Последна редакция: вт, 26 окт 2021, 08:01 от Stella2021

# 317
  • Мнения: 7 564
Дървото на желанията



-   Знаеш ли какво е това?
-   Какво?
-   Дърво на желанията.
-   Дърво на желанията ли?
-   Само помисли, Рейян. 12 хиляди години какви надежди само са оставили хората тук. За какво са се молили.




-   Ние да си пожелаем ли?
-   Да си пожелаем.
-   Как да си пожелаем?




-   Миран, какво е това?
-   Своите желания ще кажем на тези камъни. И после ще ги поставим под това дърво.
-   Така ли си пожелават?
-   Камъните не пазят ли?




-   Добре тогава.













-   Какво си пожела?
-   Ще кажа, когато се сбъдне.
-   Откъде знаеш, че ще се сбъдне?
-   Какво значи откъде знаеш?
-   Ти какво си пожела?
-   И аз ще кажа, когато се сбъдне.

# 318
  • Мнения: 2 209
Дайте да броим целувките / и опитите ги броим/, но не и тези по челото!
Тази беше третата...

# 319
  • Мнения: 7 564
Здравейте! Успешен ден!

За Миран определено беше такъв, може и да не успя да получи желаните 24 часа, но двамата прекараха една нормална сутрин като двойка, и успя да изкара чувствата на Рейян наяве - Де да не беше станало така.

Гьобекли тепе



-   Какво е това място?
-   Това е Гьобекли тепе. Място, което е изменил историята на човечеството. Това място е изменило историята на човечеството ли?
-   Именно. Няма по- древно място от това. Това е първият градеж, който е създало човечеството. Помисли си само, по- древно от пирамидите. Исках специално да видиш това място.




-   Много е красиво.
-   Така е. дори казват, че тук е била райската градина, където Адам и Ева са вкусили забранения плод. Това, че Адам е останал на кръстопът… Причината за тъгата му по Ева -  всичко е започнало тук.
-   Значи това място е извън пределите на времето.
-   Това място е неподвластно на времето, Рейян. Исках тези камъни да станат свидетели.
-   На какво?




-   На нас. На Рейян и на Миран. Рейян! Миран! Хайде.
-   Миран, какво правиш?
-   Хайде, сега ти извикай.
-   Миран! Рейян!




-   Нали казваше, че камъните имат памет. Вярно е, имат. Погледни, какво ли не ни разказват след толкова години.
-   Сега видяха и нас.
-   И чуха. Твоят глас. Моят глас. Нашите гласове. Никога няма да ги забравят. Дори някога да умрем, тези камъни ще помнят гласовете ни. До безкрай.




-   Де да не беше станало така.
-   Де да не беше. Но може да се поправи. Това място е било скрито под земята. Скрито от човешки ръце. Отново го получихме.




Всичко, което не е унищожено, един ден може да бъде получено. Може да се възстанови. И в сърцата е същото…

# 320
  • Мнения: 1 544
Здравейте
Момичета, да си честитим Димитров ден! Здраве и Благополучие да има във всеки дом! Ако, имаме Именички - да са здрави, щастливи,  обичани  и обичащи! Весел празник! 🍀🍸🍹🥂🍰

Нашите гълъбчета си се разхождат спокойно из Урфа. Извикаха си имената, за да ги да запомнят камъните на Гьобекли тепе- древно място - събрало в себе се, според поверието - много изповядани съдби и имена. Нашите и те отекнаха и се запаметиха......Изказаха си желанията пред дървото на желанията.....мислено, но....по очите и усмивките им, ние се досетихме какво си пожелаха - нали.....гиди, гиди -  за нас ли, тайно!😀🥰

Сега, за снимката, която постна Дени от сватбата, на която е бил Акън - в Италия.

Снощи, попаднах на един коментар, че момичето е модел - Стефания Лолуи и явно е от семейството на  "втората майка" - Анжелик - на Акън, защото и тя е била там. Пишат приятелка.
Не гарантирам, че е точната истина, даже писаха, че може и да е в Белгия - не, в Италия. Просто споделям.
..............
И малко красотички от нашите си....



Ами, творят хората.....това, им се привижда...

Последна редакция: вт, 26 окт 2021, 21:09 от Stella2021

# 321
  • Мнения: 1 544
Дайте да броим целувките / и опитите ги броим/, но не и тези по челото!
Тази беше третата...

Пък и звучни........Pink Dress👌😀

# 322
  • Мнения: 7 564
Здравейте!

Що се отнася до целувките това не е ли 4-та

1. пред портата
2. когато даде огледалцето
3. в първата ''брачна'' нощ
4. в Урфа

Ще прекъсна за малко разходката, за да погледнем Гьонюл и Азат, и нейните прозрения, че не е обичана и няма да бъде...



-   Ти направи грешка, разваляйки плана ни. Дори и да не го беше развалил, какво щеше да се промени? Миран пак нямаше да дойде. Ние не сме от тези, които обичат… А от тези, на които да изтръгват насила от тях любовта. Ти не го разбра. Всички унищожават живота на другия човек, заради любовта. С теб сме еднакви, но това е единствената ни разлика. Ти дори заради Рейян няма да можеш да навредиш на никого… Но аз заради Миран ще жертвам всички! И теб, и себе си.

# 323
  • Мнения: 1 844
Здравейте, тази вечер се включвам с не много готини новини и снимки.
Както предполагах русата чавка не можа да се въздържи и сподели своя снимка от сватбата в Италия на която беше гост. Не пиша, че е била с Акън, защото за щастие нямат споделена обща снимка. Интуицията и опита ми в проучването на споделените за Акън новини ме карат да си мисля, че наистина има някаква раздяла между тях. Може би не окончателна, но все пак.....в противен случай кокошката щеше да пусне общи снимки. Освен това нямаше толкова прозрачно и тъпо да имитира Ебру. Цялото лято не спря да се конкурира с Ебру.



Колко зле трябва да е една жена, че да няма никакъв собствен стил и да имитира другата.... невероятно тъпа. Никой ли не й казва, че да се сравнява с Ебру не е полезно за нея и само губи. Гледам снимките и не вярвам на очите си. Толкова е смешна, че чак трагична.
От страна на Ебру също има новина, която за сега не намирам потвърждение, но ще видим. Попаднах на една снимка на Ебру и жирафа, на която пишеше, че са купили къща за 6 милиона и била започнала подготовка за сватба. За съжаление изгубих поста, но следя и ако е истина ще има още новини. Дано да не е вярно.....

И нека все пак да завърша красиво със снимки на Акън.



Много е готин този човек, много.... заслужава красива, интелигентна и добра жена, която знае собствената стойност, уважава и обича сърцето му и не го излага в социалните мрежи и пред феновете му. Не казвам, че задължително трябва да е Ебру, но категорично кокошка като Сандра не е за него.

# 324
  • Мнения: 7 564
Кой каквото и да прави, тази приказка никой не може да я изимитира, колкото и да му се иска...


Щеше ми се да продължа с нашите Рейян и Миран, както и с бабане и Хазар пред хотела, което съм и подготвила де, но не можах да се въздържа на това, което си качила Дени. Тази снимка съпоставка, потвърждава думите ти за имитация, а на всичко отгоре на снимката свраката прилича и на травестит.
Това за Ебру и аз го прочетох, но по същите причини, като твоите не го сложих. Няма никакво потвърждение за истинност.

# 325
  • Мнения: 1 544
Допълвам се....задъхвам се от поправките, които ми прави новото уствойство, нооо дерзая.....👍👌😀
Дени, Цвети,
Ооох, посърнах, но за кратко.....аз продължавам да съм оптимист.....
Нито Сандра ще коментирам, нито Джеди - уповавам се на здравият  разум у нашите гълъбчета, които го имат! Дано, не са принудени да играят по свирката, на някой заклет традиационалист в техните им заварени, но вече и отминали във времето порядки..

Но, наистина се изкушавам да бодна по 2-3 думи....
Акън - превъзходен млад мъж, красив, умен, талантлив - от голяма величина...
Наистина, аз съм последният човек, който да му дава съвет......и то, в ....най-съкровеното, но погледнато отстрани - нали ни допуснаха и до там - ако  се обвърже  с ..със Сандрита - мога само да доуточня Из'горе момчето.....жалко.
Ебру, ако действително е предприела и тя, такива стъпка, закупуване на имот.....с Джеди - жалко и  ..нямам думи...
Виждам, лицето на Акън в последният месец - болно лице - нещо го измъчва, това момче...
Изгубил си е блясъкът в очите, напереността...нещо се случва с вътрешният му мир.
Явно "втората майка" се е включила активно в "развеселяването" на момчето,  ноооо, категорично не се получава. Спорадични усмивки....и до там.....
И аз, като Дени - не казвам, че на 100% жената, която трябва да бъде до него, трябва да е Ебру. Има десетки достойни,  млади жени, все някоя от тях, която да застане до това знойно, емоционално и талантливо момче, която да осмисли дните му и да бъде истинска подкрепа в кариерата му, не да го излага.

............
Мисля, че е ново
https://www.facebook.com/387545655161638/posts/975743676341830/
Мисля, че е свързан разговорът относно бебето Миран, което е било болно,  за което са събирали пари за лечението му. И тогава, Акън е предложил продажба за тази цел на първият си костюм от сериала, за дарение на бебето.
..........

Последна редакция: вт, 26 окт 2021, 23:18 от Stella2021

# 326
  • Мнения: 2 209
Цвети, благодаря за поправката Flowers Hibiscus Мислих, че някоя ми убягва, ама нали за това сме тук да си припомняме кое, как, къде, колко и какво беше.
Моля Ви не спрягайте Акън с друга, де!

Не знам кой ми е по неприятен повече, но жирафа язък, че е спортист... какво мазно  и неоформено рамо! И физиономията му такава!

# 327
  • Мнения: 1 544
Цвети, благодаря за поправката Flowers Hibiscus Мислих, че някоя ми убягва, ама нали за това сме тук да си припомняме кое, как, къде, колко и какво беше.
Моля Ви не спрягайте Акън с друга, де!

Не знам кой ми е по неприятен повече, но жирафа язък, че е спортист... какво мазно  и неоформено рамо! И физиономията му такава!

Pink Dress 🌹
Изобщо, не искам да долетява нЕкое  си друго пернато, до нашият гълъб, но пред вид опцията ......скучното девойче.....а и на нашия
фронт нищо се не забелязва какво????  ни остава....Няма монах да става
.......
За мазното  рамо няма да говорим....човекът си е баскетболист - там, се набляга на други неща....здраво да е момчето  - лошо няма, ама не се връзва с Ебру,  беее  - той я гледа в очите, тя го върти на пръста си. Каква връзка е това? Да са здрави и двамата, но няма да са щастливи! Ей, това е!
Да не говорим за другият "кръг".....
Там, пък още по-зле.....там и щастливи усмивки не се раздават.....само приятелски погледи....свенливи, скучни......ама, иначе се поддържали...лошо няма, но зависи и как....😄😂
И най-жалкото ще е, ако И е на някаква цена за нещо си....Което и не е изключено....
Майтапа на страна, но не ги виждам нашите гълъби щастливи на този етап в тяхното "развитие".....
...........

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 07:17 от Stella2021

# 328
  • Мнения: 7 564
Здравейте!

Pink Dress, за първи сезон е лесно да ги броим, но от тук нататък ще е малко трудно да направим статистиката, освен ако не го правим серия за серия.

Разходката свърши, с пристигането на родата и от двете страни. Азизе много добре познаваше Миран и знаеше, че няма да даде Рейян, затова и единствения й шанс беше да извика и Хазар. Но пък изненадата и за двамата бе да видят, и да не вярват на очите си, за каква любов ставаше на въпрос...



-   Миран, пусни ми ръката.
-   Няма да я пусна. Ти сама ми я даде. Не искам възражения.
-   Пусни ме.
-   Ще те държа за ръката само, когато ти повярвам. И Гьонюл ли е като теб? Иска ли да се раздели с теб?




-   Миран!
-   Бабо?




-   Целият този позор беше преживян заради нашия враг ли?
-   Рейян не ми е враг.
-   А Гьонюл?
-   Казах ви, че ще се разведа с Гьонюл.
-   Миран.
-   Това е последната ми дума.
-   Значи това е последната ти дума? Мислиш, че всичко ще приключи, като се разведеш с Гьонюл, така ли? По твоя вина животът и честта на едно момиче от Асланбей е в опасност. Този негодник Азат Шадоулу отвлече Гьонюл.
-   Какво?
-   Ако не дадеш Рейян, Гьонюл ще преживее същото, което преживя Рейян. За да пуснат Гьонюл, искат Рейян. Гьонюл е твоята чест. Законната съпруга. Тя е дъщеря на чичо ти! Една Асланбей! А сега е време за вземане на решение, лъвчето ми. Или ти ще им върнеш Рейян и ще вземеш обратно Гьонюл… или със собствените си ръце ще погребеш Гьонюл, чиято чест ще бъде опетнена.




-   Рейян!
-   Татко?




-   Пусни!
-   Татко!
-   Отново ми взе дъщерята. Погледни какво се случи, заради това! А сега ще отведа дъщеря си от тук, а ти ще вземеш собствената си жена. Няма да се занимаваш повече с нас.




-   Никой не може да ми вземе Рейян!
-   Татко!
-   Кой си ти?
-   Татко!
-   Не го прави! Не ми го причинявай втори път.
-   Търпението ми свършва, Миран ефенди! Убиец ли ще ме направиш?
-   Татко, за Бога…




-   Сега ще стреляш във внука ми, както го направи със сина ми и снаха ми ли? Не стигаше ли кръвта, с която се изцапаха ръцете ти?
-   Ще отмъстя за пролятата кръв, бабо.
-   Миран, не го прави.




-   По ръцете ми няма ничия кръв! Що за човек си? Що за човек си? Нямаш ли и капка съвест? В какво си превърнала родния си внук, набивайки в главата му лъжа? Господ ще ти потърси сметка за това. Поверил ти е сираче, оставил го е на теб. Погледни какво си направила с него! Погледни! Унищожен е! той ми е заклет враг, но дори на мен ми е жал за него! Жалко. Превърнала си детето в безумец. Никой не заслужава такова нещо, г-жо Азизе. Никой!



-   Не говори празни приказки, Хазар! Взимай си дъщерята и си върви!..
-   Няма да дам Рейян на никого.
-   Ти няма да произнасяш името на дъщеря ми!
-   Виж, не увеличавай ненавистта ми към теб, Хазар Шадоулу. Ти ми отне майка ми… Но аз няма да ти дам Рейян!
-   Колко пъти да ти казвам? Не съм ти взел майка ти! Но ти насила ще направиш убиец от мен! Ще ме направиш убиец!




-   Рейян! Не смей. Не смей, не смей да го правиш.
-   Пусни ме Миран, ще тръгна с татко.
-   Моля те, не тръгвай. Моля те, не тръгвай.




-   Ти обеща. Ти обеща, че няма да застанеш пред мен, ако поискам да си тръгна. Взех решение. Ще тръгна.



-   Ти взе решение за мен… Знам. Взе това решение за мен, знам! Рейян! Рейян!

# 329
  • Мнения: 2 209
Няма проблем да ги броим и серия за серия... да видим колко пъти пред камерата ни показаха, че се обичат!

В тази серия отново Рейн беше изправена пред трудна дилема! Готова да спести на Миран да направи избор, да го изправи пред любовта и дълга към семейството му, както и тя постави любовта си зад дълга към нейния род,  да не позволи Азат да опетни Шадоолу.

С такава мъка в сърцето си се прости с него,





-   Ти обеща. Ти обеща, че няма да застанеш пред мен, ако поискам да си тръгна. Взех решение. Ще тръгна.



Общи условия

Активация на акаунт