Hercai/Вятърничав по ATV/Diema Family и Нови проекти на актьорите Тема 14

  • 40 196
  • 746
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 7 539
Всеки наистина гледа с неговия си поглед и най- вече, че говорим за култура и традиции, за които само сме чели, но сме много далеч от тях.
За мен нямаше никакво значение кой я изхвърли, а то това е било и включено в плана, който Миран знаеше. И никога не съм казвала, че е само за пред мъжете. Да не забравяме, че Ярен точно това чу от разговора между Султан и Гьонюл. И я изхвърли точно бабата, жената която е отгледала Миран, все едно майка му я изхвърля. И другото за мен това изхвърляне беше, за да унижи не само Рейян, а за да бъдат унижени мъжете от семейство Шадоулу. Според мен това казва ''Вижте, мъжете Шадоулу, не могат да опазят жените и дъщерите си''. До този момент, никой не знаеше, че това е отмъщение. Впоследствие в трети сезон беше Миран каза на баба си - Ти ме остави да вярвам години наред, че майка ми е била изнасилена, и аз затова постъпих така несправедливо с Рейян.
Ей, заради това го харесвам този сериал, защото буди много различни гледни точки, и всяка от тях ми е много интересна да я прочета...



Миран иска да загърби цялото семейство



-   Г-жо Азизе! Можеш да отровиш дъщеря ми, но мен не можеш да измамиш.
-   Що за поведение?
-   Чие? Моето или на внучката ти? Слава Богу, не минава и ден да не направиш нещо. А днес се събудихме с новината за бракоразводно дело. Г-жо Азизе, всички твои схеми се рушат една след друга.
-   Никак не се научи, Султан. Аз поисках този брак. Когато поискам, тогава ще приключи. Ти с малките си сметки не обърквай главата на момичето.
-   Мислиш, че думата ти ще минава тук. Всъщност Миран те прекрачи, а ти не знаеш. Сметките не излязоха, нали? Не можа да контролираш внука си. И Гьонюл отрови. Играеш си, като с кукла. Но мен не можеш да измамиш. Няма да позволя.
-   …




-   Ти знаеше ли за този развод?
-   След историята с Гьонюл, Миран престана да говори каквото и де е.
-   Бабо! Не те ли наричах брат? Какъв приятел си ти? Как да ти вярвам, като действаш зад гърба ми?
-   …
-   Не стига, че каза на баба, че заведох Рейян в Урфа, сега действаш зад гърба ми!
-   Какви ги говориш?
-   Не казах ли да не се пипа този конак?
-   Миран, вие сте братя! Защо се карате?
-   Един брат може ли да е такъв?
-   За какво говориш, Миран? Какъв конак?
-   Конакът Шадоулу!




-   Миран! Не викай! Аз решавам на кого какво ще дам! От кого търсиш сметка?
-   Казах да не се пипа този конак! Казах, че никой и ничий дом няма да пострада!
-   А аз – че ще си платят заради майка ти и баща ти! Че ще им преобърнем живота! Кога си видял да се отмятам от думата си?
-   Аз знам защо поех по този път, бабо!
-   Като е така, какъв е този гняв?
-   Болката ни с теб е еднаква, но оттук нататък пътищата ни – различни! Защото с всяка победа ти обезумяваш! Все не е достатъчно стореното! Омразата ти съсипа всички! Но вече няма да позволя да пострада никой без грях! Единственият ми враг е Хазар Шадоулу! Не Гюл, не майка им, Рейян пък – изобщо! Знаеш ли, днес дори предложих на Рейян да се омъжи за мен!




-   Аз ли се отклоних от пътя, или ти, Миран? Значи се отказваш от мъст, така ли? Оставяш баба си насред път, така ли? Докато родителите ти не са намерили покой, ти ще се жениш за врага, така ли?
-   Ако Рейян беше казала ‘’Да’’, щях! Но не защото се отказвам от действие.  Ето това не разбираш! Дори няма нужда да обяснявам. Но знай, че занапред ще отмъщавам по свой начин! И няма да ти позволя да пречиш! Още днес ще говоря с адвокат, и ще предам всичките си пълномощия! Майко Есма! Събери ми нещата! Вече няма да живея тук!

Последна редакция: нд, 31 окт 2021, 14:12 от cvetansk

# 376
  • Мнения: 1 844
DeniAra, ако Миран не я беше изоставил, а беше  останал с нея в колибата, бабата щеше ли да я напъха в колата и да я изхвърли на площада - полугола, след първа брачна нощ!? Не!
За мен, е права да е сърдита на Миран, защото тя го харесваше, обичаше и в негово лице видя бъдещето си, далеч по - хубаво от къщата на Шадоуло и злия дядо- бияч! Не заслужаваше такова отношение!

Естествено, че не е заслужила подобно унижение нито от Миран, нито от Азизе.

# 377
  • Мнения: 7 539
Султан интуитивно се предпази от още по- големия гняв на Миран. Когато спомена Рейян и Азат в едно изречение, го нарече ''батко й Азат'', когато го спомена във връзка с Гьонюл беше само - Азат.



-   Миран Асланбей! Така ли се зарязва всичко и се тръгва? Може ли да се зарязва честта?
-   Лельо!
-   Майко, моля те мълчи си.
-   Това ли е мъжката ти постъпка? Връчи на дъщеря ми документи за развод, и направи съпруга онази, изхвърлената на площада? Това ли е единствения внук на Асланбей? Така ли ще отмъстиш? Когато поехме по този път, не се ли кле,  че ще им отнемеш и душите, не само  конака? Какво се случи, че се отказа, Миран?




-   Лельо, не се бъркай в тази работа. Това засяга мен и баба.
-   Така ли? И откога сме отделни семейства? Ще потъпкваш честта, заради онази, която щеше да се омъжи за батко си Азат? Вместо да падаш в ръцете й, по- добре потърси сметка от Азат, посегнал на честта на жена ти!




-   ‘’…’’



-   Слушай, дали ми е жена, или не е, ако вярвах, че са посегнали на честта на Гьонюл, и минута нямаше да стоя, и бих потърсил сметка за това. Но в гърба може да ми забия нож само собствената ми кръв. Ти по- добре от мен знаеш какво е направила Гьонюл. Ако не ви упреквам в лицето, не е защото не знам. А защото не искам срам.
-   Какво е направила дъщеря ми? Какво друго, освен да те чака търпеливо?




-   Опита се да задуши Рейян с възглавница, докато са под един покрив. Намушка се сама с нож! Да изброявам ли още? А сега ми кажи кой невинен да убия, заради лъжите на Гьонюл? Не се ли изцапахме достатъчно с кръв на невинни? Тя ще подпише документите за развод  и този брак приключва!

Последна редакция: нд, 31 окт 2021, 16:44 от cvetansk

# 378
  • Мнения: 225
Добро утро, успешна седмица на всички ви! Както сподели Цвети всички имаме различно мнение виждане на нещата, затова ги  споделяме, Но трябва да се съгласите, че реалния живот и киното са две различни неща въпреки, че специално този филм по начина който изиграха ролите си Ебру, Акън и отключха свойте чувства  не можем да ги съдим до такава степен. Във никакъв случей не вярвам, че печалят пари, като пускат снимки от личния си живот. Когато си изиграл такава роля няма как да не си в полезрението на журналистите, да не те преследват и да избягаш от интервютата за мен и в двете връзки любов не се чете. За отказа на Реян на Миран е ясен такава постъпка не се забравя лесно , като знаем с какво око се гледа на жената по тези ширини да тя по собствено желание беше с него, но какво друго се очакваше от току що оженила се двойка, ако Миран не се чувстваше виновен , че не е постъпил правилно нямаше да се обади на Фърат да отиде до колибата да провери. Да не забравяме колко му беше трудно, как се колебаееше докъто бяха в колата,  колибата как да направи такова нещо и да го извърши. Тръгвайки си, оставяйки я борбата му беше жестока със с него самия въпреки, че смяташе, че е отмъстил зареди майка си вътрешно изпитваше угризения колко пъти си повтори когато вървеше по пътеката да не се обръща, така, че не можем с лека ръка да кажем еми  тя Реян доброволно беше с него. Точно зареди това и Реян му отказа и не напразно тя му зададе въпрос кой Миран иска да се ожени за нея този който я обича и гледа влюбено или този който иска да отмъсти? Живота е пъстър, шарен и много труден, затова точно когато не очакваш ти поднася както лоши така  хубави и красиви неща дори да не се съберът не мисля, че ще продължат още дълго в тази конфигурация пък знае ли човек може да са заедно и ние да не знаем? Усмихнат и слънчев ден на всички!

# 379
  • Мнения: 7 539
Здравейте! Спорна седмица!

Миран го заболя от истината, но най- много от загрижеността на Рейян към Азат...

''Азат не е някой, който ще посегне на чест! Той е моя кръв, част от душата ми!''



-   Аз съм. Батко Азат разбра за Гьонюл, отива да пита. Не мога да го спра, полудя.
-   …
-   Мелике, батко Азат е полудял, ще се случи нещо ужасно. Батко Ръза, ще ме закараш ли в Мидят?
-   Дс кажа ли поне на господина?
-   Не сега, ще усложним ситуацията. Ако питат, ти измисли нещо, чу ли? Хайде, батко Ръза. Хайде!




-   Гьонюл Асланбей! Що за човек си? Какъв човек си ти?
-   Майко.
-   Дръпни се! Гьонюл Асланбей ще ми разкаже за клеветата си! Посегнал съм ти, така ли?
-   Назад, Шадоулу! Кой си ти, за да разпитваш дъщеря ми?
-   Теб питам! Пипнах ли дори косата ти с пръст? Казвай! Мислиш ли, че с една дума ще сравниш лесно името и честта ми със земята? Не те ли питам заради това, г-жо Гьонюл?




-   Не казах ли да не ме свързваш с никого?
-   Ага, Азат е извадил пистолет на Гьонюл на площада.
-   Не ти стига, псе такова!
-   Какво е станало? Какво е станало, айа?
-   Азат! Опрял пистолет на Гьонюл! Насила ще ме направи убиец!




-   Да говориш зад гърба ми е лесно! А сега ще го кажеш пред всички! Ще кажеш: ‘’Азат Шадоулу ми посегна!’’ Ще го кажеш гледайки ме в очите!
-   …
-   Ето ме, тук съм. Пред теб. Не бягам, не се крия, дойдох ти на крака. Ако съм посегнал на честта ти, натисни спусъка! Изчисти собствената си чест! Хайде стреляй! Какво чакаш? Стреляй!
-   Не мога. Пусни ми ръката, не мога.
-   Разбира се, че не можеш. Защото не съм посягал нито на честта ти, нито съм те докоснал!




-   Какво правиш ти, бе?
-   Сметките ни с теб са други, г-н Миран!
-   Да ти таковам и сметките! На чия жена вадиш пистолет?
-   …
-   Нямам проблем с теб. Проблемът ми е с теб!
-   Знам какъв ти е проблемът. Ще закопая и него.
-   Побъркваш се, че не те иска, нали?
-   …
-   Или жена ти ще признае за клеветата си пред всички тук, или лично ще ме застреля и ще очисти честта си!
-   Мъжете не вдигат пистолет на жени! Ако си мъж, убий мен!
-   Аз не съм ти, г-н Миран. Нито ще посегна на честта на жена, нито оръжие ще й извадя!




-   Пусни го! Пусни Азат! Казах ти, пусни го! Пусни го!
-   Рейян?
-   Кой си ти? Някой дивак ли си? Кой си?
-   Рейян, дръпни се настрани.
-   Рейян, не се бъркай. Имам сметки с батко ти!
-   Какви сметки? Първо жена ти да си плати за клеветата! Хем сте виновни, хем много знаете! Така ли? Азат не е някой, който ще посегне на чест!
-   Рейян, дръпни се от нас.
-   Той е моя кръв, част от душата ми! Малко беше това, което сторихте на мен, сега и него ли намесвате в игрите ви? Вече ще стоите далече от нас. Не пипай семейството ми! Не пипайте Азат!
-   Добре, Рейян, спокойно. Успокой се!
-   Не мога да се успокоя! Повече не се занимавайте с нас. Оставете ни на мира.




-   Хайде, тръгвай. Ключовете. Тръгвай.
-   Какво ти е на ръката? Добре ли си?
-   Добре съм. Добре съм, върви. Нищо ми няма.

# 380
  • Мнения: 1 844
Тази сцена много ми харесва. Рейян е като тигрица, От очите й хвърчат искри. Всички останаха изненадани. Даже Азат гледаше невярващо. Направо ги разби. Миран нямаше никакъв полезен ход срещу тази контраатака.

# 381
  • Мнения: 7 539
Здравейте!

Натискът върху Рейян е от всички страни. Чичо й се закани да убие Миран, леля й я изпрати директно да ''влиза в гроба си'' заради Азат, а Хъшмет ага обобщи всичко. Накрая Рейян най- много се уплаши от това да не убият Миран. И оттук си личи реално дилемата.  Защо се омъжи за Миран? Дали заради Азат, дали заради Миран, или заради двамата.



-   Рейян. Рейян.
-   Какво правиш тук? Как премина през такава охрана?
-   Не ме ли познаваш? Притеснявах се за теб.
-   Как намери къщата?
-   Където и да си, всички пътища ме водят при теб. Г-жз Гюл всичко ми разказа. Много пъти ти звънях, но не можах да се свържа с теб. И полудях, помислих, че нещо ти се е случило. Изплаших се, че са ти навредили.




-   Кой може да ми причини зло? Ти си най- голямата опасност. Какво ще стане, ако някой ни види сега? Мислиш ли, че ще те пуснат жив?
-   Страхуваш се, че ще ме убият?
-   Не, страхувам се, че семейството ми ще станат убийци.
-   Рейян,
-   Миран, върви си. Отивай си, докато никой не е видял. За Бога.
-   Добре, ще си отида. Не се притеснявай. Но искам да знаеш. Нямам никаква връзка с това с това, че са ви отнели конака. Казах на баба, но тя не се спря.
-   Не се е спряла. И няма да се спре. Сега разбираш ли, защо ти казах ‘’Не’’? докато тази вражда не свърши, болката ни няма да утихне. Асланбей ще я причиняват, а Шадоулу ще плачат. Баба ти винаги ще печели, Миран. А ние ще губим. И двамата.




-   Хайде сега върви. И повече не идвай. Няма повече надежда за нас. Разбра ли? Никаква надежда няма.
-   Надежда има, Рейян. Все още има надежда.






-   Момиче, ти убиец ли искаш да ме направиш? Ние не знаем къде да скрием Азат, за да не му се случи нещо… Не те ли е срам да го водиш тук и да се срещате под носа ни? Те ни отнеха дома, нашия дом. Те оклеветиха Азат. Как можеш да продължаваш да се срещаш с този човек?
-   Чичо, аз…
-   Не говори. Чуй, момиче. Аз не приличам на баща ти. Не се нахвърлих на този мръсник, за да не направи нещо Азат. Но не мисли, че тази тема е затвпрена. Докато не са убили сина ми… Всички ще накажа. Аз ще стана съдия за Асланбей. Разбра ли?






-   Ти. Ти изгори сина ки! Заради теб, само живота си не даде, сега и него ще му вземат.
-   Какво говориш, лельо?
-   При Хъшмет ага не бил сключен мир. Тези Асланбей щели да вземат живота на Азат.
-   Защо? Защо да убиват Азат?
-   Все още ли питаш ‘’защо’’? Заради теб… Азат нали взе твоята чест на себе си, за да те спаси… Сега щял да отговаря за това с живота си.
-   Не може. Не могат да направят такова нещо.
-   Не могат да го направят, а? Не могат да го направят? Отиди и питай, чуй със собствените си уши, дали могат да го направят, или не.  Слушай, както ти започна всичко, така и ще го приключиш. Ако се наложи, ще влезеш в собствения си гроб, но ще спасиш живота на сина ми. Чу ли ме? Ти ще го спасиш.






-   Излязла е заповед за смъртта на Азат, вярно ли е?
-   Виж, дъще… Големите семейства по тези земи са огледало за цялото общество. Ако се случи така, да има вражди между семействата… Първото, което трябва да се направи е да се сключи брак между двете семейства. Когато семейството се обедини вече с другото семейство, това ще му попречи да пролее собствената си кръв и враждата свършва. В бъдеще враждата между Шадоулу и Асланбей, ще бъде лош пример за нашите младежи. Ако бракът не се сключи… Остава само едно, и не може да се избегне.
-   Какво е?
-   Ще се пролее кръв. Ще се пролее кръвта и на Азат, и на Миран.
-   Миран ли?

# 382
  • Мнения: 1 844
Здравейте в дъждовният вторник Simple Smile

Последните събития и снимки на Акън май отказаха много хора да следят и споделят новини около него. Даже темата замря рязко. Акънчо обаче е предвидил подобни резултати и винаги има един коз повече в ръката си.
Днес излезе втората част на интервюто му с Моника Мендоса.

https://www.infobae.com/series-peliculas/2021/11/02/akin-akinozu … tm_medium=twitter

Във втората част на ексклузивното интервю за Infobae турският актьор разкрива какви са неговите ключове за щастлив живот и още информация за новия му герой в сериала Играта на моята съдба
В първата част на това интервю Акин говори за предизвикателството да се представяш за мъж с тъмни намерения. „В крайна сметка всички сме хора: имаме тъмна и светла страна, както искате да я наречете . Тъмна страна и бяла страна. И изглежда, че той е лошото момче (Джамал) и искам да тръгна по този път“, коментира той. Но този герой също го учи на нови неща: „Карах камион за първи път. Виждал съм много камиони и никога не съм си представял, че ще бъде толкова трудно. Отнема много. Сега ги уважавам много повече”.
Човекът постоянно се пита за смисъла на щастието, как да го намери и възприеме. Неговата сложност му попречи да разбере, че можеш да се радваш на пълноценен живот в простите и малките неща. Ако става въпрос за намиране на щастие, човек трябва да погледне ежедневния живот, тъй като той е свързан с определени основни правила, които - несъзнателно - се прилагат. В този случай не е разликата. Ето защо зад известния актьор стои една много особена житейска идеология. „Опознай себе си, което е златното правило на философията. Търпение. Играйте, за да разберете и слушате. Освен това, докато се грижим за нашата искра, ще можем да успеем и да постигнем всичко, което искаме“, казва Акин, споделяйки формулата си на щастие.
казват, че всичко може да се промени за секунда. За Акиньозю това бяха два часа и 16 минути през 1999 г., в Калифорния. Гледах филма Матрицата с участието на Киану Рийвс за втори път . За него животът му в този момент имаше доста особен ход. Това беше някакво предчувствие за целта му. „ Матрицата ме вдъхнови за това и отвори свят от нови възможности, защото зад всички тези екшън сцени имаше страхотна философия за филмите, които могат да постигнат това. Затова си казах: „Добре, искам да бъда част от това, нека да стигнем до него“, спомня си актьорът.

Това е част от текста на интервюто. Преводът е с google translate





Линк към първата част за тези, които не са успели да го гледат/прочетат.

https://www.infobae.com/series-peliculas/2021/10/26/a-solas-con- … do-un-gran-error/

„Ако не бях взел решението да бъда актьор, щеше да е голяма грешка“

# 383
  • Мнения: 225
Здравейте и от мен изобщо не смятам, че темата замря или замира на мен самата снимките на Акън не ми влият и не бих спряла  да пиша. В крайна сметка всеки човек избира как, с кого да живее да бъде или да не бъде щастлив, да обича и да бъде обичан и смятам, че трябва да се уважава избора на хората..

# 384
  • Мнения: 1 844
трябва да се уважава избора на хората..

Публичните личности са с различен статут от всички останали. Не ме интересува личния му избор, но щом го прави публично достояние мога да го коментирам колкото си искам. Не съм виснала пред вратата му и не ходя по петите му, за да нарушавам личното му простанство. Когато някой известен като Акън прави публично достояние личния си живот, значи си е направил сметката, че ще има коментари от двата полюса. Моето мнение е ясно от самото начало до днес, а и след това. Тази жена (която пак е публична личност) не ми харесва, никога няма да ми хареса и няма да променя мнението си, за демонстрирам уважение към избора на някой си. Политици, артисти, музиканти, хайлайф звезди печелят от всеки положителен или отрицателен коментар. И не е задължително да са пари сега и веднага. За тях е важно да се пише/говори и няма кой знае какво значение от думите. Важно е да има шум около името. Има една сентенция, която е вярна от първата до последната буква "Лоша реклама няма". В контекста на социалните мрежи е "Лош коментар няма". Лошото идва когато няма коментари, защото това означава забрава от всички. Забравен артист не е артист.

Последна редакция: вт, 02 ное 2021, 21:06 от DeniAra

# 385
  • Мнения: 7 539
Да си кажа честно с този ИГ, фейсбук, туитър, вече не останаха не публични личности, просто всички сме такива. Качваме снимки и масово личния живот на почти всеки човек е на показ. До сега не ми се е случвало приятелите ми да се откажат от мен, само защото някоя снимка не им е харесала, а тук феновете би трябвало да са приятели. Да вярно е и на мен не ми понасят особите до тях, но не бих се отказала от Акън и Ебру заради тези другите, а още по- малко от Рейян и Миран. Hercai ни събра всички нас, първо се влюбихме в Миран и Рейян, а после и в Акън и Ебру. Но в крайна сметка те са реални хора със своите недостатъци, със своите грешки и със своя живот извън рамките на Hercai и Мидят, и ние ако сме техни добри приятели не би трябвало да се отказваме от тях, а да ги подкрепим, ако не в личния им живот, то поне в новите им проекти... А и те го заслужават, талантливи са, добросърдечни и помагащи на нуждаещия се хора... Малко много дълго се обясних и май леко неразбираемо, но и възглавницата зове.

А сега да ви пренеса при заветното - ДА, казано от Рейян



-   Добро утро.
-   Добро утро, бабо.
-   Какво има, Гьонюл? Мина още един ден, все още не си ми донесла подписаните документи?
-   Направих това, което искаше, бабо. Ще сдържиш обещанието си, нали?
-   Съмняваш ли се в думите ми, внучко?
-   Не са съмнения, но има истини. До ден днешен не си сдържала нито едно обещание. Ако и този път бъде така, няма да ме заставиш да мълча. Мама… Миран… Всички ще научат всичко.




-   Какво има? Кой и какво ще научи? Какво забърквате пак?
-   Това, че вече не съм твоя жена. Няма смисъл да мъчиш нито себе си, нито мен. Разбрах, че няма смисъл да правя невъзможното – възможно.
-   Дойде при мен и каза, че сама иска да се разведе. Както ти си моя кръв, така и тя е моя кръв и душа. Поверена ми е от сина ми. Въпреки нещастието й, няма смисъл този брак да продължава.
-   Така ще бъде по- добре за всички нас Гьонюл, повярвай ми.
-   Надявам се да е така, Миран.




-   Къде отиваш? Не излизай на улицата! Хората на Насух са навсякъде. Закъде е това бързане? Рейян не ти ли каза ‘’не’’?
-   Какво е казала сега Рейян не засяга никого. Отсега нататък ще правя това, което смятам за правилно.ще отида и ще говоря с Насух Шадоулу. Никой няма да използва оръжие заради лъжите на Гьонюл. Ако се наложи, ще поискам извинение от него.




-   Да, г-н адвокат. Назначете заседание за днес. Нито г-жа Гьонюл, нито аз, можем да присъстваме. Имате всички права. Направете каквото трябва, но тази работа до довечера…



-   Ага, къде?
-   Отивам.
-   Къде?
-   Да видя Рейян.
-   Миран! Миран… Преди малко посегнаха на живота ти. Няма да позволя да отидеш така.
-   Рейян казвам, Фърат.
-   А аз казвам, че семейството й посегна на живота ти.
-   Рейян иска да ме види.дори да знам, че ще умра… Пак ще отида.
-   Отивай, да видим, Миран. Отивай, да се обърка още повече всичко наоколо.




-   Добре си, нали? Нищо ли ти няма, Миран?
-   Сега съм по- добре. Вдъхнах аромата ти… Прегърнах те… Рейян… С всеки куршум, изпратен по тази кола, сърцето ми се свиваше. Изплаших се, Рейян. Но не от смъртта. Изплаших се, че няма да те видя повече. Изплаших се, че няма да мога да погледна в очите ти. И си казах… Щом тя ме е поверила на Бог… Няма да умра, без да я видя. Тази броеница, с която ме повери на Бог, ме опази, Рейян. Погледни ме в очите. Ако нещо се беше случило с мен… Ако бях умрял…
-   Мълчи! Дори не го произнасяй.




-   Но ти ме оставяш без себе си. Знаейки, че не мога да живея без да те гледам в очите, ти се отказваш от мен. Когато попаднах в капана, идвах при теб.
-   Не ти позволиха да дойдеш при мен. Но виж, аз дойдох при теб. Все още ли искаш да се ожениш за мен?
-   Не разбрах?
-   Предложението ти за женитба все още ли е в сила?




-   Рейян… До последния си дъх ще искам да бъдеш моя жена. Да… В сила е. до самия край е в сила. Завинаги е в сила! Но защо? Какво промени решението ти?
-   Ти нали каза… Че няма да забравя миналото, но ако дам шанс, ще излекуваш раните ми. Каквото и да направиш, няма да забравя миналото. Но не искам да преживея живота, който ми остава, със съжалението, че съм те изгубила.
-   Обещавам ти. Ще направя всичко по силите си, за да забравиш миналото. Само бъди до мен. Позволи да остана в сърцето ти.

Последна редакция: вт, 02 ное 2021, 23:01 от cvetansk

# 386
  • Мнения: 1 544
Здравейте
 Отсъствах няколко дни, но смятам да наваксам...../ама, ще се простра малко на широко 😀/
Относно преговора - Цвети 🌹- през деня.
Относно нашите гълъбчета - много емоции през тези дни 😍.  Веднъж го писах, че не обичам да обсъждам живота на другите хора, но когато тези хора са публични личности, чийто живот, както професионален, така и личен достига  до милиони хора по света, просто няма как и да не се коментира. Да, и нашият е публичен, щом сме в мрежата със снимки, споделяне - и тук ни коментират, но в по-обран кръг от хора, които ние самите допускаме до себе си.
За Миран и Рейян - любима двойка, която месеци на ред ме вълнува и не мога да се спра.... за тях - в преговора.
За Акън и Ебру - вълнувам се и още как. Наистина, с тази игра на пинг-понг със снимков  материал, наистина ми се отвинтиха чарковете да следвам топчето. Вечерта, когато бяха пуснати снимките със Сандра - останах с една горчилка.... сипах си 30гр бейлизче за подслаждане на горчивото усещане, след това една голяма чаша студена вода - легнах и заспах.....И на сутринта се размислих .....Успокоих се /да си имам дертовете..😀/.
Момичета, на почти всички снимки Акън е сам, само на 2 общи с нея. В никоя друга, дори и предходни не съм видяла влюбени лице и поглед на момчето към "Приятелката"си. Няма го искрящия поглед.
Как, когато с Ебру са на общи снимки - зад кадър, на клипчета с техни интервюта - ами,  те сият, очите им горят, всяка фибра им трепти. Дори, те самите не могат да го овладеят....
И, знаете ли - от последните общи снимки от сватбата - направих мислено сравнение от двете сватбени снимки на Миран - с Гьонюл и с Рейян. На първата Гьонюл го гледа от Флюбено, по-Флюбено,  а той гледа право във фотоапарата. На втората - погледите на Миран и Рейян са впити един в друг - излъчват любов, привличане...
Е, и те така ....
И при Ебру картината е същата.....онзи ден видях 2 снимки, които Джеди е пуснал от първата годишнина от "Любовта" им.......просто, не искам  да коментирам - жалко.
Нито в едната, нито в другата двойка в тази конфигурация не се усеща тръпката, която ние сме свикнали да виждаме, както при Миран-Рейян, така и при Акън-Ебру.
Възможно е да е Пиар, реклама някаква си....Но, аз си оставам на мнение,  че нещо голямо възпира Акън в по-дръзка промяна. Едва ли ще разберем, но дано намери начин да се отърси от всичко и предприеме вярната крачка.
В интервютата, винаги дава уклончиви отговори....
Ето, сега от последното интервю,  което постна Дени питат го за новата му роля на Джемал, той се простря да отговаря за камиона....
Не ми е замрял интересът към Акън и Ебру и задължително ще ги гледам в новите им роли. Пак казвам, сериала на Ебру не е моят, нооо, заради нея ще загледам.
И, да се похваля....😀😍 както, вече по слух поназнайвам доста турски думи, че и кратки изречения...😂....така, вече зрително разпознавам и някои испански.... Следя, няколко групи на сериалът ни, които са испаноговоращи - Латинска  Америка, където сериалът върви с пълна пара. Луднали са, като нас. Добре, че на повечето коментари има и бутон  "Включи превода " - то един превод, ама горе-долу...та, там наричат Джеди - жирафа ....и тяхното усещане за Акън и Ебру, като нашето с малки изключения, но това си е нормално.
Вчера,  мина едно съобщение, за туити на турската журналистка Бирсен Алтантуш, която пише против Бурак  Йозчивит, една актриса Билгин и за нашето момче. В първият момент с консултация, помислих, че е стара работа - за април 2021г за прословутия скандал, нооо се разбра, че е ново - пише, че след 7 месеца отново се пише лошо за Акън. Коментарийте са и против Бану. Изказват се мнения, че и двете явно са имали по-особени мераци към гълъбът ни, но той..../смях се с глас/ "дори  не е трепнл с мигли" -моля Ви, това е превод...  все пак....
Me parece que arkin no le hizo un cariñito, a esta periodista, ni siquiera le guiñó esos hermosos ojitos.
Превода с преводач - Струва ми се, Акин не погали този журналист, дори не намигна тези красиви очи...../Горния превод е с бутончето "Включи превод/ 😄🤣
Другото, което се коментира, че тази Билгин в момента  снимала сериал и режисьорът и колеги, включително и партньорът й са скочили в нейна защита, докато при Акън, когато е станал  скандалът  е имало колеги, които са стояли, зад прозорците и не са вземали отношение. Единствено, Айда е застанала твърдо зад гърбът му. Горкото ни момче - продължават да се опитват да сринат кариерата му.
И, друго пишат,  майка му на Акън и Сандра, не само в Мидят са нападали Ебру, но и в Истанбул...
Наистина се отнесох много....Извинявам се!
Добро утро! Желая Ви един топъл, спокоен и усмихнат ден!

Последна редакция: ср, 03 ное 2021, 06:50 от Stella2021

# 387
  • Мнения: 3 693
Аз, като жена, си представям какво и е било на Ебру при снимането на целувките, две зли жени ( майка му и Санда ) да пърхат около тях, други жени пък да искат те да са на нейното място, а тя трябва да изиграе ролята на най - влюбената девойка в красив млад мъж!
Събрала е около себе си толкова злоба и завист, че цяло чудо е, че е усмихната почти през цялото време, е, тя си знае какво крие зад усмивката!
Радвам се, че по форумите всички я обичаме и подкрепяме, да, тя се раздаде и за нас, да повярваме в тази Приказка!
Желая ви здраве и красота около вас! Хубав ден!❤️

# 388
  • Мнения: 7 539
Здравейте!

Дойде време и да ги оженим... Добре дошли в 14 епизод.





-   Когато баба ми даде този пръстен… Престанах да живея. За да не утихне огъня в мен… За да докосва сърцето ми, го сложих на шията. След майка ми сърцето биеше и спря. Но нито едно изкупление не можа да излекува раната ми. Този свят, от който си отиде, не се върна при мен, Рейян. Докато ти… Докато ти не се появи пред мен. До мига, докато не стана моето дихание. До мига, докато не даде живот на моята душа. След майка ми, се страхувах да не загубя само теб. Прегърна ме там, където майка ме остави. После и твоят огън запали сърцето ми. Сложих и пръстена… Който ти принадлежи, до маминия пръстен. Но сърцето ми не издържа две болки но ти се върна… Съгласи се да бъдем ‘’ние’’. Душата ми и тялото ми отново се върнаха на мястото си. Сега ти поверявам единственото, което ми е останало от майка.



-   Добре. Добре, Рейян. Когато почувстваш, че си готова. Да вървим.
-   Къде?
-   Там където принадлежиш.




-   Рейян, хайде.
-   …
-   Бабо!
-   Миран?
-   Доведох ти снаха. Оттук насетне Рейян ще бъде моя жена и снаха на Асланбей.




-   …
-   Съвсем наскоро Шадоулу заплашиха живота ти.
-   Рейян не е заплашила живота ми.
-   Няма значение. Оръжието държеше нейната кръв. Добре и как ще стане, Миран? Небето и земята местата ли ще си сменят? Водата своето течение ли ще промени? Замисли се.
-   Всичко съм обмислил, бабо. Аз поисках Рейян да ми стане жена. И тя се съгласи. В това никой няма да се меси.
-   Ние няма да се месим в работите на снахата. Но знайте. След като Рейян стане Асланбей, не може да се вижда с родителите си. Ако ще носи нашата фамилия, не може да има нищо общо с Шадоулу. Ако е съгласна, може да сключите брак.
-   Вие не се притеснявайте, г-жо Азизе. Аз оставих всичко след себе си и дойдох.
-   Щом е така, пригответе й стая да се настани.




-   Не, бабо. Рейян влезе веднъж в този конак неомъжена. Вече няма да е така. Утре след като приключим с развода ще се оженим. И ще започнем нов живот… В нашия дом.
-   Какво означава ‘’започваме нов живот в нашия дом’’? няма да позволя това да стане!
-   Бабо! След всичко, което Шадоулу ни накараха да преживеем, без глава ли ще оставиш конака? Така ли говорихме с теб? Това ли правиш, за да ни защитиш? Жениш се за дъщерята на врага и местиш семейството си ли? Не ме карай да говоря пред хората. Няма да ти позволя да напуснеш конака! Това е последната ми дума.
-   Не съм ти искал разрешение, бабо. След всичко, което преживя, животът на Рейян в този конак е невъзможен.
-   Виждам, сърцето ти позволява да ни оставиш сами и без защита.
-   Никого няма да оставя. Само няма да живеем под един покрив. Брат ми Фърат е тук. Спокоен съм. И охраната ще обкръжи конака. Моите очи и ръце ще бъдат върху този

# 389
  • Мнения: 2 205
Аз пък искам да попитам, само в източно арабската филмова индустрия ли е уместно/нормално, когато някой от актьорите е на работа, демек на снимки и целия джинс да присъства!? ..... че и да се меси в работата на проекта???? Маман коя е? Сандрата още повече? Ами като толкова много искат да го опазят от други очи, да бяха се противопоставили на избора му и  да го запратят да решава сложни задачи в университета или турския БАН например.
Не съм чула, но може и да не съм прочела, например за някоя друга филмома звезда, без значение пола да има такава намеса от гадже, интимен партньор или МАМА!!!
Еми да бяха дали роля на свраката, че да може да усети една целувка "от моста"

Общи условия

Активация на акаунт