Подарък за доктор

  • 5 265
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 190
Здравейте, търся предложения за подарък за доктор гинеколог. Случаят е такъв, че правихме инвитро при доктор който искам вече след като имаме бебе да подаря нещо символично. Нямам определен бюджет, търся предложения...

# 1
  • Мнения: 2 887
За колко пари?
Почерпка някаква. Медицинска литература.

# 2
  • Мнения: 4 009
Гинеколозите и лекарите от подобен тип имат предостатъчно неща, подарени от пациенти, предимно  снимки. Подарете му алкохол/почерпка, снимка и албум за снимки, в който да си ги събира, че обикновено подаряват снимки в рамки и хората няма къде да си ги държат вече. Вземете от ретро типа, в който трябва да се лепят, че се подаряват по-големи снимки в рамки, и да има място къде да се сложат, или кутия за снимки, има ръчно изработени по разни фейсбук групи.

# 3
  • Мнения: 12 780
Скъп алкохол.

# 4
  • Мнения: 40 924

Никога не вреди. Може и да си го пие, и да го преподари. Едно синьо Джони...

# 5
  • Мнения: 5 005
Лекарите са затрупани от почерпки и подаръци,даже се ядосват.Дайте му сумата предвидена за подарък.

# 6
  • Мнения: 10 601
Аз не бих подарила алкохол на лекар. Rolling Eyes

По-добре един испански свински бут хамон серрано, със въртяща се стойка, представително опакован с червена панделка. Joy



https://images.app.goo.gl/b4us6sbpi7nqhCpV8

Сега по Коледа в Кауфланд ще са на промоция.
https://images.app.goo.gl/qefLkchmWBQDFZdS8

# 7
  • Мнения: X
Марков алкохол и пура/пури според бюджета ви. Ако не пие, пуши, ще си ги "осребри" или подари на някого.
Ако това ви е скъпо може бутилка вино с етикет изработен специално за него. Виждала съм такава със снимка на бебето и надпис, беше нещо от сорта "Ти ме направи и аз ти направих", не го помня точно, но беше сладко.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 561

Ох, за алкохола - не знам. Има една шега за надпис над лекарски кабинет: Уиски не ядем, бонбони не пием. Аз обикновено се насочвам към красиви вещи, които могат да бъдат и полезни, особено ако са чупливи - чаши, чинии, вази - те са "консумативи".

# 9
  • Мнения: 40 924
Много мразя някой да ми подарява чаши, чинии, вази. Почти никога не са по мой вкус или и да са, не ми трябват. Докато алкохолът се изпива и заминава.

# 10
  • Мнения: 10 379
Скоро бях на гости у един доктор. Учудих се, че още от вратата ми предложи алкохол с кафето, предвид на това, че никога не съм давала индикации, че се черпя. По-късно, в разговор спомена, че непрекъснато го даряват, а никой в тях не пие. Каза, че складира бутилките в мазето, няколко пъти са го разбивали и ограбвали.

# 11
  • Am Dorf (BB)
  • Мнения: 512
Имам роднина, преподавател във ВУЗ. Дипломантите редовно му подаряват алкохол, а той не пие. Беше се задръстил и се чудеше какво да прави бутилките.

Аз бих подарила вечеря в ресторант, ако в България се предлага подобна услуга.

# 12
  • Мнения: X
Аз след раждането му подарих хуабва писалка. Нямам идея дали е окей като подарък, той се зарадва доста, може би защото не беше уиски и шоколад Grinning

# 13
  • Мнения: 10 379
Това е хубав и нетрадиционен мъжки подарък.

# 14
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 090
Марков часовник, щом "няма бюджет"

Общи условия

Активация на акаунт