Бебчо във коремче рита: хайде майче не остана - Януари наближава!!!

  • 14 327
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Здравейте момичета. А да ви се оплача пак съм настинала и нямам идея как и къде #Cussing out Цял ден се влача като дроб и нищо не мога да свърша. ТОлкова ли отслабва имунната система при бременност не мога да разбера, принципно не боледувам толкова често от настинки и тем подобни на това производни newsm78
Гале легълцето е много сладурско, както и раклата Simple Smile

# 16
  • Мнения: 384
Здравейте и от нас. newsm53 И аз не мога да спа по цяла вечер от болки, а от скоро взеха и краката да ми изтръпват. Вечер докато си легна е цяло геройство- 1-во бавно сядам, след това бавничко си лягам и когато реша да се завъртя се започва едно охкане и пушкане.Имало е вечери в които успявам и съпруга си да събудя.
Приятен ден на всички. 4ао засега

# 17
  • Мнения: 388
Здравейте и от мен. Ох, и аз съм станала една тежка и тромава. Затова и скоро не съм влизала във форума - хич не ми се седи пред компа - като стана и не си чувствам задника. С четенето е абсурд да наваксам.
Миналата седмица и ние правихме покупки за бебо. Много е мило да гледаш всичките тези сладурски дрешки и нещица. Също и как таткото се въодушевява. Това са незабравими моменти.
Да ви се оплача, подгонила ме е пигментацията, при това не толкова на корема, колкото около ареолите на гърдите - като бушонирана съм. Това беше пак на хормонална почва, нали. Дано изчезне след раждането, че гледката не ми се нрави  Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 6 798
Здравейте!
Ние днес купихме още едно одеалце за беборан,от испанските, които са с цип и копчета. Никол има такова, синьо, но решихме, че няма да и взимаме нейните, за да не се сърди, а ще купим нови на малкия. Взехме жълто, защото е много свежо, ще го снимам утре.
За ареолите, да, след раждането до месец, два се оправят /това ако не кърмиш, ако кърмиш -  нямам идея/. Моите предния път бяха ад...така се бях "разляли"..че и в неправилна форма, ад!!! Ама поне за сега, не станали пак така този път. Много странно, казват, че при момиче по-малко се пигментирала майката и по-малко се окосмявала, а при мен е точно обратното.  newsm78 Първия път имах много дебела и тъмна черта на корема и бях като орангутан...навсякъде космаляци... ooooh! А сега и чертата ми е доста тънка и бледа и космите са ми по-малко. Дори като се епилирам с епилатора и 1 месец забравям за това, а иначе всяка седмица трябваше да го върша това.
Ей, нявила се бях да си купя Пре Натал, 2 дни търсихме значи!!! И то по центъра, в големите аптеки...навсякъде свършили. На втория ден вечерта, в 7:30 открихме ....голям зор.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 249
Уф, чакайте да се запиша тука, че аз гледам обновените теми - нашата на 14-та страница и не поглеждам настарни!  ooooh! А то нова тема, че чак и от вчера! Какъв съм заплес!  Whistling

# 20
  • Мнения: 388
Ха ха! И аз съм като горилка - космите ми растат за часове - гъсти, черни и дебели като бодлива тел  hahaha. Значи това с пигментацията и космите ако е вярно, моят трябва да се роди мъж и половина.
Да ви кажа срещам толкова много жени, на които са казвали, че ще си имат момченце, пък те родили момиче, че взех да се съмнявам в моя доктор. А и пола не ми е потвърден от  друг лекар. Уж много хубаво му се виждали атрибутите (показваха ми ги най-щателно - не че нещо разбрах). Но като ми разказаха една историйка за Шейново, съвсем се обърках. Доктора по същия начин обяснявал - това са тестисите, това е пишлето...и накрая хоп - родила се мома, а доктора възкликнал: Ама как?!? Аз съм го гледал за момче това бебе. Комшийката ми онзи ден също каза, че ги били объркали и си били разподарили дрешките, които купили на приятели с момченца. Та сега сме се приготвили и за момиченце. А като купуваме дрешки сме подкарали една патешка и неутрална гама, само една пеленка ни е синя.

# 21
  • Мнения: 385
и аз нещо настинах Sad пия тука чайове та е чудо. За хремата си правя от 100 год. капки от сок от лук разреден с вода. А да ви питам какво мислите за Strepsils-a за болки в гърлото в сегашната ситуация  newsm78

# 22
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз този път пия колдрекс, щот ми писна да боледувам по 2 седмици Embarassed А смучащите хапове не ми помагат по принцип, та утре ще кажа това как ми действа Crazy

# 23
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ааааа, мами , да оздравявате и никакво разболяване  Hug

Тепърва ни чакат тежки зимни месеци,трябва да се съхраним някак си Praynig Praynig Hug Hug

Пренатал и аз пия,от 2 седмици,май ми се отразява добре..При мен пък едно ниско кръвно,един ужасно висок пулс-едвам дишам,все ми тежко,лошо, чак и на кардиолог ме пратиха,и естествено по закона на Мърфи,точно тогава пулса ми беше нормален.... Crazy Аз за бебо само се притеснявам,да не би този  пулс нещо да обърка, иначе ако е за мен....хич няма и да се заинтересувам... Shocked
А иначе утре съм на 3Д,във Фемина при Марков/ аз скоро бях при Мазнейкова,ама си бях записала час и във Фемина,та ще отида утре и там/, и ще разказвам Laughing

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 558
здравейте и от мен мами и честита темичка!
ама много сте бързи....докато изчета едната тема и хоп вече друга smile3501,което разбира се е похвално.
Момичета колко шишенца смятате да купите?аз като чета форума за кърменето съвета там е да не се купуват,дори и зълагалки smile3506 и вода да не се дава?аз не знам какво да правя?!какви милилитри шишета взимате (дано това не е глупав въпрос newsm12)?

# 25
  • Мнения: 689
ninishte, за гърлото може да пробваш мед, олио и ракия в равни количества. Не е кой знае колко приятно, ама при мен много помага.  newsm10

А за шишетата: на първо време мисля да взема 2х125ml и 1x250ml, като се надявам че ще можем да се кърмим. А ако се наложи ще купувам допълнително в последствие - магазини много.

Целувки на всички. На болните мами бързо оздравяване и се пазете, че зимата още не е започнала.
Трябва някак да устискаме до януари.  love001

# 26
  • Мнения: 7 418
Понеже стана въпрос за Шейново искам да кажа,че бях там през лятото и си спомням такива цени:секцио 700 лв
          присъствие на баща 150 лв.
    За жени без избор на екип,здравно осигурени, всичко е безплатно до първото "Искам".Всяко "искам"(обезболяващо или каквото и да е) се заплаща допълнително.
     Но трябва да се отиде на място и да се пита за подробностите,преди да се правят някакви крайни заключения.Като цяло,все пак Шейново е като че ли по-скъпо от Тина Киркова и много други държавни болници.

# 27
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Понеже стана въпрос за Шейново искам да кажа,че бях там през лятото и си спомням такива цени:секцио 700 лв
          присъствие на баща 150 лв.
    За жени без избор на екип,здравно осигурени, всичко е безплатно до първото "Искам".Всяко "искам"(обезболяващо или каквото и да е) се заплаща допълнително.
     Но трябва да се отиде на място и да се пита за подробностите,преди да се правят някакви крайни заключения.Като цяло,все пак Шейново е като че ли по-скъпо от Тина Киркова и много други държавни болници.
Всичко е много точно казано. Само това за бащата сега го научавам и бих се замислила за нашия тати (или, по-скоро, бих накарала нашия тати да се замисли), ако е така....

# 28
  • Мнения: 3 405
Момичета колко шишенца смятате да купите?аз като чета форума за кърменето съвета там е да не се купуват,дори и зълагалки smile3506 и вода да не се дава?аз не знам какво да правя?!какви милилитри шишета взимате (дано това не е глупав въпрос newsm12)?

Аз смятам да взема едно голямо и едно малко, ако после се наложи ще купя още по едно. Залъгалка ще има, няма да го оставя да си смуче пръста baby_neutral или края на одеалцето. Бебетата са със силен сукателен рефлекс и ще сучат каквото им е най-близо.
За кърменето, както стане, ако мога ще кърмя, ако не мога няма. И нямам намерение да се тормозя или чувствам виновна, че не мога да кърмя. Peace А, ако този път имам кърма, добре Grinning

# 29
  • Мнения: 385
ninishte, за гърлото може да пробваш мед, олио и ракия в равни количества. Не е кой знае колко приятно, ама при мен много помага.  newsm10



Уха, ще го пробвам  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт