Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 608
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 1 875
  • Мнения: 1 497
Направо съм БЯСНА!! БЯСНА!! То бива наглост, ама сега избиха рибата! 👹👹👹👹Получих есемес, че дължа сметка за телефон 167,49 лъва, при редовно плащане 48. Какво да направя, момичета? Може и на лично!
Отивам да си налея!! Омммм!!

# 1 876
  • Мнения: 18 624
Елиф, те тези сайтове са нещо като нашето pazaruvaj. Показва ти къде дадена стока е най-евтина. Ама трябва да си си харесала нещо предварително.

# 1 877
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Фил, не се ядосвай. Никога не се ядосвай за пари. ТМ ще се оправи с парите, това му е работата. Ти си гледай децата. Монстърчето къде е. Важното е че Вируславчо е с теб.

Иванова, към кой оператор. Обади им се да ти кажат защо е такава сметката, от къде идва. Смъкни си лимита на картата на 50 лв ако може. При А1 имах такъв случай с телефона на ММ, обадихме се и след проверката го коригирата от 190 на 43 лв. Но веднага се обади на 123.

# 1 878
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Веселинкова, пускай жалба. Като начало първо голяма глътка! После може да звъннеш на оператора и да разпиташ от де е аджеба тая сума и т.н...
Успех!

# 1 879
  • Мнения: 10 920
Веси, налей си, вдишай дълбоко и им звъни да ти питаш. Или ако имаш приложение на мобилния оператор виж дали е излязла сметката там и от какво е. Може да е грешка и да си я поправят. Ако не, ще намерим къде да се оплачеш. Комисия за мобилни оператори имаше, ама ми избяга името.

Фил, изправи ми се косата. Ужас, добре, че бебо е с теб, че иначе не ми се мисли изобщо....

Бърди, може детски обувки да гледаш също.

За Германия за сравнение на цени аз ползвам и billiger.de, Идеало често не им харесва, че съм в бг Simple Smile

# 1 880
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Момичета кажете ми моля колко струват при вас тестовете, които се купуват от аптеките да домашно тестване на вируса. Гледам 17-25 лв, това за 1 тест ли е.

Веси, да се допиша, аз съм ненормална на тема сметки за телефон и едеждневно проверявам в приложенията моя, на сина и на ММ сметките, така хванах сина, че без да иска е платил за едно приложение и веднага го спряхме. А за моя тел. по едно време се опитаха да ме убедят, че съм се абонирала като ми звънят да слушат не сигнала, а песньовка, за която се плаща.

# 1 881
  • София
  • Мнения: 18 748
10 лв. го купувам аз.

# 1 882
  • Мнения: 6 321
Момичета кажете ми моля колко струват при вас тестовете, които се купуват от аптеките да домашно тестване на вируса. Гледам 17-25 лв, това за 1 тест ли е.
12,8 . Родителите ми за по 15 ги намират

# 1 883
  • София
  • Мнения: 9 692
Здравейте!

Момичета, има ли смисъл от абонамент в уча.се според личния ви опит?

Фил, кривата серия все някога ще спре! До тогава - Hug

Гуш и на всички останали, които имат нужда!

Аз съм на работа днес и утре. Главата ме боли жестоко. Броя минутите до края на работния ден.

Днес сме на пиЛе със зеЛе.  Утре - панирана риба. За след това нямам идеи.

# 1 884
  • Мнения: 2 830
Привет общество!
Ще си сменя ника на Догонващата темата...
Напоследък все така се случва, че с дни не мога да вляза и после ви гоня по страниците.
13 да е жив и здрав юнака, да му се намести по-бързо акълецът и да не твори големи бели!
Да оздравяват сите болни малки и големи.
Аз за ден бях щастливка - дойдоха родителите ми. Много отдавна не се бяхме виждали, променили са се. Баща ми някак е отслабнал и се е смалил. Сърцето ме свива, като ги гледам. Благославям се, че съм патка заспала и трябваше по усърдно да яхам бабчето/колата/ за да се ошлайфам и да прехвърчам по-често през балкана и да си ходя през седмица две за да мога повече да им помагам, не да ми треперят мартенките. Снабдиха ме с домашно вино и ракийца, смокини и хинап ми донесоха също.
Взех си отпуск да мога да си ги посрещна и изпратя на спокойствие, та по този повод послушах малко уроци
 на тийна. Много ме изкефи учителката по музика - много положителен и жизнерадостен човек и много хубаво пее. Напълни ми душата.
За ваксините не ми се отваря много дума, но да си дам и моите 5 стотинки. Вярвам, че това е личен избор и всеки трябва да има право да го упражни! Всеки избор трябва да се уважава и на този, който си е сложил ваксината и на този който не е.

# 1 885
  • Мнения: 18 624
Толкоз са тестовете, да. И тестове си поръчвам от Германия, от немския Лидл. Ще имат да взимат у нас.

Ули, мен винаги ме пуска идеало. Само ме кара да цъкам по картинки със светофари някой път.

# 1 886
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Отивам да си сипя винце аз и чакам един филм по НВО.

# 1 887
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Панди, за мен абонамента за уча се си струва. Синът като учеше от там много разбираше.
За малката Пантичка ли, пробвай я с безплатните уроци и виж дали ще и допадне. Май не на всяко дете допада начина на обяснение.

Благодаря за цените, wild poppy аз се заговорих снощи с ММ и останах изненадана от цените, даже го обявих за луд, аз си ги купих от Росман за по 1,15 евро. Не че съм ги ползвала, ама да си ги имам

# 1 888
  • Мнения: 18 624
Сега, ако трябва да съм съвсем честна, не съм убедена, че в Германия домашните тестове не са спонсорирани от държавата в някаква част. Та може и да ощетявам малко немския данъкоплатец, като си поръчвам немски тестове да ми карат до България. Ама може ли, 0.75 евро срещу 15лв.

# 1 889
  • София
  • Мнения: 9 692
Якче, благодаря за споделения опит! Да, за Малката Панта питам. Днес госпожата им е пуснала част от урок в уча се и на щерката й харесало как обясняват. Помоли ме да платя абонамент. В момента точно съм цъфнала  и възрала финансово, но пък за един месец може и да пробваме, а после ще решавам за по-нататък.

Аз преди малко си пуснах също да гледам част от един урок по математика. Ми не ми допадна никак. Объркано ми се стори обяснението. И затова реших да се допитам до вас.

Общи условия

Активация на акаунт