Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 729
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 2 415
  • Мнения: X
Зорлем ме просвещават, Фил. Тва тийновете все едно са яли микрофони за закуска. Като се занадвикват в Тиймса и кварталните баби се научават как се решават линейни уравнения.

# 2 416
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Ами като сте си у дома е така Wink
Аз оная вечер чух само няколко думи на руски и так дале Stuck Out Tongue Winking Eye
Кал ви ги запомнят главите тия сложнотии незнам Simple Smile

Купих сира и си сипах. Кажете как да я запазя в тоя си вид, т.е вкус? На хладно ли къде да държа да не стане оцет.
Сложих и фасул да ври в хермерика, че детето поиска.

# 2 417
  • Мнения: 276
Честит празник и от мен, Елиф.
Пожелавам, здраве и многооо пътешествия.
Бач до припадък е положението при мен. Дала съм си 5 месеца и ако нищо не се промени, мисля да напусна.
ПанТичката ми напълни душата с нейни орехчета 🤗.
Сипвам биричка и се връщам да си ви дочета - наздраве.

# 2 418
  • Мнения: 14 840
Една приятелка ми разправя, че искали децата да разгънат кламери и да ги намотаят като пружинки, с които дс си сглобят робот???!! 🙄🥴😤 И за чий... им е тва на децата, ако някой ми каже, ще го почерпя. Едно време какви неща учехме...
Притеснена съм за Синеочка. В ДГ нищо не яде. Преди поне топкаше хляб в супата, някое кремче, плодче, филийка или баница. Сега нищо! Говоря, обяснявам, заплашвам...

# 2 419
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Ени, а що не яде? Да не би да я карат на сила?

Панде, страхотни 3 желания има детето Simple Smile

# 2 420
  • Мнения: 18 685
Any, нека да закусва вкъщи, после я взимай раничко със следобедна закуска под ръка. Така само обядът ще е компромисен.

Аз не се оплаквам от ДО. Не знам дали няма да ме връхлетят като буря последствията. Обаче частните присъствени уроци си вървят. А снощи доброволно седна да ми разкаже какво е научила от раздела по История. Ще засядам през уикенда да я натискам да си прави разни помагала, дето съм ѝ накупила.

# 2 421
  • Мнения: 14 840
Не я карат, разбрали сме се. Нямам идея, но си мисля, че е от инат.
Попи, абсурд е да закусва у дома. Вземам я в 16,но все пак цял ден е с празен корем. Жената там готви много вкусно, сума деца е "разяла", а и тя преди хапваше, сега просто отказва. Обеща утре да опита поне нещо, ама ще видим.

# 2 422
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Ени, явно е период...ще и мине.

# 2 423
  • Мнения: 2 844
Аз сега пък ще разяждам вас. Втори опит - успешен, сега усещам как често ще трябва да ги правя....

# 2 424
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 299
ауууууу.
 рецепта?
изглеждат ми много вкусни.
топнати... в кафенце...

# 2 425
  • Мнения: 12 169
Уинд, чудни!

Мисте, виното в хладилника и затворено.

Оги, губиш се, наздраве!

Чудя се, да прочета ли Шива? Stuck Out Tongue Winking Eye 😍

# 2 426
  • Мнения: 6 510
Мале такЪва хубава манЖа си направих в говеча... наплющях се доволно.
Със сладко не може ме изкушите, но поздравления за бискФитите, аз такова нещо само от сладкарница мога да заимам 😂🤭
Ени, сигур период нещо.
Оги, от много работа се изгърбваш, не забогатяваш. Наспорт, но аз на чай 🤭 че утре ще ставам в шеС 🥺 Толова рано мн рядко ставам, ще съм като болна.. Поне чая е хубав, натурален Родопски. Като скиторим с милото си бях взела едно пликче- вътре кво ли не. И мед си взех от там, мн вкусен 😍
Аз пък научих за алеални и нелеални изменения... ко знаЙтИ вий 🙃
Абе, кога ще местим часовника, тази неделя ли?

# 2 427
  • Мнения: 10 005
Настигнах ви, момичета 😀 пфуу, ма то като се наядеш едно така добре с шоколад, торта и так дале (Мисти Wink ) трудно се тича.
Благодаря ви от сърце за страхотните пожелания! Трогнахте ме Hug
Пантичката е уникална! Толкова се смях с нея.
Уми, палчета, ще стане, ще видиш!
Другото го забравих, ще набедя вълнението, за да не е склерозата Stuck Out Tongue Winking Eye
Изпуснах снимките, но следващия път ...

# 2 428
  • Мнения: 276
Сиросче, аха да пиша, ама толкова много неща искам да споделя, пък и някой да не пропусна да отбележа (често го правя), че после си викам, ай само ще ги лайквам и ще им се радвам, съчуствам..и тн.

# 2 429
  • Мнения: 12 241
Успях да ви догоня, днес ми е ужасен ден. Но ще започна първо с пожеланията за рождения ден на Елиф. Бъди здрава, усмихната и щастлива! Все така да успяваш да намериш добра дума за всеки, благодаря, че те има.

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 23:12 от 💙 Clo 💙

Общи условия

Активация на акаунт