Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 804
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 2 535
  • Мнения: 6 972
Аз пък много обичам магданоз, даже си бях посадил в една саксия на терасата, ама съседската котка ми го изяде.

# 2 536
  • Мнения: 12 241
Аз още не съм правила планове за събота и неделя. Ако е слънчево, макар и студено бих се затъркаляла на пазар. Бракувах сумати зимни блузи и в един даден момент се оказва, че нямам какво да обличам в офиса. Пък и ограниченията не ме спират. Да не вземат да затворят всичко, след някой друг ден и да увисна на онлайн пазаруване. Че там хич ме няма. С обувки се справям, но нямам една сполучлива дреха от тези си опити.

# 2 537
  • Мнения: 10 093
Честит рожден ден, Прити! Бъди обичана и щастлива!


Уми, бравооо! Както са писали вече, не оставяй книжката да прашасва.
И аз обичам магданоз - и аромата, и вкуса му.

Още съм на празнична вълна. Свърших току-що едни здравословни бонбони. Утре ще почерпя. Тя, моята стана циганска работа  - три дни яли, пили и се веселили Joy

# 2 538
  • France
  • Мнения: 13 391
Петък вечер е - оу йее! Blush размазала съм се на диваня. Поизчистих, ходих да бягам, изкъпах чаветата и спретнах домашна пица - да си оближеш пръстите. Полях я с безалкохолна бира. Сега искам само една спокойна нощ, ама няма. Малкият канибал ме буди 1-2 за кърмене Tired Face

# 2 539
  • Мнения: 18 740
Сирос, почни от тази вечер. Току виж се окаже, че сутринта няма да имаш нужда.

Утре едва ли, а и през уикенда винаги съм с дълга композиция ремаркета, но искрено се надявам следващия месец работно да кацна.

# 2 540
  • Мнения: 2 170
Сиросче, за теб винаги! Миналата година пак взимахме от тях, но бяха друг вид и не така вскусни. Тези са манатарка и са унукални.
Елифче и Мисти, кефите ме с удължаването на празниците, моята приятелка казва, че хубав повод се чества 40 дни Joy ОдобрЕвам горещо!
Общество, трябва да избера цветове за стените, но съм зациклила и нямам грам идеи. Първоначалния замисъл беше да направим декоративна мазилка, която си е с цвят, но както знаете, шиб@ното ремонтище се проточи като свинско черво и идеята  за още майстори разнасящи кас'тофони, тонколони, мобифони... ме провокира да си срежа вените по вертикал. Ей сега пак спорехме с Халапеньо! Не искам никакви екстри, искам набързо да намажат латекса и да се свършва! Но пак остава въпросът с цветовете... Утре трябва да се замъкна до някой магазин за бои и да тормозя двете ми останали мозъчни клетки да вземат някакво решение. Това отговаря на въпроса, какви ще ги върша през уикенда. Head Band

# 2 541
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
При нас почивните дни ще са три - включва се и понеделник. И ще си ги изкарам у дома. Още не знам дали ще мързелувам, или ще имам някаква работа. Мъжът ми е дежурен, затова няма никъде да ходим

# 2 542
  • Мнения: 10 093
Карамелчик, заслужаваш медал за бойни заслуги! Не зная какви цветове ще избереш, но къщата ти си я представям цветна и артистична, като теб. Хайде, веднъж да свърши ремонтната сага, пък ще ни сбереш виртуално да полеем новото начало.

Уикенда го планирам с малко ОИ и много почивка. Де, да видим.

# 2 543
  • Мнения: 2 286
Карамелчик, за цветове хич не мога да помогна. У нас всяка стена е със собствено мнение Simple Smile Имаме резеда, оранжево, лимоненожълто, и два вида лилаво, последните в спалнята. И таваните са ни цветни, обичаме цветовете ние.

Уикенда, основно мързел, с малко ОИ, неделя може да е пица вечер за разнообразие, ако не ме мързи да редя пици.

# 2 544
  • Мнения: 2 170
Много искам да е цветно, но се опасявам, да не сътворя някой кошмар. От друга страна пък, каквото и да излезе накрая, поне ще е чисто и подредено. А ние такова не сме виждали почти година.Тежат ми тези избори, понеже всичко е оставено на мен, никой не се ангажира да хвърли поне едно око в магазините, а после отнасям яки критики. Толкова хейт понесох за банята и wc-то, че вече се съмнявам в собствения си вкус, а това ме блокира да се развихря...

# 2 545
  • Мнения: 12 241
Аз избирам винаги светли тонове. Потрисам се от тъмни, наситени с цвят стени.

# 2 546
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Петък вечер е - оу йее! Blush размазала съм се на диваня. Поизчистих, ходих да бягам, изкъпах чаветата и спретнах домашна пица - да си оближеш пръстите.
Браво,  Фил Heart

Прити, честит рожден ден! Flowers Hibiscus

Уми, браво! Hug

# 2 547
  • France
  • Мнения: 13 391
Има начин да не сбъркаш с цветовете - 3 стени беж, кремаво, черупка от яйце и четвъртата - красив топъл цвят (сьомга, нежно жълто, шоколад). Обикновено на тази стена е с красив мебел и срещу прозорците. Ако помещението е малко или преходно - студени цветове (наситено синьо, зелено като стара мед, люлаково).

# 2 548
  • Мнения: 2 170
Благодаря, Фил! Много ценно мнение!
Преди малко разбрах за една скръбна вест. Моя позната, изключително добра и сърдечна душа е загубила сина си. Вдовица е, мъжът й загина при инцидент, когато детенцето  им бе съвсем невръстно. Отгледа го сама, сега го няма...
Кой е създал тази недомислица, наречена живот? Искам да плюя в творението му!
Вцепенена съм от ужас и безсилие.

# 2 549
  • Мнения: 1 500
Фаля се!!
В СЪБОТА ЩЕ ПОЧИВАМ! ЗАПИШЕТЕ ГО НЯКЪДЕ!
Абонатът е извън обхват! 😀😀😀😀

Общи условия

Активация на акаунт