Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Лидл 156 - Октомврийски заигравки

• 70 978
  • 1 679
  •   27
Отговори
# 15
  • Sofia, Bulgaria
Чета темата редовно и ми е много полезна но рядко се включвам.
Новите условия за връщане ми се струват съвсем приемливи. Попадала съм и аз на скъсани и лекьосани дрехи, на счупени чинии и свещници, както и на уреди с липсващи части. Много е тъпо да връщат тези неща за продажба.
Гофретите с шоколад много се харесаха на всички вкъщи. Мадленките също не са лоши.
Якетата не ми се сториха нищо особено. Не знам защо има истерия по тях като не са и по-евтини от други подобни.
Вчера имаше много на Евлоги Георгиев. А и не възприемам шушляково яке без качулка.

# 16
От соления карамел в бурканче имаше бройки, но не бях сигурна, че го искам. Също беше лимитирана оферта.

# 17
  • София
Бях вчера на пазар. Взех ноазети, още някои дреболии и се изнесох. Беше лудница. Малката се зарадва на магнитите и стикерчетата.

# 18
Мислех да ида в обедната почивка до магазина, но сега Лидл+ ми изписа, че пак имат технически проблем. Много тъпо.

# 19
  • Русе
Записвам се в новата тема - понеже връщах Ароматизатора с батерии, казаха, че щом е отворена кутията се записвало "Дефектен". Изрично уточних, че само е пробван и работи, но имаме проблем с миризмата, дори оригиналната батерия си беше запечатана вътре в кутията. На уточнението, че връщам дамски спортен панталон, защото е умален и не отговаря на изписания размер хич не обърнаха внимание.

# 20
На мен вчера нищо не ми изписваше, нито пък касиерката ми каза за проблем, но не се отчете. Добре, че не си харесах почти нищо и сметката ми беше 10-тина лева.
Всъщност, златистото яке ми допадна - доста по-дискретен цвят от сребърното (което ме заслепи), обаче беше само един брой и размер Ес. Закопчах го, но не обичам да нося прилепнали дрехи - като цяло не харесвам как изглеждат и на другите хора, не само на мен.

# 21
  • София
Lidl имат проблем със системата, не отчита купоните. Връщах неща на касата. На телефона не отговарят.

# 22
Купувайте си през системата за 60 дни гаранция, пък системата не работи. 😂 "Лидл - заслужава си." Дано скоро се справят с тая система, не е за колонизиране на Марс, за вафли е...

# 23
  • Габрово
То всичко в Лидл изчезва бързо. Създава се психоза чрез лимитиране на бройките.
Това и преди си беше така, но напоследък е много изнервящо вече. Не съм първа младост и помня преди години едни опашки и натискане и висене за нещо щом го "пуснат" да се продава, много неприятна асоциация и поне мен ме отблъсква като клиент и се улавям че ходя там все по-рядко.

# 24
  • софия
Поне този път са сложили съобщение в приложението. РАботят по отстраняването му Grinning

# 25
Мерси Брадичке, ех как ми се изниза по терлици септември....
За липсата на стоки, все по-често чета подобни статии:
Проблемите във веригите за доставки стават все по-сериозни
https://money.bg/economics/problemite-vav-verigite-za-dostavki-s … -po-seriozni.html

https://money.bg/economics/kak-izvednazh-se-okaza-che-navsyakade … kvi-produkti.html

https://money.bg/business/zaradi-navodneniyata-v-kitay-i-evropa- … predi-koleda.html

https://money.bg/economics/nedostigat-na-rabotna-raka-e-istinski … -na-dostavki.html

https://money.bg/economics/nedostigat-na-rabotna-raka-e-istinski … -na-dostavki.html

Липсват суровини, работна ръка, проблеми с доставките, транспорта. Предполагам, че донякъде и заради това затягат политиката за връщане, защото просто няма много стока.

# 26
  • Габрово
Аз нямам проблем с това че нещо не се продава, имам проблем с това че се промотира, а реално го няма. Никой не ги кара да слагат неща в брошурите си, за които после се оказва че изобщо не са се появили, дори не че са свършили. А тези дето се зареждат символични бройки изобщо да не отварям дума за тях, че винаги има и такива.

# 27
  • Бургас
Неприятно се изненадах когато на касата отворих Лидл+ за да сканирам картата и видях съобщението за проблем, което 15 минути преди това, докато разглеждах и си правех списъка, активирайки някои купони, никакво го нямаше. Но касиерката реши, че ще опита все пак и на второто сканиране "захапа" и си мина нормално покупката. На съседната каса, обаче, въпреки няколкото опита, така и не стана и жената там предупреди, че ще върне хляба, който е с купон. Така че "тука има, тука нема" е положението Stuck Out Tongue Winking Eye
Заразихте ме и мен с пилата, но тъй като нямаше (очаквано де), се успокоих, че не е трябвало да купувам и затова я няма, че да ме изкушава Wink
Заредих с маракуя и любимото ми грозде Велика, както и с новия шоколад със солен карамел и следобед ще си подслаждам (не че нямам и торта от рождения ден на ММ, ама...) Blush И като споменах карамел, загледах този от френската седмица в бурканче, ама глюкозен сироп като съзрях на едно от челните места и се отказах. Та да си знаете, ако някой го умува, но е от тези, следящи съдържанието Wink Макар че се замислих сега дали глюкозен сироп е същото като глюкозо-фруктозен сироп, ама после ще чета...
Скрит текст:

# 28
Бях вчера на пазар. Взех ноазети, още някои дреболии и се изнесох. Беше лудница. Малката се зарадва на магнитите и стикерчетата.
И на нас ни харесват ноазетите.
Днес взех зехтин, че от днес е на промоция, че както всичко изчезва  е добре да се ходи първия ден.
Исках да взема мед, но за съжаление е свършил.

# 29
Добре че отворих плюса преди да тръгна за магазина, навик им стана....

Общи условия

Активация на акаунт