Лидл 156 - Октомврийски заигравки

  • 111 675
  • 2 440
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 355
Къде стои грил-сиренето? Няколко пъти го търся, но не го намирам.

# 31
  • Мнения: X
Аз нямам проблем с това че нещо не се продава, имам проблем с това че се промотира, а реално го няма. Никой не ги кара да слагат неща в брошурите си, за които после се оказва че изобщо не са се появили, дори не че са свършили. А тези дето се зареждат символични бройки изобщо да не отварям дума за тях, че винаги има и такива.
Май не е точно така, защото вчера мм като попитал за пила на касата, му отговорили, че няма кой да ги зареди, но има и сега ще му донесат от склада. Та вероятно на много места е така.

bradata, благодаря за темата! Flowers Hibiscus

# 32
  • Мнения: 10 210
При нас стоките се изчерпват бързо, няма в склада в 99% от случаите, в които съм искала да проверят.

# 33
  • Мнения: 35 110
Пак проблеми с Лидл +. Касиерките бяха луднали при нас

# 34
  • София
  • Мнения: 229
Ако съобщаваха по високоговорителите за проблема им с лидл +, нямаше да са драми на касите.

# 35
  • Мнения: 10 153
Съобщават - но с табели преди касата. Нямаше драми при нас.
Брадичке, благодаря за темата!

# 36
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
Къде стои грил-сиренето? Няколко пъти го търся, но не го намирам.
При нас при сирената, тези които са различни от на родна стряха. Но по принцип този продукт е сезонен и нищо чудно да се е изчерпал и повече да не заредят до другото лято. Аз миналата есен така го търсих безуспешно докато разбера ,че е сезонен.

# 37
  • Мнения: 39 309
Новите условия за връщане ми се струват съвсем приемливи.
Да, и за мен, но да бяха за всички клиенти на Лидл, а не само за тези, които не ползват приложението им.

# 38
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
Честита октомврийска тема!

# 39
  • Мнения: 35 110
При нас на обяд едва смогваха да зареждат пилешко месо. Днес сме на пиле, утре на крилца Wink

# 40
  • Перник
  • Мнения: 4 863
И на "Раковски" беше лудница на обяд. Отидох да правя компания на колежка и най-после успях да си взема чай с джинджифил. У наше село го няма. Взех розовата опаковка, ще го пробвам малко по-късно. Сирене за грил имаше - при останалите сирена, на най-горния рафт. Пили не видях, но якета имаше доста. Смесители и лампи също имаше.

# 41
  • Мнения: 19 007
Има ъпдейт на плюс-а, но стои съобщението за проблем. Expressionless

# 42
  • Мнения: 10 153
Нова тема- нов шоколад, черпя ви с него виртуално:



За моя вкус ми допада.
Цената му е 1.89 (100 гр) , с жълт етикет беше обозначен като “ново”.

# 43
  • Мнения: 7 856
Преди половин час една патка на касата ми вдигна кръвното. Имам индивидуален купон от ролетката за читави колбаси - три вида, взимам и от слама с оферта. Докато си извадя телефона, тя ги таксува и след това заяви, че приложението не работи. Аз отговорих, че отказвам колбасите. Ама как така, те нямат отстъпка...
Казвам, че единият е с оферта, а за другите имам индивидуален купон. Наложи се да отворя да й го покажа. А ако нямах мобилен нет? На края започна да ми крещи. Някаква нова патка е.
Веднъж са има читав купон, а то какво стана...
Дано утре всичко е на ред, защото си искам колбасите.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Откъде накъде пък ще трябва да ѝ доказваш каквото и са било? Отказала си и не ги искаш, нямаш пари, твоя си работа е защо - нейна работа е да ги сторнира, а ако ползва неподходящ тон, шефът на филиала може да се извика и да ѝ се припомни длъжностната характеристика Wink

Общи условия

Активация на акаунт