Лидл 156 - Октомврийски заигравки

  • 111 729
  • 2 440
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Мнения: 68 654
Не одобрявам осакатените брошури. Клиентът така не знае кое е намалено. А в магазина ще се омота от гледане.
Като ще пестят, да махнат изцяло брошурите.
А така какво...два листа стръв да клъвне клиента, и да иде..айде моля ви се, номер стар като света....

До понеделник е гратисен период. За сертификатите...

# 1 651
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
То ако хартиената брошура ще е наполовина на електронната е безмислено печатането ѝ.
Ако са равностойни и аз предпочитам хартиената, електронната не бих разглеждала. Разглеждам секциите в приложението, не брошурата.
Та това в момента не ми прилича на пестене на хартия за съжаление.
Иначе аз съм отказала хартиените фактури за сметките, който е могло да се откажат.

# 1 652
  • Мнения: 27 547
Не в случайно, че магазините махат по някоя страничка от брошурите...вместо да ги премахнат изцяло. 😉 Дори в Италия (поне където съм била) събират боклуците разделно (няма големи кофи за боклук вече, освен малки кошчета за боклук на публични места), но брошурите на супермаркетите не са ги спряли...направили са си сметката. 🙂 А коледните лакомства, според мен, така или иначе ще се появят и в някоя от следващите брошури и хората ще имат достатъчно време да ги видят и в магазина (седмици, не няколко дни). Миналата година също коледните лакомства бяха заредени преди да се появят в брошура.
Този "гратисен период" за какво важи??? Нали УЖ до банки, дрогерии, аптеки и хранителни можело да се влиза в молове...?

# 1 653
  • София
  • Мнения: 5 140
Този "гратисен период" за какво важи??? Нали УЖ до банки, дрогерии, аптеки и хранителни можело да се влиза в молове...?
Не знам. Имаше двама охранители проверяващи сертификати на входа.
Тях съм питал, понеже имаше въпроси тук в темата. Това ми отговориха.

# 1 654
  • Мнения: 27 547
Аз пък четох, че в други молове пускали до тези обекти...и е пълна обърквация с тези заповеди вече...🙄

# 1 655
  • Мнения: 19 017
Аз разбрах, че гратисен период значи, че няма да глобяват обектите, ако ги хванат че са пуснали без сертификат, а само ще ги предупреждават. Което не значи че на вратата ще пускат.

# 1 656
  • Мнения: 27 547
Така и не видях (поне аз) някъде да е упоменато категорично...

# 1 657
  • Мнения: 1 822
Аз ходих набързо до the Mall следобяда - никой не ми поиска нищо- влезнах си през -2 паркинга. Имаше доста коли,но беше много празно вътре ( не знам къде са всички тия хора) - но не съм и обикаляла ( имах работа само на -2 , врътнах за 30 мин. и си тръгнах).
 Иначе напазарих и през Лидл - кашкавал, малко лакомства ако децата от блока обикалят за Хелоуин, бургери от младо телешко,къдрави американски картофки ,пиле ....ей такива неща Wink Wink

# 1 658
  • Мнения: 20 172
Значи Лидъл в Ринг мола става чудесно място за пазаруване, с малко хора и много стоки : ))

# 1 659
  • Мнения: 19 017
Аз рядко ходя там, но често стават неуредици с персонала, онзи ден отново нещо се цупеха, само дето не се караха на клиентите. При предишно пазаруване пак струпване и опашки, обявиха една каса, няколко минути не се появи служител ..отвориха друга...за стоките вече е друг въпрос.

# 1 660
  • Мнения: 12 788
Във фраери от следващата седмица спокойно влизат две стандартни филии хляб и остава малко място свободно.
 Като правя пилешки бонфилета с корнфлейкс мога да наредя 7-8 броя
На дъното / с големина на филенцата колкото тези в КФС/ има вариант и да са едно върху друго, но на мен не ми попада.
 Като правя картофи си изсипвам повечко горе долу една непрепълнена дълбока чиния може наведнъж да се направи за около
17-20 минути с разбърквания от време на време.
 Ако имате още въпроси- питайте. Използвам точно този модел от пролетта и съм доволна. Не съм опитвала да направя месо различно от бонфиле с корнфлейкс. Топените сиренца също стават супер Simple Smile
Хм, това ме изненадва, очаквах по-голям да е този модел...  5,5 литрова кошница си я представях доста по-голяма и ме хвана яд като го видях на такава цена защото вече имам такъв уред макар и по-малък. С какви размери е кошницата, ако не е затруднение да я измерите, разбира се?

# 1 661
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Сега си взех хартиената брошура за другата седмица, абе видя ми се много тънка, а то вътре коледните неща липсват. Моята ли е дефектна, или 🤔
И аз днес това забелязах. Майка ми поиска хартиената брошура и ми се видя много тънка. Половината неща ги нямаше. Наистина е тъпо така, ако ще икономисват да не ги печатат изобщо. Ама възрастните хора как ще ги накарат да търсят онлайн брошура и да сканират QR кодове?

При вас има ли от жълтата ряпа? В нашия филиал не намерих. Питах управителя, каза ми, че я нямало в списъка за поръчване...а съм сигурна, че скоро я мернах...но тогава не ми трябваше пък. Simple Smile

# 1 662
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Мики, аз без да прегледам основно и много внимателно ПиЗ, не продължавам по натам в магазина, та такава не съм мяркала от миналата есен-зима-пролет, иначе не бих ѝ простила.

# 1 663
  • Мнения: 27 547
И аз съм сигурна, че скоро имаше жълта ряпа при нас! Погледнах я, но реших, че искам да я намалят, за да купя...☺ Не помня цената обаче.

# 1 664
  • Мнения: 12 788
Тая ряпа всяка година голям хит става, май само аз така и не я пробвах Grinning Какво е толкова специалното при нея, че явно съм изтървала щом е толкоз търсена?

Общи условия

Активация на акаунт