Имате ли интересни спомени от "първата ви среща"?

  • 13 031
  • 221
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 7 172
Не съм срещала толкова срамежлив мъж. Дано ви се получи.

# 166
  • Мнения: 123
На открито,ок.Черпихте ли се нещо,кой,кого?
Почерпи ме с минерална вода😁 Аз също мислех да купя нещо, но после се отказах, щеше да е по-добре.

# 167
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 534
По-добре срамежлив отколкото някой отворен който само докато отиде до wc-то на заведението и вече се е запознал с още три мадами Smile На първа среща не мисля че е задължително да си купувате неща един на друг и да мерите стотинки, но определено проличава какъв човек е на тема пари, дали е щедър и ще обича да ти купува разни неща, или е привърженик на равното разпределение и справедливостта.

# 168
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
Естествено винаги е по-добре да си със щедър мъж, който не си брои стотинките (дори да има пари), но в момента лично аз бих посъветвала да се гледат повече другите качества. И без това е достатъчно трудно да се намери хубав човек. Парите не би трябвало да са първостепенен фактор за добрите отношения.

И аз желая успех. Чак се размечтах за едно такова срамежливо... ух.

# 169
  • Мнения: 14 505
Значи все пак младежа се е пошегувал,че трябва го черпиш,понеже много време те е чакал.Дано е свестен.

# 170
  • Мнения: 123
Благодаря, то аз съм видяла и други срамежливи мъже на други места, но да повечето са отворени. Преди него говорех с друг, с който щяхме да се срещнем, но той бързаше. Един път му казах, че не съм готова и ми изкрещя "Къдее си?!!!" На място се разтреперих и после се отказах от него. 
Относно плащанията според мен е хубаво всеки да плати за себе си, но е джентълменско мъжа да предложи да плати. Не всеки мъж може да си позволи много, за съжаление има мъже, които не могат да платят дадена сума и заради това си нямат приятелка. Познавах някой , който ми каза, че иска да живее у нас, ако сключим брак. А тези дето бягат от сметки просто не знам(когато нямах възможността да платя, просто не одобрявах никой да излезем), все пак не трябва да се доверяваме на всеки в интерната, може да е и опасно. Не е много относно темата, но сайтовете за запознанства крият много опасноти, кой какъв е не се знае, най-добри са социалните мрежи, но и те могат да подлъгват много. Спирам до тук.

# 171
  • Швейцария
  • Мнения: 1 764
greencupcake, последният с когото излизах, беше много срамежлив. Направо трепереше на първата среща. Нищо не казваше, но събра всичката си смелост и ме покани на втора среща. От 16 години сме заедно и е много добър съпруг.

# 172
  • Мнения: 7 849
И моят втори избор беше много срамежлив в отношенията си с мен отначало и това ми хареса. Самоуверените пуяци ме изпълват с огромно раздразнение.
Пиши за втората ви среща, когато се получи и ти пожелавам успех!

# 173
  • Мнения: 5 819
И аз Ви пожлавам успех. Надявам се да стане нещо между вас двамата.

# 174
  • Мнения: 10 255
Аз май не съм имала срамежлив или не съм го отразила, ако е бил много срамежлив.  Нещата се променят в поколенията, по мое време срамежлив беше равно на задръстен, нямаха шанс такива.

# 175
  • Швейцария
  • Мнения: 1 764
О, и аз навремето си падах по лоши момчета. След един развод обаче си ми увря кухата тиква. След това, като видях моя срамежливец, си викам този го взимам. Той посмъртно няма да сваля други жени, защото ще получи някой инфаркт от ужас Joy И се оказах права. При мисълта да го напусна и да му се наложи отново да сваля жена, му става лошо. Не пие, не пуши и след работа тича вкъщи при жена си. Имам и бонус, бицепсът му е 45 см.  И пари изкарва, а аз работя когато искам, т.е. един ден в седмицата. Каквото си изкарам си е за мен. Доволна съм е меко казано Satisfied

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 00:18 от JennyBG

# 176
  • Мнения: 10 255
Наистина, човек трябва да се опари, за да започне да цени такива хора.

# 177
  • Мнения: 15 356
Моят мъж почти трепереше първите минути .Аз го целунах първа даже 😁

# 178
  • Швейцария
  • Мнения: 1 764
Bobchita, това нищо не е. Моят аз го примамих в хотел, след 2 седмици обикаляне по кафета, и той дойде. Нападнах го а той каза, сори аз не те познавам добре и не мога да правя секс с теб сега. И си тръгна....Попитах след колко време излизане ще ме познаваш добре и той каза 6 месеца....!!!!!! Тогава реших, че за него ще се омъжа. Този мъж търсеше наистина любовта.

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 00:32 от JennyBG

# 179
  • Мнения: 10 255
Ти си герой, че не си се отказала. Аз, например, бих се обидила на такъв отказ.

Общи условия

Активация на акаунт