Имате ли интересни спомени от "първата ви среща"?

  • 13 082
  • 221
  •   1
Отговори
# 180
  • Швейцария
  • Мнения: 1 811
За мен беше мило, че не искаше да ме вкара в леглото при първата удобна възможност. Както той каза, искал е да ме опознае. А аз идвах в БГ често, но за малко.

# 181
  • Мнения: 1 033
Чакахте ли 6 месеца? 🤣🤣

# 182
  • Мнения: 123
Благодаря ви много за хубавите пожелания, времето ще покаже да видим какво ще стане. Радвам се, че вашите спомени са били хубави със срамежливите мъже и дано да продължи така.
Моят проблем е там, че и баща ми е бил срамежлив в началото, а сега понякога се молим да има капка срам, даже не е предложил брак на майка ми. Страх ме е постепенно да не прилича на него.

# 183
  • Швейцария
  • Мнения: 1 811
Те днешните мъже са си повярвали много. То претенции то чудо. Сакън да не се мине да почерпи с 5 лв и после да не му пуснат. Та срамежлив си е направо джакпот.

BANDITA, чакахме няколко месеца до следващия път, когато отидох в БГ. Тогава той беше резервирал (и платил) хотел за 1 седмица. От тогава не сме се разделяли.
 
Авторке, не се притеснявай, че срамежливият после ще стане друг. Читавият човек си личи по принцип. Наблюдавай малките неща. Аз писах и преди, дали се интересува от теб, колко често ти пише, дали прави някакви малки жестове да те зарадва, как се държи с останалите хора, дали помни какво харесваш, дали те подкрепя в плановете ти за бъдещето, какви виждания и планове има за живота като цяло и т.н. И му дай шанс да свикне с теб (ако искаш, разбира се), срамежливите не се разкриват на секундата. Тези дребни неща се разбират доста бързо и не можеш да се объркаш, освен ако не си с широко затворени очи.

Последна редакция: нд, 31 окт 2021, 02:51 от JennyBG

# 184
  • Мнения: 395
    Bobchita, това нищо не е. Моят аз го примамих в хотел, след 2 седмици обикаляне по кафета, и той дойде. Нападнах го а той каза, сори аз не те познавам добре и не мога да правя секс с теб сега. И си тръгна....Попитах след колко време излизане ще ме познаваш добре и той каза 6 месеца....!!!!!! Тогава реших, че за него ще се омъжа. Този мъж търсеше наистина любовта.


    това за хотела ме разби Sweat Smile

    # 185
    • Мнения: 2 926
    Bobchita, това нищо не е. Моят аз го примамих в хотел, след 2 седмици обикаляне по кафета, и той дойде. Нападнах го а той каза, сори аз не те познавам добре и не мога да правя секс с теб сега. И си тръгна....Попитах след колко време излизане ще ме познаваш добре и той каза 6 месеца....!!!!!! Тогава реших, че за него ще се омъжа. Този мъж търсеше наистина любовта.
    6 месеца се е насландисвал за секс?
    О, ужас! Такъв не бих могла да го издържа! А ти си се омъжила за него? :facepalm:
    Интересно ми е, как точно се опознавахте? Айде да се опознавате платонично месец-2, ама 6? Dizzy Face
    И какво му е лошото на паралелното опознаване? Ако ви трябват 6 месеца за платонично опознаване, не ми се мисли за другото, колко време е нужно.

    # 186
    • Мнения: 7 276
    Мъж да се дърпа за секс значи не е нормално сексуален. Но нали за всеки влак има пътници, взели са го въпросния с друга цел, да печели пари и финансира жена си. Въпрос на приоритети.

    # 187
    • Мнения: 123
    Срещнахме се за втори път пак на открито, но този път по-срамежливата бях аз и беше по-романтично😁 Мен ме нападнаха мравки, а него паяци от пейките. Този път се парфюмирах и той забеляза, обаче повече му хареса мириса на косата ми, защото бях сложила крем с аромат на ягода 😁

    # 188
    • Швейцария
    • Мнения: 1 811
    Мъж да се дърпа за секс значи не е нормално сексуален. Но нали за всеки влак има пътници, взели са го въпросния с друга цел, да печели пари и финансира жена си. Въпрос на приоритети.
    Ти ако обичаш не прави психологически анализи на хора, които не познаваш. Още повече, че нямаш и квалификация за това. Мерси. Коментарът ти е обиден както за мен, така и за съпруга ми. Аз обичам и уважавам моя мъж безкрайно много и затова съм го взела тук при мен в чужбина, вместо да си хвана някой финансово красив местен (а за тези 27 години, които аз съм тук, кандидати е имало доста). Ти, доколкото знам, си в чужбина и би трябвало много добре да знаеш колко е трудно да доведеш половинката си тук и да започнеш всичко пак от нулата. Аз го направих, защото го обичам.
    А ММ си е съвсем нормално сексуален, но това всъщност не е твоя работа.
    И аз мога да изпляскам някакви глупости за теб, защото денят ми е крив, но това не е коректно. Ще се въздържа да не спамя повече темата на момичето. Аман от заяждане на дребно във всяка тема.

    Авторке, разкажи повече. Как се държа момчето? Ще се виждате ли пак?

    Последна редакция: вт, 02 ное 2021, 06:26 от JennyBG

    # 189
    • Мнения: 14 635
    Не съм авторката,но изглежда са доста увлечени.Ако иска да споделя и в бъдеще,ние сме тук.

    # 190
    • Мнения: 123
    Мъж да се дърпа за секс значи не е нормално сексуален. Но нали за всеки влак има пътници, взели са го въпросния с друга цел, да печели пари и финансира жена си. Въпрос на приоритети.
    Ти ако обичаш не прави психологически профили на хора, които не познаваш. Още повече, че нямаш и квалификация за това. Мерси. Съвсем нормално сексуален си е мъжът ми, но и това не е твоя работа. И аз мога да изпляскам някакви глупости за теб, защото денят ми е крив, но това не е коректно. Ще се въздържа да не спамя повече темата на момичето. Аман от заяждане на дребно във всяка тема.

    Авторке, разкажи повече. Как се държа момчето? Ще се виждате ли пак?
    Първо беше отдръпнат,седеше срещу мен разпитвах го какво иска от живота, ей такива въпроси, после седнахме върху друга пейка и се сближихме повече, после...ее стига толкова разказ😁🙈
    Планираме да се видим пак, но другата седмица не е подходяща и за двама ни.

    # 191
    • Мнения: 12 790
    Първо беше отдръпнат,седеше срещу мен разпитвах го какво иска от живота, ей такива въпроси, после седнахме върху друга пейка и се сближихме повече, после...ее стига толкова разказ😁🙈
    Планираме да се видим пак, но другата седмица не е подходяща и за двама ни.
    Хаха, явно добре е минало. Simple Smile

    # 192
    • Швейцария
    • Мнения: 1 811
    Браво, не е чак толкова срамежлив значи.

    # 193
    • Мнения: 4 711
    Доста се изписа за първите срещи и често чета, че повечето тук веднага са разбрали, че това е точния човек за тях.

    Аз се чудя има ли такива, които не са били така впечатлени на първа среща и в някакъв момент нещата така са се завъртяли, че все пак са останали с този човек. Някой би ли споделил подобна история?

    # 194
    • Мнения: 764
    Аз имам близка до това история с една от най- смислените ми връзки, до сега. Срещата се проточи доооста напред във времето, защото толкова неприятна личност със самочуствие, че си казах - НИКОГА ! Всички покани от него към мен,бяха отхвърляни подигравателно. До като не кацнах 😂😂😂 11 години по- късно се разделихме. И до днес се чуваме и мога да кажа, че  е имал главна роля в моя живот. 😊

    Общи условия

    Активация на акаунт