Имате ли интересни спомени от "първата ви среща"?

  • 13 088
  • 221
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 10 588
Доста се изписа за първите срещи и често чета, че повечето тук веднага са разбрали, че това е точния човек за тях.

Аз се чудя има ли такива, които не са били така впечатлени на първа среща и в някакъв момент нещата така са се завъртяли, че все пак са останали с този човек. Някой би ли споделил подобна история?
Съпругът ми.
И до сега го бъзикам, че неговото нахалство граници няма, защото с нахалство успя да ми вземе номера.

Оказа се, че изобщо не е нахален, напротив, много възпитан, но е бил принуден, само и само да ми има номера.

# 196
  • Мнения: 15 356
Не е критерии дали ще ти завърти главата и ще го усетиш като твоя човек на първа или пета среща.Важното е да си сигурна ,че той е човекът с който искаш да дондуркаш внуци.И не само ти да искаш ,а и той да има потенциала .Любовта разбира се я слагам на първо място.

# 197
  • Мнения: 4 711
Благодаря, момичета.

И аз се връщам към първите срещи. А така не ми се занимава.

# 198
  • Мнения: 859
Сега с тези сертификати ще върнат романтиката на първите и следващи срещи - в парковете, градинките или планините никой не може да те спре да ходиш. Свикнали сме със заведенията, но времената се менят. Може и да е за добро.

Аз колкото пъти съм разчитала, че първата среща ще е УАУ, все се е проваляло всичко накрая. Май е най-добре без никакви очаквания.
Иначе на първата среща с ММ май "ревах" за господина, който ми смачка сърцето. Но и не беше минало още кой знае колко време... Добре, че не се е отказал още тогава да ме кани.
А заживяхме заедно още след първата си вечер наистина заедно, без да бяхме имали връзка, а само излизания по приятелски и чатове. След едно пътуване до Пловдив се случиха нещата.

# 199
  • Мнения: 15 356
Ние и преди пандемията не ходихме много по барове.Сядахме на една талпа на стария фар на Морска гара,точно до морето, с ПВЦ чашки,джин ,тоник и музика от телефона .

# 200
  • Мнения: 4 711
Ние и преди пандемията не ходихме много по барове.Сядахме на една талпа на стария фар на Морска гара,точно до морето, с ПВЦ чашки,джин ,тоник и музика от телефона .
Звучи много романтично.

# 201
  • Мнения: 8 907
Никакъв шанс да се понеса по паркове, градинки и планини Grinning Колко сме различни хората и добре, че е така.

# 202
  • Мнения: 7 929
Никакъв шанс да се понеса по паркове, градинки и планини Grinning Колко сме различни хората и добре, че е така.
Имаш предвид на първа среща или изобщо? Извинявам се, че любопитствам Blush

# 203
  • Мнения: 7 343
И аз никога не бих отишла на първа среща в парк, да повторя пък съвсем.

# 204
  • Мнения: 2 928
Сега с тези сертификати ще върнат романтиката на първите и следващи срещи - в парковете, градинките или планините никой не може да те спре да ходиш. Свикнали сме със заведенията, но времената се менят. Може и да е за добро.
Предавам безплатно канадски опит.  Ние сме от 2 години така.Точно в момента, в който се разведох имаше пълен локдаун, зима и вечерен час. Срещи в гората, до реката, та накрая и в колата! Добре, че поне  хотелите са частен бизнес, та поне там се негласно заобикаляха правилата. Само, дето мъжете се изтарикатиха да минават с 1 изстиващо със скоростта на светлината кафе.Joy
Ние българите сме устойчива нация. Ще оцелеете! Щом аз оцелях при -25 градуса, ще оцелеете и вие. Вече нямаме такива ограничения, ама почти 80% от населението са ваксинирани. Показваш си кода + ID и те допускат навсякъде.

# 205
  • Мнения: 8 907
Никакъв шанс да се понеса по паркове, градинки и планини Grinning Колко сме различни хората и добре, че е така.
Имаш предвид на първа среща или изобщо? Извинявам се, че любопитствам Blush
И на първа, и като цяло.
В парка ходя да тичам, да се видя с приятели на по бира като е топло, на някой концерт, ако има. Да, може на някое от тези да съм с гадже, но не и да тръгна да дейтвам по пейки и полянки.
Но аз и не съм и от хората, които ходят по планини, преходи и прочее - може, но веднъж годишно, така че мъжете, които са фенове на палатки и производни, не са ми в листа с предпочитаните, както и аз в техния Grinning

# 206
  • Мнения: 6 737
Зависи на колко години си.
На 20 е супер романтично в парка.
На 30+ само за който е запазил младежкия си дух.

# 207
  • Мнения: 859
Е, зависи от хората, разбира се. И аз обожавам заведенията, но... реалностите са такива. Спирам дотук, за да не ме "изядат" как хора умират, пък на някои им се купонясвало.
И по паркове и градинки е хубаво, и на пейка пред блока. Както дойде. Животът няма да спре. И срещите, и любовта.

# 208
  • Мнения: 15 356
Човекът прави мястото специално.

# 209
  • Мнения: 1 222
Е, зависи от хората, разбира се. И аз обожавам заведенията, но... реалностите са такива. Спирам дотук, за да не ме "изядат" как хора умират, пък на някои им се купонясвало.
И по паркове и градинки е хубаво, и на пейка пред блока. Както дойде. Животът няма да спре. И срещите, и любовта.
Сетих се за един виц "Неудобно е другарке, студено е, Дунав е замръзнал целия, лед, вълците са забили нокти в леда, и въпреки всичко се... " Relaxed

Общи условия

Активация на акаунт