💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 6 (03.10.-10.10.2021)

  • 71 985
  • 1 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 700
От сезон на сезон сценария става все по-ясно забележим и монтажа на епизодите все по-лош. А това убива награждането при постановката на самите игри, както и на кастинга, който също има потенциал за повече, отколкото гледаме.

С този продуцент - толкова.

Не е първи сезон. Участието е доброволно, никой не е заставен да участва.
Участниците знаят за каква Продукция са кандидатствали и щом са подписали договор и започнали участие, значи са се съгласили с условията. Би трябвало всичко да е наред за тях. Ако условията, за който са се договорили са били нарушени от Продукцията - има съд, който следва да разреши спора между страните по договора.
Ако не са знаели, че телевизията може да направи от черното бяло, вече го знаят.

Последна редакция: пн, 04 окт 2021, 00:56 от Bengun

# 61
  • Берлин
  • Мнения: 4 474
И в предната, и в тази тема нямам за кого да гласувам. Единствено Мартин ми е лекинко симпатичен, но толкова. В моите очи единствено у Виктория имаше нещо (май). Но пък така си гледам между другото и всъщност не е толкова зле шоуто от такъв ъгъл.
Смайли, 🎈

# 62
  • Мнения: 1 709
Аз гласувах с опция Калоян, но от немай къде. Симеон определено не ме впечатлява, дори и в новото си племе. А визитката му беше доста добра и обещаваща бих казала. Кремена ще ѝ дам шанс, но колкото и да не съдя за нея по външния вид не мога да я приема на сериозно с тези джуки. Калоян е доста пренавит, но да кажем, че е от прекаленото вълнение по влизането. Има време да си променям мнението за новодошлите.

# 63
  • Мнения: 4 545
А аз все си мисля, че първият отпаднал трябваше да стане първият отшелник, а не да натрапват отшелник ей така от нищото, ама нищо, отново мислено-недомислено според мен. Това с вкарването на нови играчи, когато им падне, също не ми харесва, но никой не ме пита.

Този сезон иначе ми харесва повече от предишния, най-малкото защото няма сестрински драми.

# 64
  • Мнения: 2 394
Благодаря за темата и статистиката. Стратимир все още е без точка🤣. Надявам се така да си тръгне скоро. Един участник с много претенции и с  добри предпоставки да успее, а всъщност абсолютно незабележим, ако не беше фанатичната му подкрепа за Паулина.
В анкетата гласувах за Калоян. Заради усмивката, с която влезе. Симеон не може да ме спечели с нищо. Кремена на Стратимир ми мяза....
Надявам се тази седмица  бойците да са в резиденцията,  сините в стопанството, а жълтите в папура.
Продължавам да симпатизирам на бойците.

# 65
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Морунов се хвали, че качил видео.



За мен не е нищо интересно, освен учудващата безотговорност.



# 66
  • Мнения: X
. Кремена ще ѝ дам шанс, но колкото и да не съдя за нея по външния вид не мога да я приема на сериозно с тези джуки.

О, да. Какви са тези джуки при участничките в този формат, просто не знам.

Последна редакция: пн, 04 окт 2021, 19:08 от Анонимен

# 67
  • Мнения: 2 570
Морунов се хвали, че качил видео.
Скрит текст:



За мен не е нищо интересно, освен учудващата безотговорност.



[/spoiler]

Абсолютен малоумник. Сега българската полиция да се самосезира, защото ясно се вижда, че при знак за ограничение на скоростта 60км, този тъпанар хвърчи с над 120. Ако не стана ясно-да, ненавиждам безотговорни шофьори, особено мотористи.

Последна редакция: пн, 04 окт 2021, 17:27 от Хоп-Троп!

# 68
  • Мнения: 6 171
Смятах Морунов за по-интелигентен. Уви, грешала съм.

# 69
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Страшно се разочаровах.

# 70
  • London
  • Мнения: 6 732
Има късмет, че не е забърсал някой човек. Явно е глупав обаче щом си е снимал, че и споделил публично нарушението. Най-вероятно ще последват глоби, едва ли няма да се намерят съвестни граждани да споделят видеата с родната полиция.Joy

# 71
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Eлена и шампионите

# 72
  • София
  • Мнения: 1 891
Елена се активизира.Дали това не означава,че в края на седмицата ще се срещне с Мартин?

# 73
  • Мнения: 9 700
Елена се активизира.Дали това не означава,че в края на седмицата ще се срещне с Мартин?
По-скоро не, научи се да използва ИГ според мен Simple Smile Дано интернета и да е наред днес, миналото предаване беше мъка.

Мани прави игра в ИГ с награда тениската и от предаването, което е добър знак според мен.
Наградата ще се тегли на 20.01 догодина, когато има РД.

# 74
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ако ви интересува коремът на Елизабет.



Габриела отговаря на въпроси в леглото по нощница.

За мен и двете са кухи лейки.

Започнаха да ми стават симпатични мъъъъъъъничко Красима и Елена.

Общи условия

Активация на акаунт