🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 5 (04.10 - 10.10) 🐄

  • 37 184
  • 936
  •   1
Отговори
# 915
  • на село
  • Мнения: 3 914
Това с овцете  беше тъпо, гледах го и още тогава писах, че въобще не харесвам такива " шеги", не обичам в тъпотиите си да включват животните.
Иначе пак не съм разбрала, че това е Мартина, мисля че я бъркам с някого, май Теди или Краси беше, абе още са ми мъгла. Blush

# 916
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
Е, дето ги навряха в спалнята посред нощ с другия хахавел Ивайло.
А, ясно.
Аз това не съм го гледала, прочетох ви.
Да, тогава изразих възмушението си от тъпата и неуместна ....то дори не е шега, то е гавра с животните, в стремежа си да са оригинални. Но не знаех, че тя е била едно от главните действащи лица, или съм забравила. Да, много иска явно да е харесвана от младите и "келешите".
То това с овцете в спалнята дори не беше и смешно ама хайде ха ха ха да сме в тон с тъпотиите ще се смеем.
Нали? Голяма тъпня.

# 917
  • Мнения: 3 072
Мартина явно има нужда от внимание...грозното патенце се е научило как да привлича вниманието на мъжете, тунинговала е каквото е могла, нашарила се е...отракала се е , но само привидно. Не е уверена мадама, тъпо ми е да я гледам.

# 918
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Ивайло ме втрещи с какво самодоволство се похвали публично,  че е бил с известна певица.

# 919
  • Мнения: X
Интересно наистина е защо до втората седмица Мартина изобщо не я даваха, след което се вясваше тук таме в епизодите, а накрая излезе, че била лидер на групичка и една част от мъжете се въртяли около нея. Явно много неща се спестяват и реално не можем да направим цялостна оценка на ситуацията.

Но е ясно, че Мартина търси мъжко внимание. Носи много разголени дрехи и си личи, че иска да й се кефят мъжете. На мен ми е отблъскваща и грубовата, така че изобщо не смятам, че е някаква секси мацка. Събличането по монокини пред мъже също не приемам за нормално от една семейна жена с деца. Но се чудя защо и това не са излъчили. Ако е вярно, то би вдигнало рейтинга на епизода. Та ми е странно каква е причината. Извинявам се, ако сте го коментирали по-назад, но аз пропуснах да изчета някои страници.

# 920
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Ивайло ме втрещи с какво самодоволство се похвали публично,  че е бил с известна певица.
Е, що да не се похвали човека?

Но се чудя защо и това не са излъчили. Ако е вярно, то би вдигнало рейтинга на епизода. Та ми е странно каква е причината. Извинявам се, ако сте го коментирали по-назад, но аз пропуснах да изчета някои страници.
Три варианта:
1. Ще го излъчат по-късно в подходящ момент
2. Живка лъже
3. Мартина е вътрешна на продукцията и и покриват изцепките.

# 921
  • Мнения: 9 700
Така вече ще го наричам Ивайло - Toy Boy ...

# 922
  • Пловдив
  • Мнения: 1 051
Той каза в един от епизодите, че бил много близък със Соник. За това ли става въпрос?

# 923
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Той каза в един от епизодите, че бил много близък със Соник. За това ли става въпрос?
Да.

# 924
  • Мнения: X
То това с овцете в спалнята дори не беше и смешно ама хайде ха ха ха да сме в тон с тъпотиите ще се смеем.
О, смяха се и тук няколко човека, но на повечето от нас не им беше смешна тая тъпотия.

Не ме интересува особено външния вид на участниците, те не са на конкурс по красота, но се изумявам винаги като се заговори за това - направили си ц*ц*, усти, накичили си коси, мигли като четки, татуировки , парцлки на тийнейджърки и на целия тоя фон - нос като на индиански вожд! Оня ден по време на една от рекламите, превключих на ИВ, направо щях да падна - в един от отборите има три жени, които са мутанти направо! То мигли, устища, силикон в пазвата и носове като поялници и трите. Че съберете пари и за нослета, красавици, че много нехармонично така - над уста като майска роза - клюн!

# 925
  • Мнения: 1 272
То това с овцете в спалнята дори не беше и смешно ама хайде ха ха ха да сме в тон с тъпотиите ще се смеем.
О, смяха се и тук няколко човека, но на повечето от нас не им беше смешна тая тъпотия.

Не ме интересува особено външния вид на участниците, те не са на конкурс по красота, но се изумявам винаги като се заговори за това - направили си ц*ц*, усти, накичили си коси, мигли като четки, татуировки , парцлки на тийнейджърки и на целия тоя фон - нос като на индиански вожд! Оня ден по време на една от рекламите, превключих на ИВ, направо щях да падна - в един от отборите има три жени, които са мутанти направо! То мигли, устища, силикон в пазвата и носове като поялници и трите. Че съберете пари и за нослета, красавици, че много нехармонично така - над уста като майска роза - клюн!
Да определено е се получава гротеска при  съчетание на силиконови устни и не толкова хармонични и естететизирани носове, но човек не си избира лицето и природните дадености, за разлика от характера и поведението си. За желанието да подобрят нещо, което е по финансовите им възможности не можем да ги съдим. Пък и хората се гледат с различни очи. Ние я виждаме една, пък мъжете друга. Операция на нос не по силите на всеки и е доста рискована, така че не можем да ги съдим, че са наблегнали на друго не носа си. Много хора предпочитат да характерни и разпознаваеми, вместо извадени по калъп. Не всеки има късмета да се роди красив като Цвети и Лорчето. И Теодора е красива и то много, но ми се струва, че е пипана. Определено Мартина има доста грубовата лице, но има и хубави очи, има някакво излъчване. Както става ясно не отблъсва мъжете, ами ги събира. Ще и видим с какво ще блесне, не ми след фаворитите. Някой се изказа, че не са давали кадри с нея, защото е на някого от продукцията и я защитават. Но аз си мисля, че ако искаха никой да не узнае нямаше да излъчат и разговора, който да я злепостави.

# 926
  • Мнения: 15 960
Трябва да призная, че триото в Игри на волята така се е обезобразило, че ако щете вярвайте, въобще не съм им загледала носовете. Във Фермата няма такива гротески, даже на техния фон Мартина е красавица.

# 927
  • Мнения: 1 272
Трябва да призная, че триото в Игри на волята така се е обезобразило, че ако щете вярвайте, въобще не съм им загледала носовете. Във Фермата няма такива гротески, даже на техния фон Мартина е красавица.
Да, и аз гледам от време на време ИВ и няма такава карикатура, която се е получила, но това което сам можеш да си причиниш, никой не може. Понеже е модерно не значи, че на теб ще ти отива, особено ако не направено с мяра.

# 928
  • Мнения: 1 858
Относно Мартина, за това колко много работела. Това го каза Стефан и си мисля, че щом човек като Стефан е казал, че тя бачка здраво значи наистина бачка здраво. Съмнявам се човек, който управлява над 100 души да си измисля, че някой работи много и е навсякъде. + ако не се лъжа Любо потвърди непряко тези думи, но просто покрай Сийка не ни го показаха.

P.S Не мога да повярвам, че чисто като физиономии Мартина и Теодора ми приличаха, сега на 100% Теодора ми е по-симпатична и нежна, а не груба и мъжкарана като Мартина/като изключим двете големи очи на Мартина разбира се Grinning/

Последна редакция: нд, 10 окт 2021, 23:31 от shokomen

# 929
  • Мнения: X
Признавам си, че имах добро мнение за Мартина. Докато Цвета и Теодора са ми досадни, неприятни, истерични, то тази си е опасна. За да си позволява такива "майтапи", такива закани, не е случайна. Може навън да е с връзки, че чак от продукцията да имат специално отношение. Дано разберем повече за нея, да я дават повече, събуди любопитството ми.

Общи условия

Активация на акаунт