Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно - 31

  • 81 783
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
tutulina, благодаря! Винаги посочвам кой е авторът, за съжаление в публикацията, която четох и копирах, това липсваше. Бих се радвала, ако мога да прочета повече от авторката.

# 32
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 760

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 20 061
Отворих нова бутилка олио. Веднъж се живее!

Минаха 3 години от интервюто ми за работа. Започвам да си мисля, че са наели някой друг.

Ако получите съобщение от мен с молба да ми преведете пари или нещо подобно, да знаете, че не са ми хакнали акаунта... От мен си е!

Ако не можете да си купите апартамент, просто го наследете! Последвайте ме за още финансови съвети.

Вие слушате РЕТРО радио... А сега прогнозата за времето за миналата година...

Човекът е на върха на хранителната верига, но когато падне в река с крокодили, нещата рязко се променят.

Като прочета, че семейното положение на някого е „сложно“, все се сещам за браковете и осиновяванията в Юлиево-Клавдиевата династия. Там Агрипина, която е дъщеря на Германик и на заварената сестра на Тиберий, първо става любовница на брат си Калигула, после се омъжва за втория си братовчед по бащина линия Гней Домиций Ахенобарб, от когото ражда Нерон, после отравя втория си съпруг Гай Салустий, за да се омъжи за чичо си Клавдий. Него също отравя, за да провъзгласи Нерон за император, който след няколко опита най-накрая успява да я убие. Ей това са сложни отношения, другото е битов алкохолизъм.

# 35
  • Мнения: 40 832
Срещат се двама приятели и единият веднага подхваща:
- Жестоко си прекарах. Обадиха се едни приятели, качихме се на Витоша и цяла събота и неделя такъв купон в една вила, не ти е работа. Ядене, пиене, трева, групов секс и после пак отначало... Така се живее, да знаеш!
- Е що не ми се обади, бе? При мен жената замина при майка си и ме остави самичък да се мотая вкъщи цял уикенд. Можех да дойда и аз малко да му отпусна края.
- А, нямаше начин, разбираш ли има си правила - заради груповия секс може да участва само по един човек от семейство...

# 36
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 760

# 37
# 38
  • Мнения: 40 832
О, така няма тръпка във вица ....

Излязла една двойка в петък вечерта, жената натруфена с брилянти, маркови рокля и обувки, кожено плати, качили се на ЕС класата и отишли в супер скъп ресторант. Докато вечерят идва една яка мацка, подшушва нещо на ушенце на мъжа, целува го по бузата и си отива.
- И коя беше тази мърла? - пени се жената
- Коя, коя, любовницата ми...
- Каквооо? Безсрамник, мръсник, измамник, ще се разведа с теб...
- Щом искаш. Ама ще загубиш мезонета в центъра, яхтата, лимузината, пътешествията до Карибите, вилата в Монте Карло, шопинга в Паржи и Милано...
Жената млъква и само тихо се цупи замислено. По някое време влиза друга двойка и тя пита:
- Коя е тази мадама с Петров
- Ами това е любовницата му.
- Оооо, нашата е много по-хубава...

# 39
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 426
𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮,
Скрит текст:
това е нейна книга, представена през това лято
много интересни разкази има, свеж хумор за разтоварване.
Ако искате пратете и покана за приятелство във фейса и
 ще можете четет всичко, което публикува Таня
профила и е   
 https://www.facebook.com/tania.arabova      Tania Arabova
Ако имате затруднения пишете ми тук на лични аз ще Ви свържа




# 40
  • Мнения: 40 832
Майката:
- Как мина купонът вчера?
Синът:
- Нормално - ядене, пиене, трева, секс...
Майката:
- А момичета имаше ли?

# 41
# 42
  • Мнения: 9 853
Един английски лорд се прибрал една вечер по-рано от клуба...
И за свой шок и ужас, той заварил в личния си кабинет своя иконом. Оня си бил вдигнал краката на бюрото, пушел една от скъпите му  пури и пиел от отлежалото му уиски...
Аристократът му казал язвително:
- Какво става, Джеймс... Както си я подкарал скоро ще отидеш и в спалнята при милейди...
Икономът отговорил пламенно:
- За Бога, милорд, как можа да Ви хрумне такава мисъл?! За нищо на света не бих си позволил подобна дързост! Не знаете ли, че Вашият градинар е страшно ревнив?

# 43
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 760

# 44
  • Мнения: 2 147
Скрит текст:
Майката:
- Как мина купонът вчера?
Синът:
- Нормално - ядене, пиене, трева, секс...
Майката:
- А момичета имаше ли?
Младеж се прибира от купон на следващата сутрин. Майка му го разпитва:
- Как беше?
- Както обикновено - пиене, секс...
- Момичета имаше ли?
- Имаше, ама след пиенето си тръгнаха.

Общи условия

Активация на акаунт