За четенето

  • 39 260
  • 757
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 009
Сегашното ново издание е от 2 тома, а видях из фб групи ,че се предлагат с тези корици и затова реших да питам. Чудя се кое да взема.

# 166
  • София
  • Мнения: 4 027
Ние имаме това издание от първата картинка. Това е целия роман, издаден 1980 и някоя година. Помня много ясно как майка ми ликуваше, че е успяла да се сдобие с книгата, някъде по това време даваха и филма с Чембърлейн

# 167
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Сегашното ново издание е от 2 тома, а видях из фб групи ,че се предлагат с тези корици и затова реших да питам. Чудя се кое да взема.
Ако книгата е само преиздадена / преводът е същият/, тогава остава само да отчетеш факта, че еднотомното издание наистина е с доста дребен шрифт и знам, че това много тормозеше мъжа ми. На всички други в семейството това не пречеше. Аз се ядосвах само на факта, че толкова обемна книга е с меки корици. И въпреки меките корици, книгата беше четена от много хора и все още е в отличен вид. Значи, добре е била направена.

# 168
  • Мнения: 5 168
Снощи сгънах набързо Stay close по Нетфликс, доста мой тип филм, нищо че знаех кой е убиеца още във 2ри епизод. Трил-частта не ми е допадала никога, но детективски беше добре омотано Simple Smile
Замислих се дали да прочета книгата, ноооо в ГР коментират, че била най-слабата от автора Grinning Сега съм в дилема Grinning Може би ще пробвам някоя от другите. Някой с впечатления от Харлън Коубън?

# 169
  • София
  • Мнения: 22 999
Аз пък зарязах сериала на първия епизод. На мен само Непознатият ми хареса. Пробвах с Бегълка и още една, която даже вече не помня как се казваше и не ми харесаха.

# 170
  • Мнения: 10 700
Някой нещо знае ли за тази книга? Смути ме цената. Мека корица , пък цената уау ..

https://www.ozone.bg/product/nikoga-ne-go-otvaryay-zabranenata-trilogiya/

# 171
  • София
  • Мнения: 7 807
Нищо не знам, но само предполагам - защото е графичен роман.
Ценителите на красиво илюстрираните литературни комикси и манга ще останат очаровани от този нов графичен роман, който ще се превърне в задължително попълнение към колекцията им.

# 172
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
да, май е заради това.

вчера в Хеликон разглеждах "Цветовете на живота". Наслада за очите. Прекрасна. И за подарък и на малки, и на големи, е чудесна. Със сигурност ще я взема на някоя от прИмоциите на Сиела.

# 173
  • Пловдив
  • Мнения: 13 519
Миж, пише и че е лимитирано издание с уникален номер /каквото и да означава това/, може би е за колекционери и в силно ограничен тираж?!?

# 174
  • Мнения: 1 217
да, май е заради това.

вчера в Хеликон разглеждах "Цветовете на живота". Наслада за очите. Прекрасна. И за подарък и на малки, и на големи, е чудесна. Със сигурност ще я взема на някоя от прИмоциите на Сиела.
В момента е намалена: https://www.ciela.com/tsvetovete-na-jivota.html

# 175
  • Мнения: 536
Тръгнах да споделям в другата тема, но реших да пусна тук, да не разводнявам там.

Една от следващите, които планирам, е "Светлина между два океана". Имам свалени 2 на Юрт и Русенфелд, които не съм прочела, с изключение на седмата, но искам първо да мина предишните и тогава да я купувам. + Чакам новата Ирса + имам 7 взети от библиотеката /Андрей Макин - "Отвъд границите" и "Музиката на един живот, Ане Холт - "Всичко мое", Карин Фосум "Индийската съпруга", Ирса Сигурдардотир "Третия знак", Жером Лубри "Тайните убежища" и Рагнар Йонасон "Снежна слепота"/ за следващите 2 месеца имам план Simple Smile
Размених със съфорумка и ми предстои и "Хаштаг" на Ремигиуш Мруз.Бях доволна от предишната му, "И никога не я откриха". На трилърска вълна съм общо взето.
А вие какво сте си наредили за четене?

# 176
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
да, май е заради това.

вчера в Хеликон разглеждах "Цветовете на живота". Наслада за очите. Прекрасна. И за подарък и на малки, и на големи, е чудесна. Със сигурност ще я взема на някоя от прИмоциите на Сиела.
В момента е намалена: https://www.ciela.com/tsvetovete-na-jivota.html
Сиела се купува само на промоция от 50%. Blush

# 177
  • Мнения: 4 009
По btv дават "Убийство в Ориент експрес" по романа на Агата Кристи,преди години го гледах но ММ е почитател на Агата та се е закотвил пред тв и ще го гледам пак.

# 178
  • Мнения: 5 168
По btv дават "Убийство в Ориент експрес" по романа на Агата Кристи,преди години го гледах но ММ е почитател на Агата та се е закотвил пред тв и ще го гледам пак.
Стария или новия? Рядко ходя на кино, но когато го пуснаха по кината преди няколко години отидох с удоволствие и цял филм въздишах Simple Smile Добра игра. Сега нямам търпение за Смърт край Нил, ще го пуснат май този месец по кината.
Допада ми идеята да се правят нови екранизации, така интересът към книгите, може би, поне малко, се засилва Simple Smile

# 179
  • Мнения: 4 009
Този с Джони Деп. Аз него гледах 2017г е излязъл по кината. Друг филм незнам дали е имало не съм се интересувала.

Общи условия

Активация на акаунт