🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 6 (11.10 - 17.10) 🐄

  • 38 875
  • 1 060
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 14 068
Надя от миналия сезон била ли е на дуел, ако си спомня някой?

# 586
  • Мнения: X
Ако има по-слаби жени защо Живка да не си дръпне едната сега? Никой не знае дали точно Лора щеше да е на дуел ,тя Живка може много неща да си приказва и че щяла да дръпне Цвети или Лора,ама дали?
Мартина беше права с въпроса ,че ако те е страх от дуели какво правиш във Фермата. Иначе не считам,че Живка е толкова силен противник,както не мисля и Лора за толкова слаба. Мисля си ,че в сблъсък между двете Лора има много голям шанс за победа

Аз едно не мога да разбера - защо определяш Мартина за правата, а Лора за кривата.

Мартина гласува за Живка с мотива, че иска да я види на Арената как играе. Мартина си следва нейната стратегия, нали не е на пангара.

Лора гласува за Цоньо, защото е на пангара и не желае женски дуел тази седмица, когато единият дуелист е Живка. Лора си следва нейната стратегия.

Защо трябва да има "прави" и "криви", всеки играе за себе си и гледа да се задържи по-дълго във Фермата.  

Всички изказвания на Марта, Виктор и останалите за "страхливата" Лора бяха отвратителни, ще кажеш че Лора е отишла във Фермата да им угажда на техните акъли и стратегии.

# 587
  • Мнения: 3 053
Надя от миналия сезон била ли е на дуел, ако си спомня някой?
С Даяна.

# 588
  • Мнения: 14 068
Значи не й се е разминало. Мислех, че е отишла на финал без да й се налага да ходи на дуел.
Защо да не гласува за Цоньо Лора? Нормално е да отлагаш дуелите, ако можеш и да додрапаш до финал. Да не си на олимпийски игри, че да се доказваш пред някой си?

# 589
  • София
  • Мнения: 11 561
Лора наистина прекали със страха и не заради това, което каза при гласуването, а преди и след това. Промени й се много поведението. Ясно е, че повечето не искат да са на дуел, ама с нейното поведение, шансът да я дръпнат е още по-голям. Тя се е предала още преди битката.

Напомни ми на Бети, която полудяваше при женски дуел.

Вчера поведението на Цвети ми хареса повече и с такова поведение и самочувствие, дори и Живка да беше отишла на дуел, нямаше да я избере нея. Човек трябва да показва и малко характер.

# 590
  • Мнения: 17 982
Абе всички ги е страх от дуелите, да не се заблуждаваме. Всеки би отлагал колкото се може по- дълго. Виктор много знае, ама ако неговата Цвети беше гласувала като Лора щеше от 100 кладенеца вода да извади , за да я изкара права

# 591
  • Мнения: 2 861
Бети както полудяваше, така ходи на няколко дуела и отстрани Красимира, с която жените без Вили голямо плашене се плашеха колко е силна.

# 592
  • Мнения: 2 089
Надя от миналия сезон била ли е на дуел, ако си спомня някой?
Да, преди финала беше дуелистка срещу Даяна.

# 593
  • Мнения: 2 082
Ако има по-слаби жени защо Живка да не си дръпне едната сега? Никой не знае дали точно Лора щеше да е на дуел ,тя Живка може много неща да си приказва и че щяла да дръпне Цвети или Лора,ама дали?
Мартина беше права с въпроса ,че ако те е страх от дуели какво правиш във Фермата. Иначе не считам,че Живка е толкова силен противник,както не мисля и Лора за толкова слаба. Мисля си ,че в сблъсък между двете Лора има много голям шанс за победа

Аз едно не мога да разбера - защо определяш Мартина за правата, а Лора за кривата.

Мартина гласува за Живка с мотива, че иска да я види на Арената как играе. Мартина си следва нейната стратегия, нали не е на пангара.

Лора гласува за Цоньо, защото е на пангара и не желае женски дуел тази седмица, когато единият дуелист е Живка. Лора си следва нейната стратегия.

Защо трябва да има "прави" и "криви", всеки играе за себе си и гледа да се задържи по-дълго във Фермата.  

Всички изказвания на Марта, Виктор и останалите за "страхливата" Лора бяха отвратителни, ще кажеш че Лора е отишла във Фермата да им угажда на техните акъли и стратегии.
Ама аз не определям коя е права и крива,всяка от тях си е права за нея си. Просто си мисля ,че за самата Лора е по-добре дуел на този етап,но с това не казвам че е "крива"  признавайки си,че я е страх. Момичето си има нейните си мисли и планове и си ги следва,както и всички останали

# 594
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Оф, този Цоньо ми е дете в тяло на мъж.Щеше ми се да покаже малко повече твърдост, но то явно си е нежна душа.Много се смях след номинацията на Стефан,Цонето как каза - нищо не разбрах,кво искаше да каже?!То и аз не разбрах.
   

Ама то беше казано, за да не се разбере от никого. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 595
  • София
  • Мнения: 15 219
Цветелина как се увива около Виктор……
Преди време каза на Красимира, че нямала нужда от любов. Сега пък - искала да се влюби, ама така, че да няма нужда да погледне друг човек.
Не знам дали започва да се увлича от него или иска да докаже, че никой мъж не може да й устои - защото Виктор се опита да сложи някаква дистанция между тях (уж).

Не разбирам с какво Мартина държи келешите и малките около себе си. Сцената след гласуването беше покъртителна- тя легнала на леглото, нейните хора й стоят на крак и одумват Лора.

Лора пък все повече ми харесва.

# 596
  • Мнения: 6 491
Стефан като заговори чувам бля, бля, бла, аз ще ви ги обясня нещата бля , бла...
Мартина е като  Винету  с тоя фейс...къде е лулата на мира...

Smile Smiley
Само една лента през челото и кокоше перо ѝ липсват. Лула ще се опита Ралица да изработи Smiley
Чакам Цветка да изяде Алманаха, само да не го изпуши! И какви верни приятелства я гонят, познават се от няма и месец.Rolling Eyes
Лора си каза момичето, не ѝ се излиза на Арената, стои ѝ се в играта. Но и Мартина как я притисна - "И ти кво? Срещу мен ли искаш да излезеш?"
Ивайло явно сбърка Кирил с Ралица. Мързелив устатник, подпрял се на лопатата, паяжина ще хване, но акъл дава, че и обижда не на шега. Добре, че Кирил го сложи на място, а Ивчо пак се ската от работа. Все не е неговата и все не е в правилния колектив.
Цоньо си каза, че ще търпи. Е, да търпи. Човек го унижават колкото позволи. Той се е навел, чак надупил с извинение.
Чочи какъв сюжет разигра. Smile Докато тичаше очаквах музиката от Роки да се надъха и да...омеси едно тесто без мая! Видяхме и топване в джакузито.

Защо след изповедта сядат и я разказват? Нали уж тайнство, съкровение. Така остана и един микрофон да сложат в църквичката.

Тъййй! Любо май наистина е хвърлил очо на Лорчето. Големичка им е разликата, дано тя не поддаде нещо, явно си е влюбено момичето, да не развали работата.

# 597
  • Мнения: 7 706
Значи не й се е разминало. Мислех, че е отишла на финал без да й се налага да ходи на дуел.
Имаше условие да са минали през арената, за да са на финал

# 598
  • Мнения: 14 068
Какво значи "дуел на този етап"? Каква е гаранцията, че ако излезе срещу Живка и я елиминира, после няма да ходи на дуели? За мен по-правилната тактика е да избягваш дуелите, докато е възможно. Пък като ти опре яйцето до г...., или побеждаваш, или си тръгваш. Но поне ще си по-близо до финала.
А на Мартина й е лесно. Тя е защитена, да се оправят другите. И силно се надяваше, че Живка ще е на дуел, па ако има късмет и ще отпадне. Ама не й се получи, затова нахока Лора, иначе й дреме коя срещу коя ще е.

# 599
  • Мнения: 7 706
Едва ли ще стане чудо и ще победи Цоньо. Чудя се кого ще предложи за фермер ... Чавдар/Георги ?

Общи условия

Активация на акаунт