неприятно ми е........

  • 18 377
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 243
наистина много интереснo щеше да е гълташ малко сперма и хоп вече си бременна без да следим БТ или тестове за овулация да ползваме,2-ри път ако реша да забременнея ша пробам чрез гълтане(в кръга на шегата  Joy ) секс му е майката през ден дори и всеки ден гнус не гнус щом искаме бебета престрашаваме се и толкова Grinning



# 31
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Цитат
...щеше да е гълташ малко сперма и хоп вече си бременна...
Ох, май не беше точно за това статията; как не я запазих, откъде да знам, че ще дойде ден да я коментирам doh Ставаше въпрос, че в някои случаи организмът на жената отхвърля спермата като чуждо тяло и не може да настъпи оплождане и бременност. Та, ако си гълтал, организмът натрупвал информация за нея и в един момент започва да не я отхвърля, а да я приема като нещо познато  newsm78 - май нещо такова беше. Знам само, че като я прочетох, в първия момент ми се стори невероятна глупост, но после май ми се стори, че имаше някаква логика в нея, ако и на практика да няма нищо такова. Да не говорим, че тогава такива неща слабо ме вълнуваха, въобще не ми беше ясно в какво се състои "гълтането" Blush, чак като я прочетох станах червена като домат Embarassed, щото си мислех преди това, че става въпрос за някакви хапчета  rotfImbo /добре, че срещнах мъжа ми да ме просвети малко  Embarassed/ Сега, обаче, като се сетих за тази статия, се замислям, че май трябваше отдавна да съм бременна, а не съм  Mr. Green, ще пусна опровержение във вестника  Twisted Evil Mr. Green /мале, голяма тема се заформи, пък аз взех да се излагам от сутринта Crazy/

# 32
  • Мнения: 287
Goldie ,много хубаво правиш,че отваряш такива теми - "Embarassed".Така и така не се познаваме лично-можем да си позволим лукса да споделяме цензурирано нецензурирани неща! Laughing Laughing Laughing
в някои случаи организмът на жената отхвърля спермата като чуждо тяло и не може да настъпи оплождане и бременност. Та, ако си гълтал, организмът натрупвал информация за нея и в един момент започва да не я отхвърля, а да я приема като нещо познато 
Аз ,с моята огромна непоносимост към семенната течност,заставам 100% зад тази теза!В началото на опитите ни, си помислих,че щом толкова много ми се гади от миризмата й (на белина) и от консистенцията й (на слуз от "Пришълеца") няма как тялото ми да я приеме нормално!
Та ,едва ли скоро ще мога да я "пробвам" Laughing,но ,все пак ,ще се жертвам ,в името на науката и ще докладвам дали "гълтането" дава резултат. Laughing Laughing LaughingНо ,първо трябва да се подготвя психически,защото  smile3544

# 33
  • Мнения: 498
Цитат
...щеше да е гълташ малко сперма и хоп вече си бременна...
Ставаше въпрос, че в някои случаи организмът на жената отхвърля спермата като чуждо тяло и не може да настъпи оплождане и бременност. Та, ако си гълтал, организмът натрупвал информация за нея и в един момент започва да не я отхвърля, а да я приема като нещо познато  /
ГОЛДИ ВЕЧЕ СЪС СИГУРНОСТ НЯКОИ ОТ МОМИЧЕТАТА СЕ ЗАМИСЛИХА ПО ОРАЛНИЯ ВЪПРОС И.... КАКВО ДА ПРАВЯТ ОТ СЕГА НАТАТЪК   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 34
  • UK
  • Мнения: 1 351
Малко Офф: преди 5-6 години четях вестник Лична драма и там прочетох една много интересна статия. Една жена на около 30-те зададе въпрос " Може ли да забременея когато съм погълнала сперма, преди 2 вечери приятеля ми свърши в устата ми и не знам какво да правя"  newsm78 Понеже бях по- малка и ми беше много интересно дали е възможно но така и нямаше отговор на въпроса на женицата  Sick #Crazy

# 35
  • Мнения: 560
Е вие направо ме разбихте Shocked hahaha Joy Хиля се като ряпа тука, докато ви изчета Mr. Green hahaha
Голди, душко, само ще кажа, че според мен тази въпросната статия са я измислили мъжете за заблуда на противника Mr. Green Laughing
Мегитче, отговора на този въпрос е много комплициран Crazy Shocked Mr. Green А научния ми извод  Sunglasses /без да бъда груба/ е, че въпросната женица няма акъл за пет пари hahaha.....

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Цитат
ГОЛДИ ВЕЧЕ СЪС СИГУРНОСТ...

А след това със сигурност пощата ми ще се задръсти от лични съобщения от мъже, които се надпреварват да ме черпят и да ми благодарят  hahaha Joy Joy Joy

Момичета, всичко това е в рамките на шегата, аз не вярвам да има някаква пряка връзка между двете неща, дори не знам как да квалифицирам подобни писания. Просто ми изскочи в ума тази история, когато заговорихте за ефекта върху кожата  Crazy

Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 13:43 от Goldie

# 37
  • UK
  • Мнения: 1 351
Оле момичета не мислите ли, че ако имаше по- лесен начин за забременяване нямаше да сме го опитали до сега  Mr. Green като гледам станахме акробатки и клоуни за да вкараме по на вътре тия плувци  Crazy
 Аз лично станах личен Шут на мъжо и той много се забавлява като взема да се пъча и да се въртя посред нощите, дори преди 2 вечери заспах с главата на долу а той стои отстрани и засичал колко време ще издържа в тази поза  Joy  Joy  Joy
 А ако става с едно поглъщане ми до сега да сме забременяло ако знаем, че така се правят бебета
 Мийче и аз така си мисля душко ама то нали бях малка тогава а представи си колко силно ме е впечатлил този въпрос щом съм го запомнила точно  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 825
Темата е взела много интересен обрат  hahaha hahaha hahaha
Много се смях с вашите писания, но се сетих за авторката на темата, имайте милост към момичето, нея я е гнус от доста по-незначителни работи, а вие за гълтане и говорите !

# 39
  • Мнения: 3 432
Темата е взела много интересен обрат  hahaha hahaha hahaha
Много се смях с вашите писания, но се сетих за авторката на темата, имайте милост към момичето, нея я е гнус от доста по-незначителни работи, а вие за гълтане и говорите !
нямат милост и това е   Mr. Green Simple Smile

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Признавам си без бой - аз започнах като споменах въпросната статия  Embarassed Caprice, моля да ме извиниш  Praynig  bouquet

# 41
  • Мнения: 3 432
Признавам си без бой - аз започнах като споменах въпросната статия  Embarassed Caprice, моля да ме извиниш  Praynig  bouquet
няма проблеми   bouquet

# 42
  • Мнения: 9 100
Е, карай де, майтап да става, то само със сериозности не става работата Crazy
Понякога нещата е по-добре да се приемат с шеговита нагласа, може пък по-лесно да се оправи проблема Simple Smile

# 43
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Е ама и аз с моята голяма уста  Embarassed Embarassed Embarassed
 Надявам се да не е прието лично,  Praynig  Hug   bouquet
 По- добре да се шегуваме отколкото да наплашим момичето все пак  Mr. Green

# 44
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Много ме развеселихте! Хиля се като ряпа и кучето чак събудих.

Общи условия

Активация на акаунт