неприятно ми е........

  • 18 339
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 950
Налага ти се да го превъзмогнеш. Ако не можеш, има специализирани кабинети със специалисти сексолози. Със сигурност ще ти дадат съвет как се преодолява този проблем.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Не мисля, че имаш избор, ако наистина желаеш бебе  Peace Все още не са измислили непорочното зачатие...  Mr. Green
хахахах така е . Mr. Green искрено ме разсмя  Joy

Аз да те питам друго- като ти е неприятно усещането, няма да говорим за вкус, нали  Mr. Green Иначе и забременяване през устата щеше да е ОК за теб  Hug

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
А бе, и аз за отношението към вкуса се чудя от известно време  Embarassed, но не знам дали е редно точно тук да питам; но пък има толкова мнения против сп.....а, че ми изникват доста въпроси  Rolling Eyes Embarassed

# 18
  • Мнения: 287
Леле , с моя ник всях голям смут тука! hahaha
caprice ,моят случай е такъв ,че ми се повдига от тази течност.Още на третата публикация по темата започнаха позивни ,които в момента се опитвам да контролирам.(А ,онази ве4ер ,момичета,когато писах по другата "семенна" тема ,ако щете вярвайте ,повръщах един час по-късно Laughing- голям съм резил!)
Подразбира се,че първия ...и втория..и третия път (секс без презерватив)ми беше неприятно ,но най-накрая свикнах!И аз се бях видяла в чудо!Дори ми мина абсурдната идея през главата- секс със спукан презерватив! newsm78   Joy!Разума ми натделя! Mr. Green
Не се притеснявай,ще свикнеш!Все пак, искаш бебче нали?Ако искаш мисли за това,когато свършва-как на небето се умува коя душичка да дойде при вас! Heart Eyes
  bouquet Hug

# 19
  • Мнения: 337
Може би просто ти е ново като усещане и още не си свикнала.Погледни го от тази страна-тази течност е част от човека,който обичаш,(това и за крокодилчето се отнася Laughing),следователно е нещо съвсем нормално,няма причина да поражда в теб неприятни чувства.Момичета и на двете ви ще кажа само,че самовнушението е голяма сила-това  fertilization е част от пътя,който трябва да изминете,за да стигнете до бебенце  ylinfant 

# 20
  • Мнения: 3 417
Леле , с моя ник всях голям смут тука! hahaha
caprice ,моят случай е такъв ,че ми се повдига от тази течност.Още на третата публикация по темата започнаха позивни ,които в момента се опитвам да контролирам.(А ,онази ве4ер ,момичета,когато писах по другата "семенна" тема ,ако щете вярвайте ,повръщах един час по-късно Laughing- голям съм резил!)
и аз така  Shocked във форума на Космополитан има една тема "обичате ли да ви се празнят в устата".когато я четох, някъде на 3-4 стр. започнах да повръщам и цял ден нищо не ядох ,защото се погнусих  Sick

# 21
  • Мнения: 796
Според мен това е на психологическа основа - много хора имат какви ли не поводи да изпитват погнуса, страх, побиват ги тръпки при някакви гледки, в каквито случаи други хора пък въобще не биха реагирали. Просто всеки си е различен, не е нещо ненормално. Peace Ако ти е съвсем нетърпимо, наистина можеш да поговориш със сексолог, както те бяха посъветвали по-нагоре.

# 22
  • Мнения: 560
Момичета, ама как така Shocked Rolling Eyes На мен пък ми е толкова приятно Rolling Eyes. Става ми едно топличко отвътре, едно хубаво Embarassed Rolling Eyes. То наистина си е на психологическа основа това според мен newsm78. Обаче аз не разбирам какво точно не можете да търпите - та нали като се изпразни във вас, спермата влиза вътре и не я виждате, а пък това, което е навън го измивате и точка newsm78 Rolling Eyes.... На мен нито ми мирише, нито нищо, малко лепка, ама за половин - един час, чак толкова неприятно не е  Rolling Eyes... Незнам, аз за себе си се пуля Shocked... не се обиждайте Rolling Eyes  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 495
И аз да всея малко смут...
Не бих казала, че ми е толкова неприятно като свършва вътре, че чак да го мисля това нещо... но на мен определено ми е противна самата сперма. Честно казано не бих могла да си представя дори с ръка да пипна, ужасно гадно нещо ми е... И съм почти сигурна, че се чувствам така от подобни статии като тази в Космополитън и разни изказвания на тази тема  Sick Sick Sick

# 24
  • Мнения: 2 825
...........Незнам, аз за себе си се пуля Shocked... не се обиждайте Rolling Eyes  bouquet

И аз така, не мога да разбера  Rolling Eyes
Ако сега ти е неприятно усещането на 'изпълване' (май така го беше написала), чудя се как ще изкараш 9 месеца бременност, когато ще си мноооого 'пълна'  Confused

Съгласна съм с момичетата, които писаха, че проблема е психически, поговорете наистина със сексолог, би трябвало да помогне  Peace

п.п. И да ви кажа, че спермата е много полезна за кожата  Wink (това за момичетата дето ги е гнус).

# 25
  • Мнения: 796
п.п. И да ви кажа, че спермата е много полезна за кожата  Wink (това за момичетата дето ги е гнус).
Особено за стягане на кожата Joy

# 26
  • Мнения: 3 417
...........Незнам, аз за себе си се пуля Shocked... не се обиждайте Rolling Eyes  bouquet

И аз така, не мога да разбера  Rolling Eyes
Ако сега ти е неприятно усещането на 'изпълване' (май така го беше написала), чудя се как ще изкараш 9 месеца бременност, когато ще си мноооого 'пълна'  Confused
честно казано и аз се чудя  Confused

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Така и така се отклонихме от първоначалния проблем, аз да ви кажа, че един колега беше копирал статия от вестник "Стандарт" /ако не се лъжа  newsm78/, в която се излагаше тезата, че жените, които гълтат, забременяват по-лесно  Embarassed и я беше разпространил сред всички колежки в детеродна възраст  Joy. Това беше доста отдавна и не помня дословно какво пишеше в статията, но бас хващам, че я е писал мъж  Joy

# 28
  • Мнения: 2 825
...........Незнам, аз за себе си се пуля Shocked... не се обиждайте Rolling Eyes  bouquet

И аз така, не мога да разбера  Rolling Eyes
Ако сега ти е неприятно усещането на 'изпълване' (май така го беше написала), чудя се как ще изкараш 9 месеца бременност, когато ще си мноооого 'пълна'  Confused
честно казано и аз се чудя  Confused

Ама ти първо на този въпрос трябва да си отговориш. Свършването става за минути - неприятно ти е, отиваш, измиваш се и това е, а бременността не е шега работа, цели 9 месеца са си това.
Това да не някакъв страх от новото и неизвестното  Confused Ако е така, да знаеш, че не си сама  Wink

Голди, със сигурност това мъж го е писал  Laughing така се изхилих в офиса, че всички разбраха кой не работи  Crazy

# 29
  • Мнения: 9 093
Де да ставаше по-лесно забременяването с гълтане...пфу Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт