Всичко за всички марки гел лакове -38 тема

  • 34 832
  • 794
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 10 310
Над, признавам успя и мен да изненадаш! Grinning Hug

Дам и за мен е изненада, май за първи път слагам черен лак.... един нокът за акцент съм правила, но така май никога Simple Smile

# 346
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
Лошо няма, интересно е да се експериментира. Blush
Аз харесвам черен лак. Но на мен го харесвам от- до- на всички нокти, и то къси. Grinning В комбинации при мен- не. Поне засега. Grinning

# 347
  • Мнения: 1 797
Над, кое е розовото? Ще крада идеята, не се сърди. Много е хубаво.

# 348
  • София
  • Мнения: 10 310
Над, кое е розовото? Ще крада идеята, не се сърди. Много е хубаво.

Редовно си открадвам по нещо от нета, маникюра беше провокиран от една колежка, изпрати ми тази снимка.

Бяло e, твърд гел в бутилка UR Sugar.

# 349
  • Мнения: 177
Обичах, Над, страхотни маникюри!
От черния петък си взех твърд гел на Фокс, нямам търпение да дойде, за да го пробвам. Пишеше, че може да се изгражда до 4мм, интересно ми е дали ще се справя, имам един нокът, който ми се счупи. Взех си и една четка от тях, надявам се да е добра.
Последния път като използвах цветната база на клариса (17) се оказа, че е станала на сопол. Беше ми адски трудно да направя укрепване, по-трудно от обикновеното. Купувала съм я август месец, не мисля, че е стара. На какво се дължи това?

# 350
  • Мнения: 2 179
Тя си е такава според мен.
Пак си се нанася и изравнява - просто си има “чалъм”
тънък слой за да си очертаете до къде ще има лак и после с топче лак избутваме леко до кутикулата и внимателно продължаваме нагоре с движения в ляво и дясно… не ме бива в обяснението грам 😀

# 351
  • Мнения: 37
Момичета, благодаря ви много за информацията! Ще разгледам нещата на F.O.X. и ще си поръчам нещо.
Есмералда, маникюрът с котешко око е страхотен, нямам търпение и аз да опитам.
Аз онзи ден с пудрите сътворих този коледен,  като малко се размаза печатът, ама бързах. И с лилавата пудра трудно се работеше и не успях да оформя добре цвета в основата, но като за новак става.

# 352
  • Варна
  • Мнения: 70
Момичета, днес за първи път използвах цветната каучукова база на Клареса, обаче страшно много ми пареше в лампата, няколко пъти си изкарах ръката. Дали е нормално това, за първи път ми се случва база да ми пари, топ да, но база никога...

# 353
  • Мнения: 730
Момичета, измъчих се и ке можах да си сложа ваденка. Уж спазих всичко, но стърчеше и не прилепваше по никакъв начин. Само средата на картинката се залепи, всички краища стърчаха. Моля, обяснете ми стъпка по стъпка, отчаях се! 😊🙃❤️

# 354
  • София
  • Мнения: 10 310
На мен ми е най-лесно да пренасям с прозрачен печат.

# 355
  • Мнения: 2 066
Здравеейте,

В неделя си правих маникюр. Голяма мъка ми беше три часа и половина със свалянето на старият лак.
Не се си спомням какво по-различно си бях сложила предният път освен фрешър и ултрабонд, но едва си свалих старият лак, това най-много ме измъчи. Нищо че през седмица три нокътя бяха паднали на цяла люспа...
Единният ми нокът се счупи исках за първи път да пробвам да изградя с гел, но не ми се получи, пробвах два пъти и накрая се отказах. Ще изгледам още няколко видеа за да знам къде бъркам другият път.
И още нещо ново за мен за първи път съм с черен лак. Винаги съм го избягвала защото доста се цапам, но този път се реших.

Още си чакам белещата база на IBD Sad протекцията изтече и китаецът я удължи до средата на януари Rolling Eyes

Опитах се да кача снимки няколко пъти, но днес нещо не ми се получава.

Последна редакция: вт, 30 ное 2021, 10:42 от nadito0o

# 356
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
И аз попих идея от нета. Grinning В същото време исках да си сложа любимия за това време на годината HNM термолак( малиново- бяло).


Прозрачно бялото е 2 слоя Le MOOC jelly 01, върху него 2 слоя елит У 03- светещ в тъмното. Фолиото по ръба го лепих с база, отгоре топ.

# 357
  • Мнения: 294
Здравейте! В магазин в квартала продават лакове на christian artesio, но не ми е позната марка. отзиви?

# 358
  • Мнения: 7 569
Тази вечер, вдъхновена от първия сняг, упражнявах пуловерчета на мълчаливата клиентка. Допада ли ви този тип дизайн? Мисля следващият ми маникюр да е с пуловер.


# 359
  • Мнения: 1 797
Супер е Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт