Януарчета 🍁🌦️🌬️❄️☃️- тема 4

  • 6 054
  • 216
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 698
Моята Коледна украса е на високо имам две елхички,  но едната е върху хладилника, а другата върху един скрин, защото всичко до което достигне Тони отива на кино. Изключително палав е.
Аз вече ходя на работа,  майка ми го гледа, като обикновено и го карам. Сутрин ми казва "Тао, тао ека абота"
Слуша  много докато ме няма, в момента в който се появя става страшно.
За Коледа подаръци купувам само за децата.  На бабите и мъжът ще подаря нищо ама от сърце 😁
Лично мен празниците ме натоварват, защото събирам за Бъди вечер и Коледен обяд двете баби вкъщи и ми излиза през носа.

# 76
  • Мнения: 7 001
Време е да си пожелаеш нещо, което не се купува с пари – Бъдни вечер е след броени часове. Имай здрава, успешна и щастлива година!
Весели коледни и новогодишни празници !
 ❄️❄️❄️❄️

И на въпроса 🤣
Вашите деца имат ли маса с две столчета гледам около нас им купуват на момиченцата (два месеца по -голямо и два месеца по-малко от Моника )?

# 77
  • Мнения: 914
Аз съм решила да им взема. Набелязала съм нещо.

# 78
  • Мнения: 961
Взехме от Айко за 60-70 лв дървена маса с 2 столчета. Стабилни са, катерят се по масата и за сега не са я счупили. Опитах се веднъж да ги нахраня там, но нямаше сила, която да ги задържи седнали без да са вързани с колани. Та за сега си я ползват за рисуване и игра.

# 79
  • Мнения: 4 660
Не съм купувала скъпи столове и маса няма къде да ги сложа. Имат пластмасови такива от Джъмбо и дървени детски от моето време.
Сметнах да купя други за ненужно.
Повече се радват на розовите и с картинка на Мини Маус.

# 80
  • Мнения: 7 001
Честита Нова година 🎉🎉🎉🙂❤️2022
Как сте?Как изкарахте?
Децата заспаха ли както обикновено или изчакаха новата година и зарята...🙄
Ние бяхме на гости в отсрещния блок при приятелско семейство, децата са на една възраст.Тяхното заспа както обикновено.
Мони спа до 16 следобед,опитах да я приспя,не се получи😕 все пак бяхме на чуждо място ...Гледаше и тя зарята с нас 😃Това не го очаквах,но вече е голяма все пак 🥰
И малко след Нова година взе да мрънка Мони наниии и да дърпа баща си да си ходим и към 01 час заспа.Надявам се тука тези дни да оправим режима 😇

# 81
  • Мнения: 4 660
Добре изкарахме бяхме у кумовете купих им пакети с изненади (уж дядо Коледа им донесе), бяха много щастливи.
Приспах ги късно издържаха до полунощ, радваха се на зарята. Прибрахме се към 1:00 заспаха в колата, съблякох яке обувки шапка и без да ги разсъня легнаха с дрехите. Но това не е от значение, голямата каза че партито е страхотно 🤪

# 82
  • Мнения: 914
Честита нова година на всички. Да сме здрави, много щастливи и усмихнати.
Ние също изкарахме добре, но моите не издържаха до полунощ. Напоследък късно заспиват следобяд, та на 31-ви се събудиха в 19ч. и после заспаха към 22ч. Зарята я проспаха. На 1-ви бяха рожденници и вечерта се събирахме пак в къщи с роднини, обаче пак не издържаха дълго, дали от много емоции...заспаха към 21.30ч. и тази сутрин станаха чак в 8, което досега не беше се случвало (обикновено стават в 6ч, най-късно в 7). Ние започваме със сополи новата година, ама дано ни се размине само с това. Все пак си пожелавам да сме здрави, че тази година, смятам да ги пусна на ясла и ще бъде голямо предизвикателство, защото досега не са боледували.
Пожелавам на всички деца да са здрави и да растат любознателни и спокойни.

# 83
  • Мнения: 698
Честита нова година и честит втори рожден ден, на дечицата, които вече го празнуваха.
Тони проспа новата година,   събуди се 30 пъти, защото от 28.12 е с хрема и е кисел денонощно. Аз едва изчаках да мине полунощ,  за да се присъединя към него. Бяхме на вилата с едно приятелско семейство  и честно казано повече се изтощих от всички празници и нямам търпение утре да отида на работа 😁

# 84
  • Мнения: 961
Честита Нова година на всички. Ние бяхме при свекърва ми на гости, приспах си децата както обикновено. В съседната къща се бяха събрали младежи да празнуват и имаше 10 минути заря. Децата не мръднаха даже, за сметка на това се събуждат като изскърца спалнята..
От утре пак са на ясла..Хем искам да ходят и да свикват, хем изтръпвам като се сетя пак за температури и херпангини.
Нашия РД е на 21ви, още нищо не съм планувала, и торта даже не съм харесала.

# 85
  • Мнения: 4 660
Днес пуснах изследвания за ясла, като първи работен ден беше лудница в поликлиниката.
Това с акото е направо отвратително.
Вчера взех проба сложих го в хладилника 🙊. За пиш не бях подготвена като се заинати че няма да пишка 🤦‍♀️еми сипах им от гърнето . Добре че не го бях изхвърлила от бързане сутрин. Изобщо не плака като и вземаха кръв лаборантката даже се очуди. По скоро рева защото на мен ми взимат кръв за Васермана.
Чанта пантофи пижами готови ,другата седмица живот и здраве ще почне на ясла. Аз също нямам търпение да почна на работа вече почти 5 г съм удома .
Но първо да видим тя как ще се адаптира надявам се да свикне бързо като каката.
Ако не реве смятам да я оставя още първи ден цял ден на ясла.

# 86
  • Мнения: 7 001
Това ли са изследванията ако,пиш и кръв на двете 🙄🙄🙄имаме време ама да знам,аз ще я пускам март.Нямаше ли и бележка от лл ?

Еха 5 години,наистина са доста 🙂
Раница и пантофи има от септември 😃🥳🌞

# 87
  • Мнения: 4 660
Само кръв от мен за Васерман.
Но е добре да вземете пробите предварително ако/пиш преди да отидете за направление и до лабораторията. Лепенката си я платих за нея +. Васермана за мен двете струват около 22 лв. А какво е лепенка взема се проба от дупето незнам точно за какво.
След седмица ще са готови резултатите трябва да взема някакъв картон за ваксините че ги има всичките и че няма паразити от педиатъра.
Изследванията имат срок и след като са готови трябва да почне най-късно до 15 ти ден , ако не почне всичко наново.
Баш когато се очаква да почне дават снеговалежи, а ако не отива вече искат и за яслата бележка от ЛЛ 🤦‍♀️

# 88
  • Мнения: 42
Здравейте! Какво ще купите/сте купили за рожден ден? Ние решихме тротинетка. Тя не искаше в количка, нито в колело, това е последната надежда да й хареса някое превозно средство. Мислим, че ще й хареса, защото ще е права. От бабите не знам, почнаха вече да питат какво да купят, а то тъкмо мина Коледа и Нова година и сме изчерпани. А и тя има толкова много играчки вече че просто не знам какво да предложа.

# 89
  • Мнения: 961
Купихме  такива тротинетки за Коледа, водят се 5в1, седалката им се маха.Не вярвах, че ще стоят седнали, при положение, че не са вързани с колани и могат да слязат сами. Но се возят без проблем, понякога свалят крачетата сами да се бутат, но в повечето време като сме в движение си ги държат на степенките. По-скъпи са, но колелата им са хубави и се движим без проблем по разбитите тротоари. За РД събираме пари и като ни потрябва нещо ще купим. Всичко, което имахме като идеи го купихме за празниците, а не ми се трупат безброй играчки, с които няма да играят..

Общи условия

Активация на акаунт