Цени в магазини Премаман? Магазин във Варна

  • 3 308
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 426
Какво са 10 покупки - да купиш 10 неща наведнъж или 10 пъти да посетиш магазина и всеки път да купиш произволен брой стоки.

10 артикула, независимо на колко посещения - записват си момичета

# 16
  • Мнения: 129
Блузите за бременни са от 60-100 лв. Панталоните за бременни са около 100лв. Сутиените са от 30 - 60 лв. За децата дрешките се движат между 10 и 100 лв. Намаленията започват след 10 тата покупка - независимо каква е тя и независимо кога е. Или над 500 лв. Т.е. ако си купиш количка директно получаваш отстъпка. А клиентските карти са 2 - сребърна и златна, сребърната се получава след 10 покупки (или 500лв.)  А златната се получава ако навъртиш оборот от 2000лв. в рамките на една година....Количките имат гаранция 2 год. (не се сещам за място където да ти предлагат толкова дълга гаранция, например)

# 17
  • Мнения: 1 186
Аз купих от там на моята принцеса много готина плетена шапка за 15 лв.-не ми се струва много скъпа ама дрехите са доста скъпички-бях и харесала едно зимно якенце за 70 лв. #Crazy но като видях цената и се отказах.....дънки също исках да и купя-40лв. ужасно скъпи са Shocked

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
А на сайта им защо няма зимната колекция, всъщност няма никакви стоки от магазина? newsm78
А аз искам да видя какви зимни якета с гащеризон имат за 2 г. момченце, без да се разкарвам дотам  Embarassed
Ако някоя от вас е видяла, моля да свирне  Praynig
За София ми е питането

# 19
  • Мнения: 2 498
Страхотен магазин...дрехите са с отлично качество Peace....доста нещо съм накупила и на двете си съкровища и не са мръднали.....
Тук в Ст. Загора карта с намалени дават, ако общо всичките ти покупки са над 500 лв....

# 20
  • София
  • Мнения: 3 856
Дрехите за бременни наистина са скъпи,но качеството е много високо.Когато бях бременна си купих един панталон,който носих от втория месец до края от невероятна материя,със страхотна кройка става и за спортно облекло  и за делово.Струваше 135 лв,но си заслужава парите!Детските дрешки също са с много добро качество и на фона на другите не мога да кажа,че са кой знае колко по-скъпи.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 841
А някой знае ли все пак номера, на който се намира магазина на Братя Миладинови във Варна, че ще ми е малко сложно да обходя цялата улица? Flutter

# 22
  • Мнения: 6 039
той е в пресечка на Братя Миладинови
ул Възраждане 2

Общи условия

Активация на акаунт