Гастроскопия

  • 1 615
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте,предложете ми къде мога да си направя гастроскопия за неосигурени лица в София,гастролога ми каза че трябва да мина това изследване но в големите болници ми искат да си платя осигуровките.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 702
Плаща се и при осигурени пациенти. Или поне упойката, но е евтино.

# 2
  • Мнения: 14
Плаща се и при осигурени пациенти. Или поне упойката, но е евтино.
В момента не съм осигурен,искам да си го платя изследването в болниците ми искат осигуровки.

# 3
  • Мнения: 40 693
В "Света Екатерина", Точно срещу светофара е бариерата, минаваш покрай нея и веднага в дясно има една розовееща сграда с бяла врата, влизаш и в ляво, май има няколко стъпала. Отпред има някакъв портал за разни изследвания, но от дясно на него е вратата, която ти трябва. Пише си. Май вече без час работят - отиваш в 8:30 и чакаш. После си плащаш кеш на място и си готова.
Ако има часове си записваш при сестрата. Д-р Трифонов май беше.
Ето снимка, направена е след като си подминала въпросното място (в ляво), обърнала си се и гледаш към входа/бариерата.

# 4
  • Мнения: 14
В "Света Екатерина", Точно срещу светофара е бариерата, минаваш покрай нея и веднага в дясно има една розовееща сграда с бяла врата, влизаш и в ляво, май има няколко стъпала. Отпред има някакъв портал за разни изследвания, но от дясно на него е вратата, която ти трябва. Пише си. Май вече без час работят - отиваш в 8:30 и чакаш. После си плащаш кеш на място и си готова.
Ако има часове си записваш при сестрата. Д-р Трифонов май беше.
Ето снимка, направена е след като си подминала въпросното място (в ляво), обърнала си се и гледаш към входа/бариерата.


Благодаря,в самата болница Св.Екатерина ли е и цените г/д какви са в Токуда ми искаха близо 600лв с упойка

# 5
  • Мнения: 4 769
В Софиямед може също. Ще излезе м/у 400 и 500 лева.

Помислете си дали не е по-евтино да си платите осигуровките и после да направите гастроскопията. Ще платите само упойката (100-150 лева). Подозирам, че с разликата (300-350 лева) ще успеете да си възстановите правата и да имате безплатен достъп и до други здравни услуги (освен гастроскопията).

# 6
  • Мнения: 40 693
Какви са тези съчинения - 450 лева??? И защо упойка? Пръскат ти малко лидокаин в гърлото и това е достатъчно. После не боли точно, а е гадно, ама е за предпочитане пред упойки, хоспитализиране и прочее. Цената беше под 100 лева и всичко свършва за 15 минути. Това за Света Екатерина.

# 7
  • Мнения: 4 769
Съчинения? Погледнете официалния ценоразпис на болницата - 280 лева цена на процедурата, плюс 120 лева обща анестезия и сложих един буфер от 50-100 лева за преглед/други необходими изследвания. Преди упойка често се налага тестване за алергии, например.

Човекът е написал, че в Токуда са му поискали 600 лева “с упойката”. Какво толкова фрапиращо има в допускането, че иска такава?

Предложих му друг вариант просто, нямаше нужда от мъмрене.

# 8
  • Мнения: 14
Благодаря за мненията,какво мислите за рентген с каша на стомаха че ме е страх от гастроскопия и затова искам с упойка.

# 9
  • Мнения: 40 693
Просто не е същото, а кашата е гадна. Освен това се следи доста време как минава и те облъчват дълго.

И какво те е шубе, нали си мъж? Мен не ме е шубе и съм го правила 5-6 пъти досега.

# 10
  • Мнения: 14
Просто не е същото, а кашата е гадна. Освен това се следи доста време как минава и те облъчват дълго.

И какво те е шубе, нали си мъж? Мен не ме е шубе и съм го правила 5-6 пъти досега.
Благодаря,ще пиша като мина изследването.

Общи условия

Активация на акаунт