Професионални серии за коса- тема 151

  • 37 829
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Днес и аз получих Chronologiste.
Предплатен и поръчан към 7.20ч

# 721
  • Мнения: 1 003
Да ги изпратят като ги получат. Не е толкова голяма математика и далече от акъла..

# 722
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Явно ,който е предплатил само той получава.Странна стратегия.Българска простотия.
Поне,че все пак някои си получиха поръчките.

# 723
  • Мнения: 872
И моят Цикаекстрийм получих днес, също предплатен. Даже успях да го пробвам.
Протоколът ми за днес, след 10-дневна чужбинска гадна вода и съответно сдъвкана коса:
ДПШ Меди - два пъти
Маска за скалп Меди
Ампула Лалга половинка - нищо не поправя щетите моментално като нея.
Издухах с Парлукс и четка Марокан 45мм на макс + 1 помпа олио Цикаекстрийм.
Резултатът много жива и жилава коса. Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 289
Ами аз предплатих,  поръчката ми е от 9.58, но от 10 поръчани неща, днес получих 4... 😂 Като комплектите са 2, останалите 4 артикула също рязко ги хвана липсата... 😂😂😂

# 725
  • София
  • Мнения: 1 744
Някой, който се оплака срещу xpertbeauty, има ли някакво развитие?

Аз си бях обещала да ги отпиша тия комплекти и да не се ядосвам, и да не и.щ отварям никога повече сайта, но ме побърква лекотата и спокойствието, с която комуникират с хората.
Правят се буквално на ощипани, пък да мине номерът този път. Много поръчки, системата спряла.. и бам... код за -10 лв...


Как не им е неудобно да предложат код на такава стойност като масово потребителите тук пазаруват за 10 пъти по-големи суми, че и повече. ..

И не само.
Поръчах си един спрей за хидратация с купина за 10 лв и хоп и той бил изчерпан😩 понеже явно пак излезе на неизгодно ниска цена за тях.
А вчера и двата кода не работеха

# 726
  • София
  • Мнения: 85
Днес получих комплекта Архитект – предплатен от 10:30 сутринта. Не съм се занимавала да звъня и пиша, реших, че ако стане, стане. Явно съм имала късмет. Доста некоректно от страна на сайта.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 5 937
Момичета, ще подготвям новата тема.
За какво искате да си говорим в нея?

# 728
  • Мнения: 1 666
На мен ще ми бъде интересно да обсъдим различни похвати за създаване на букли/къдрици.

# 729
  • Мнения: 420
+1 и аз мисля, че ще бъде интересно да обсъдим кой какви техники прилага за хубави къдрици, особено без топлинна обработка.

Не мисля, че има смисъл този въпрос да е в следващата тема, но ще използвам момента да попитам. Момичета какво правите с изхабените опаковки ? Тук сме се събрали с големи колекции и вероятно и се генерират доста изхабени опаковки ( включително и бяла козметика ) До сега изхвърлях в контейнерите за пластмаса, но се чудех дали има място, където такива продукти може да се дават за рециклиране, а не просто да се изхвърлят в боклука.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Мисля, ме ДМ имат /или поне имаха/ кампания за рециклиране на опаковки от козметика с определени характеристики 🙂

# 731
  • Мнения: 3 413
На мен ще ми бъде интересно да обсъдим различни похвати за създаване на букли/къдрици.
Супер идея!
Мнение за Мароканскота маска със синя капачка(изглаждащата smoot), дали е по-силна от тази с кафява капачка?
За кръглата четка Мароканската или Оливиа гардън е по-добра и не скубе?

Последна редакция: вт, 16 ное 2021, 20:58 от РуСа-Мамма

# 732
  • In transit
  • Мнения: 11 823
Пинки, при нас във Варна два пъти годишно минават с едни бусове, които събират всякакви опасни отпадъци. Инициативата е на общината. Обявяват дати и места, където цял ден има представител на фирмата...събирам по една торба и им ги предавам.

# 733
  • София
  • Мнения: 424
Момичета аз като новачка , искам да споделя, че си купих хидратиращ шамп., маска хидратираща с кафявата капачка и балсам на Мароканойл.  Значи този шампоан ми направи твърда и заплетена косата. Ужас. После сложих маската . Ей много хубава. И после малко балсам. Много добре ми стана косата.
Възстановяващия балсам на Мароканойл и той ли така заплита косата?

# 734
  • София
  • Мнения: 1 744
Момичета аз като новачка , искам да споделя, че си купих хидратиращ шамп., маска хидратираща с кафявата капачка и балсам на Мароканойл.  Значи този шампоан ми направи твърда и заплетена косата. Ужас. После сложих маската . Ей много хубава. И после малко балсам. Много добре ми стана косата.
Възстановяващия балсам на Мароканойл и той ли така заплита косата?

Да, при мен всички шампоани на moroccanoil заплитат яко косата. Изпробвала съм хидратиращия, repair, volume и за боядисана коса.

Общи условия

Активация на акаунт