Режим на Пиер Дюкан - 5 част

  • 25 816
  • 407
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ами хайде честита нова темичка и от мен!
Аз не знам дали има с какво да се похваля, не съм се мерила от последния път, когато докладвах, не съм се теглила, но....мисля, че се чувствам по-слабичка!
А иначе аз си карам 2/2. От млечните хапвам само кисело мляко и тук там някое яйчице. Много е интересно, че аз по принцип не обичам много, много кисело мляко, но сега си го хапвам с удоволствие!  newsm78
Е, такива работи от мен!  Hug

# 16
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Хем да се разпиша в новата тема ( да ни е честита), хем да я побутна малко напред, хем да се оплача - 3 в 1.
Не съм дезертирала, но дечко нещо много се разболя и от няколко дни хвърчим по болници (с пневмония сме). Облака взе да се разсейва, обаче, и малко се успокоих. От нерви ли, от това, че забравях да се храня редовно - не съм мръднала ( но не съм и качила).
Надявам се другата седмица да се похваля с успешно преминаване в 80-тицата (може да е 89 - но е "осемдесет").
Простете, че си изплаках тук тревогите, но Ви чувствам толкова близки! Hug

# 17
  • Мнения: 1 934
Таничка бързо оздравяване пожелавам от сърце!

Смятах днес смятах и 780кал. докарах,довечера и едно мляко ще хапна та да ги докарам до 900кал.

Лека вечер от мен.

# 18
  • Мнения: 4 806
Тани, пожелавам скорошно оздравяване. Уф, май това е единственото, което мога да сторя. Не се притеснявай, че се оплакваш - темата далеч не е само за хвалене за кг и см.
Бебче, хапвай. Браво на теб!
Аз трябва да си сметна калориите, и сигурно до 900 ще ги докарам - яйца, пилешки пържоли (ама в значително количество - може би половин кило има). Имам още да ям от тях Simple Smile И три л вода.

# 19
  • Мнения: 597
Асе,как ги правивиш тия работи с 3 те л. вода..??? За Нова Година ще ти подарим едно гърненце,ама да става за в офиса,да не тичаш само напред,назад...аз ако изпия 3 л, вода,едно 4е няма мърдане от стай4ето,и друго,4е ще съм с ОГРОМЕН шкембак...много ми е проблемна тая вода бе....ама се у4а де...знам ,колко е важна..

# 20
  • Мнения: 4 806
Пинки, имам проста система - един пакет с 12 бутилки по 0,5 стои отляво. И почвам от заранта да вадя. Така за два дни го изпивам. Жаждата идва с пиенето Simple Smile
Не ми се подува корема, виж ходенето до малката стаичка ... ами не е чак толкова често, но е с положителен ефект, че ми идва далечко, качвам стълби... И така двойна полза Simple Smile
Наздраве Simple Smile

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Здравейте момичета,
аз последните дни не съм влизала много, много защото бебка е болничка и сме по болници. Не съм се качвала на кантара и не знам на къде вървя, но имам доста прегрешения тези дни, просто нямах време, а и желание да приготвям храна и с мъжът ми хапвахме каквото има в хладилника набързо. Та предполагам, че съм сложила някое и друго кило, но не искам да се обезкуражавам и от утре съм отново на ударният режим. В края на седмицата ще се претегля и ще докладвам за пораженията, а сега лека нощ от мен  bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Честита ни нова темичка! И колкото повече теми, толкова повече килца надолу  Peace

# 23
  • Мнения: 2 950
Добро утро! Заформили сте 2 страници - браво! Еййй, големи сме бърборини.  lalalala

Вчера една моя колежка гледала сутрешен блок по една от руските тв и там разказали за едно изследване. Казали, че женският организъм е устроен така, че всеки ден трябва да изяжда между 40 и 70 г шоколад. Тъй като липсата на това количество шоколад в организма на жената понижава нивата на серотонина и я кара да изпада в депресии и да е нервна, и да има особен глад за сладко. А с 40-70 г шоколад на ден специалистите били категорични, че няма да надебелеем нито грам и не възпрепятствали нито една диета! Новината е повече от хубава, обаче... има ли смелчаци да опитат. Много се чудя дали е вярно и дали се отнася за всички жени?  newsm78 Вие какво мислите?
Само да дам един пример - сестра ми като пази диети яде шоколад и наистина отслабва.  newsm78

# 24
  • Мнения: 1 934
Добро утро момичета!


Така и моя отчет за днес: -0.5кг отново 53.9кг., мерките ми са т.66.5см.х.90см.б.55.5см.
В интерес на истината не се бях мерила от доста време та незнам колко са спаднали сантиметрите.

Менюто за днес е телешко месо +воденички и може би ще включа и риба тон та да заформя калориите .

# 25
  • Мнения: 1 366
Оооо, две странички вече сте изрисували, а аз спа и сънувам  Embarassed

Как сте милички Дюкянки? Как вървят пронеините?
Аз от днес съм пак на серия протеини пък да видим. За сега и двата пъти, когато правих такива, бидех дарена с заслабване. Искам паааак  Crazy  Praynig

# 26
  • Мнения: 337
Добро утро момичета и честита нова темичка   bouquet

Деси това за шоколада звучи супер и аз да си призная за моите 20 Дюкански дни съм си хапвала 2 пъти по едно "мерси" от тези като мънички шоколадчета и не ми е стопирало свалянето  Laughing но не искам да подвеждам никой  Hug бсе пак аз имам сравнително малко килца 8 за сваляне и вече половината са загубени по най-лесния начин  Hug

Желя на всички успешен ден и само ------  Hug

# 27
  • Мнения: 254
Момичета имам един въпрос. Къде точно си мерите бедрото?
 Отгоре на най-дебелото място ли newsm78?

# 28
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте, момичета! Grinning днес съм много щастлива, защото съм 1 кг надолу Simple Smile незнам как стана номерът, при положение, че вчера малко се отклоних от режима Embarassed снощи изядох едно пакетче пуканки, без мазнина, ама все пак... Embarassed та, днес съм с  един килограм по- малко Laughing равносметката е, че бавно, но славно, къде с нарушения, къде без, съм махнала вече 7 кг от осанката си, благодарение на Дюкан, и разбира се, на вас Simple Smile благодаря ви!  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 950
Браво за добрите резултати.  newsm10

Момичета, знаете ли какво съм забравила да ви кажа. Дюкан съветва да използваме студа като средство за отслабване. Като пиете студена вода, организмът ви изразходва допълнителни калории, за да стопли водата до 37 градуса - температурата на тялото ви и да я изпишкате топла. Като се къпете с по-хладка вода - същото. като се обличате по-леко, тялото иска да се топли и гори калории. Това не означава да ходите голи и да настинете, но използвайте всяко нещо като средство за отслабване.

Общи условия

Активация на акаунт