Изпитани сайтове за парфюми - ноември 2021

  • 108 207
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 620
Искам да попитам,някой взимал ли си е Мontale от Елинор.Дали парфюмите са им о.к?

Да. ОК са си. Май не търсиш сладки аромати, а Монталите , които аз съм пробвала са именно сладки и трайни.
Но аз не познавам всичките.
Не,не търся сладки аромати.
Ориентирах се към този https://www.fragrantica.com/perfume/Montale/Aoud-Jasmine-42874.html

Да, да видях в съседната тема, затова споменах, че не търсиш такива.
И аз каквото и да съм взимала от Елинор е било без забележки.
Два пъти съм им връщала пробвани парфюми (тестери) и не са ми отказвали да ги заменят и то просто , защото на мен не са ми допаднали ароматите. Сега си чакам заменена една Мансера. Цените им на Монтал са добри и с намалението особено тестерите се получават изгодно. А дори и да се окаже, че не е твоя мисля, че сравнително лесно ще го замениш/пласираш в размените.

# 1 156
# 1 157
# 1 158
  • Мнения: 1 575
Някой поръчвал ли е мостри от Ausliebezumduft ? Има ли друг сайт с голямо разнообразие от мостри? Искам да си поръчам няколко мостри, но само там намирам.

# 1 159
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715

Вчера в големия Ивис в града ни, пак имаше във витрината разни тестери за продажба. Мандарината почти пълна за 70 лв.



Някой поръчвал ли е Felicia Roses на Chopard от парфимо, че му се зачудих след като е на тази цена? Между другото от 3 дни и 20 ml Chloe Nomade е на 27,80 лв. Ако ви трябва за подарък или чанта. Simple Smile

# 1 160
  • Мнения: 3 438
iv4enceto_91, поръчах точно Felicia Roses на Chopard от парфимо и се оказа, че парфюма е без целофан. Ядосах се на себе си, защото не проверих пратката при куриера. Как да подаря парфюм без целофан.....

Мандарина-босилек ми е от любимите летни аромати, но имам останало 1/2 шишенце за следващото лято, живи&здрави

Dari_77, за мостри може да погледнеш и https://essenza-nobile.de/Home, не съм поръчвала, но виждам че има голям избор

Последна редакция: нд, 28 ное 2021, 11:46 от Al Georgieva

# 1 161
  • Мнения: 1 575
Скрит текст:

Мандарина-босилек ми е от любимите летни аромати, но имам останало 1/2 шишенце за следващото лято, живи&здрави

Dari_77, за мостри може да погледнеш и https://essenza-nobile.de/Home, не съм поръчвала, но виждам, че има голям избор
[/spoiler]
Благодаря, наистина има по-голямо разнообразие.
Никъде не намерих намаление на Diptyque. Пускат ли понякога кодове , които да включват тази марка и къде?

# 1 162
  • Мнения: 3 438
Dari_77, нямам идея за Diptyque, поразгледах из сайтовете но мостри не открих, а ми е любопитен Do Son

Някой да ги е срещал във физически магазин?

# 1 163
  • Мнения: 3 681
Никъде не намерих намаление на Diptyque. Пускат ли понякога кодове , които да включват тази марка и къде?

Тук: Diptyque -  кода за - 30% работеше до 10ч. днес. За съжаление вече не.

В нотино може би скоро ще има, оглеждай се там, но там разнообразието е малко.

# 1 164
  • by the sea
  • Мнения: 628
има няколко Diptyque в елинор, незнам какво търсиш и дали го има.

https://elinor.bg/search?q=diptyque

с код black    идват -22%

# 1 165
  • Мнения: 3 681
Добри цени - 10 %  още с код BF10 в parfium.bg



# 1 166
  • Пловдив
  • Мнения: 5 933
Имам поръчки от Ausliebezumduft и Essenza Nobile, но не само на мостри. Обикновено поръчвам до превозвач, защото не мога да достигна сума за БД до България.
Във втория можеш да поръчаш безплатни мостри до 3 мостри на обща стойност до 15 евро. До миналия месец беше 20 евро. Условието е в поръчката да има original size bottle. При мен хвана и за 10мл травел. Добавят се в кошницата и на финала автоматично се приспадат тези 20 (сега 15 евро).
Иначе има опция само за мостри, но БД за тях е само за Германия/Австрия. За останалите EU държави е 15 евро.

В Ausliebezumduft могат също да се поръчват само мостри, но за тях има цена за доставка. За поръчка над 50 евро (без мострите) в коментар могат да се запишат желаните мостри до 12 евро.

# 1 167
  • Мнения: 1 575
Milen™, RedPanDa, lili_78, благодаря ви. В Елинор го има, но само 100 мл. Нотино вярно, че пускат до 20% за нишови, забравих.
Хванах се в ръце и ще дебна 30%, сега по празниците нещо ще изскочи.
Доставката в ausliebezumduft е 3.90 до немски адрес. 
Много полезна информация за Essenza Nobile.

Al Georgieva, трудно е това с тестването на нишови парфюми извън София, май. Аз затова се бях насочила към сет-ве за проби, но ако са с повече от 2-5мл. не си заслужават цената. От set-а на Parfums de Marly ще ползвам само 3 с удоволствие, другите три не. На Atelier Cologne бяха по 2 мл. на разумна цена и вече имам два закупени след проба, които ми доставят удоволствие.

# 1 168
  • София
  • Мнения: 970
За Essenza Nobile и AusLiebe да допълня, че обикновено предпочитам мостри от Есенца (ако има и на двете места това, което търся), понеже са 3 мл (срещу 2 мл в АусЛиебе) и са на сходни цени. Освен това въведоха като бонус възможност за приспадане на цената на мострата, ако се поръча след това пълноразмерна бутилка от даден парфюм - това в Есенца. Като се добави и безплатната доставка до немски адрес на поръчки само с мостри, е една идея "по-изгодно". Иначе двата сайта работят с аналогична бързина. Трябва да се обръща внимание дали това, което се поръчва, е налично в момента, или е на pre-order с обявена дата за бъдеща доставка - датата търпи промени понякога.
Diptyque не се предлагат официално в Бг за съжаление, няма къде да се тестват във физически магазин. Има малък асортимент в Нотино (online; не съм виждала във физическия магазин в Сф) и отскоро - в Елинор, но не е цялото портфолио на марката. Има и известен брой парфюми на марката в makeup.

Последна редакция: нд, 28 ное 2021, 14:12 от Klodilia

# 1 169
  • Мнения: 1 575
Klodilia, много полезно. Благодаря!
Аз не знам защо не дават мостри на нови парфюми по магазините и сайтовете. Миналите години съм получавала мостри и миниатюрни на нови аромати и така след разносване съм си взела няколко и са сред любимите. Последна година не съм получавала нищо ново, поне няколко пъти LVEB Rolling Eyes  и други отдавна пробвани. Последно получих Flower by Kenzo. Какво да кажа ...

Общи условия

Активация на акаунт