Изпитани сайтове за парфюми - ноември 2021

  • 108 303
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 1 140
# 1 141
  • Мнения: 4 422
При италианците 30 % на CREED
CREED30

# 1 142
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
При италианците 30 % на CREED
CREED30

Кои италианци? В sprayparfums не ми хваща кода, а и нещата на маркана са опоскани (за съжаление)

# 1 143
  • Мнения: 2 971
Кода не хваща вече , а аз три парфюма бях заредила 😁, но без 30 % не ми излиза сметката

# 1 144
  • Мнения: 3 561
с 30% стана много добре

за Creed в мейла пише, че трябва да си влязъл в профила
Нямам идея за ароматите им и няма да се възползвам

# 1 145
  • Мнения: X
Взех си Twilly eau Ginger, за съжаление освен без шал, е и без шапка... 😕 На някой, ако му остане шапчица от по-малка бутилка, която скоро привършва, моля да пише. 🌺

# 1 146
  • Мнения: 2 312
Пристигна ми Scandal By Night от Парфимо, тестер,  много бърза доставка, чак да не повярва човек..
Има си капачка,  освен това е разкошотия Heartpulse
Предоволна, сега чакам да заредят  La Belle Le Parfum , дано успея да го хвана.

# 1 147
  • София
  • Мнения: 970
Klodilia, какво си поръча от Spray Parfums?
Аз чакам Angels' share и написах 5 желания за мостри, да видим.
Взех Hiram Green Slowdive. Simple Smile Отдавна ми беше в списъка, не на челна позиция, понеже е силно специфичен, но пък страшно красив и майсторски направен, та като не излязоха промоции на други неща, които са по-напред в папируса ми, реших, че е дошъл моментът за него най-после след дълго отлагане. Simple Smile Поръчах вчера обаче и не ми е обработена поръчката, дано не ме изненадат с канселация.
Чакам и поръчка от skins.nl - за мое учудване, този път без аз да преследвам Рапидо/Спиди, за да допълвам информация или телефон - директно получих мейл от Спиди с очаквана дата на доставка сега в понеделник. Около 10-11 календарни дни е равносметката за обработка + доставка след поръчване, което в този натоварен период е съвсем ок. Разбира се, пак ми канселираха единия артикул от поръчаните поради неналичност и все още чакам рефънд. Pensive За 3 поръчки тази година от тях, се случва за втори път. Не може особено да се разчита на наличностите в сайта.

Последна редакция: сб, 27 ное 2021, 18:04 от Klodilia

# 1 148
# 1 149
  • Мнения: 2 406
Пристигна ми Scandal By Night от Парфимо, тестер,  много бърза доставка, чак да не повярва човек..
Има си капачка,  освен това е разкошотия Heartpulse

Наистина е разкошотия и според мен, аз обаче го изпуснах. Имаше го и в някой друг сайт(не помня вече кой, че се обърках)на скандално ниска цена, обаче бързо свърши.
В Лили успях да се класирам с хубави покупки. Да видим кога ще дойдат, не са ми спешни, но гледам, че пишеше вчера вечерта -доставка до 15 работни дни...

# 1 150
  • Някъде там
  • Мнения: 4 831
Искам да попитам,някой взимал ли си е Мontale от Елинор.Дали парфюмите са им о.к?

# 1 151
  • Мнения: 620
Искам да попитам,някой взимал ли си е Мontale от Елинор.Дали парфюмите са им о.к?

Да. ОК са си. Май не търсиш сладки аромати, а Монталите , които аз съм пробвала са именно сладки и трайни.
Но аз не познавам всичките.

# 1 152
  • София
  • Мнения: 9 497
От Елинор досега каквото съм вземала е без забележки!
От тях имам Интенз Кафе на Монтал. Без забележки!

# 1 153
  • Някъде там
  • Мнения: 4 831
Искам да попитам,някой взимал ли си е Мontale от Елинор.Дали парфюмите са им о.к?

Да. ОК са си. Май не търсиш сладки аромати, а Монталите , които аз съм пробвала са именно сладки и трайни.
Но аз не познавам всичките.
Не,не търся сладки аромати.
Ориентирах се към този https://www.fragrantica.com/perfume/Montale/Aoud-Jasmine-42874.html

# 1 154
  • София
  • Мнения: 454
Имате ли код за намаление на parfimo. bg?

Общи условия

Активация на акаунт