БисИри и правописни истории 5

  • 17 269
  • 382
  •   1
Отговори
# 345
# 346
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Излизахте ли 40 дни след като родихте? - заглавието, а после и текстът:
Излизахте ли след като родихте?
Няма правописни грешки, но за мен това си е бисер. Защото от заглавието първо си помислих, дали точно 40 дни съм излизала(всеки ден през тези 40 дни) и естествено, че все някога след раждането ще изляза.

# 347
  • Мнения: 1 640
В темата"Какви колбаси давате на вашите деца?" многократно от различни майки се използва думата "креМвирши".
Друга често грешно изговаряна дума е "сУшоар".Явно хората мислят,че идва от глагола "суши", само че думата има френски произход.

Александър БатеМберг!!!

# 348
  • Мнения: 2 379
Цитат
Моето бебе попринцип е спокойно, апетитно , няма колики, през деня спи, яде, всичко е нормално.
Трябва да е много сладко бебче Joy

А авторката с prezervativite има и една също толкова умна тема за test za bremennost Mr. Green
Но поне е хубаво, че пита!!! Сигурно е някоя тийнейджърка и е по-добре да задава ако ще и глупави въпроси, отколкото да си мисли, че вече е наясно с всичко Peace
Само дето последователността "за какво служат презервативите" и "как да си направя тест за бременност" е леееко смущаваща Crazy

# 349
  • Мнения: 2 379
А тоя правописен бисер минавал ли е от тук hahaha

Цитат
as bqx na 16. i prviat pat be6e zle no vtoriat super, mojebi za6toto be6e s viobim 4ovek i posle sapruk. as sam na25 i imam dobar ma6 i dete na 4god.i sam dovolna ot jivota si !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Познайте за какво става дума Blush

# 350
  • София
  • Мнения: 5 831
ами сибтитри ше има ли? иначе гледах филма много е добър ама сега пратми изка да го гледа ама му треат суб ФИЛМА Е СУПЕР!!!

# 351
  • Мнения: 1 955
ами сибтитри ше има ли? иначе гледах филма много е добър ама сега пратми изка да го гледа ама му треат суб ФИЛМА Е СУПЕР!!!

Това е върха!!!!!  Joy

# 352
Благодаря за поправката, Lilqna,   bouquet. Това е грешка, която тъпо и упорито продължавам да повтарям. Embarassed

# 353
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 586
Цитат
на този 8-ми стоях съма с детето в къщи а мъжът беше на работа.и се отдадох на споменете.
общо съм имала -3 студенки празника.
1г.варна ,на станцита на жп.която е в курортната част на града.

Както и липсата на всякакви главни букви. Sunglasses

Моля, нека четем поне страничка по- назад  Peace

# 354
  • София
  • Мнения: 5 289
 hahahaТози фондютен от Орифлейм.

# 355
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Ако мислите, че сте виждали най- дългото изречение на света- лъгали сте се . Ето това е най- дългото, та дори е и част от него, защото започва с малка буква. Къде ли е началото ?

"...здравей много съжалявам 4е ти се е слу4ило такова не6то аз бях като теб забраменях и казах на таткото и тои много се упла6и и ме кара6е да го махам а аз неисках и само го умолявах да го задържим а тои не та не и аз рев замалко да го изгубя казах на на6те и маика ми бе6е сагласна да го отгледаме но ба6та ми иска6е да правя аборт 6том несе разбираме с таткото та се разделих с таткото детето го задържах тои се прибра при мама но след не много дълго време е размислил и ме помоли да се саберем и аз много го оби4ам та приех и се събрахме но докат бях бременна и живеех с него много се карахме може би е било от бременоста но като се роди бебето няма да ти казвам какъв ба6та е сега него оставя намира постоянно са заедно а за ба6та ми тои се примири и ми каза 4е живота си е мои и аз 6те го живея и тои кат дядо сега неможе да му се нарадва и ве4е вси4ки сме в добри отно6ения незнам какъв савет да дам тук доста те саветват мамите и са прави ако не те иска таткото с бебето остави го и немахаи бебето то е наи ценното не6то в живота затова го роди искат неискат ва6те 6те ти помагат колкото могат и много 6те се радват на вну4ето несе притесняваи бади само спокоина и мисли за бъде6тето и за бебето а на таткото след време 6те мъу мине и 6те те потърси но незнам какви 6те са ви отно6енията дано ме разбере6 и послу6аи сарцето си а ина4е и сама да остане6 мъже много все 6те намери6 някои които да те оби4а и уважава и да оби4а и бебето и да го отгледа като свое имай малко търпение поне имам познати в твоито положение с бебе и втори мъж не се от4айваи живота е пред теб и го изживей  дано намери6 ре6ението което 6те те направи 6тастлива но недеи маха това невинно създание успех "

# 356
  • София
  • Мнения: 168
Прочетох цялата  темичка ,но последната публикация ми обра точките. newsm10 smile3501 newsm62

# 357
  • Мнения: 4 390
Цитат
отвъртителен
= отвратителен hahaha

# 358
  • Мнения: 1 955
Цитат
Значи болка по време на самото''резане''  болка НЯМА,защото си под опойка независимо дали си с пълна,месна и т.н.Аз лично бях с месна-всичко чуваш понеже си в съзнание,дори можеш да усетиш нещо като бутане,но не и болка   

# 359
  • София
  • Мнения: 6 212
аругантност

Общи условия

Активация на акаунт