БисИри и правописни истории 5

  • 17 245
  • 382
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 640
еФтини памперси/евтини/

# 361
  • Мнения: 803
От един друг форум:

"интересува ме всичко за това как най-лесно може една жена да се извеси до небето и как да се задържи максимално дълго там? кои поза са за предпочитане и кое е по-добте пенис или език"

 Joy

# 362
  • Мнения: 819
енергоснабдяване, водоснабдяване, хей, пожарна.

всъщност се оказва, че доста неща знам, но не ми е ясно какви точно са изискванията на хей - риокоз.

 newsm78 Не съм убедена , че тази потребителка доста неща знае... Joy  Май грешката не е случайна  Thinking 

# 363
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
И на нас ни взимаха от праста 2 ти дори.Но те сега не могат да докажат дали има таласамия триабва да сте на около 1,5 г.просто ще се насочат от електрофорезата дали е нещо страшно.На мен и на мажа ми също ни правиха и излезе че тои има таласамия но казаха че не може да се каже дали малката има.

Пунктуацията е също на ниво  bowuu


Ето и нещо ново от творчеството на моята фаворитка за тази тема:
МИ бтатка ко да ти кажа.То Малкияжорко него свътра на едно място става лудако ако се сещаш за кво говорим все пак 

Тази жена как един пост не написа нормално, бе, направо  #Crazy То бива да допускаш грешки, ама това е направо простотия, ша ме извинява  ooooh!

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 19:12 от Тарталета

# 364
  • Мнения: 1 953
[Тази жена как един пост не написа нормално, бе, направо  #Crazy То бива да допускаш грешки, ама това е направо простотия, ша ме извинява  ooooh!

- Знам за какво говорите...
- Не, не знаете
- Ооо, знам, знам...

Ето за да не съм голословна 
Цитат
и аз така не се перът и тва с и е

# 365
  • Мнения: 6 417
От един друг форум:

"интересува ме всичко за това как най-лесно може една жена да се извеси до небето и как да се задържи максимално дълго там? кои поза са за предпочитане и кое е по-добте пенис или език"

 Joy

Няма да те питам в какви форуми ходиш, а?  Joy

# 366
  • Мнения: 6 417
И на нас ни взимаха от праста 2 ти дори.Но те сега не могат да докажат дали има таласамия триабва да сте на около 1,5 г.просто ще се насочат от електрофорезата дали е нещо страшно.На мен и на мажа ми също ни правиха и излезе че тои има таласамия но казаха че не може да се каже дали малката има.

Пунктуацията е също на ниво  bowuu


Ето и нещо ново от творчеството на моята фаворитка за тази тема:
МИ бтатка ко да ти кажа.То Малкияжорко него свътра на едно място става лудако ако се сещаш за кво говорим все пак 

Тази жена как един пост не написа нормално, бе, направо  #Crazy То бива да допускаш грешки, ама това е направо простотия, ша ме извинява  ooooh!
Ся, аз не разбрах за болестта таласемия ли става въпрос или за таласъмия  Joy

# 367
  • София
  • Мнения: 191
"имала съм и други проблеми с въпросната г-жа и аз като повечето сметнах, че е най-добре да говоря с учителката, но после детето ми беше разпънато на кръст, защо клюкари, като клюкари и тя ще почнела да ги клюкари, мен пред децат ме изкара, че съм невъзспитана и нахална, и от всичко това страда моето дете, и за това реших, този път да прескоча г-жата и да отида при директорката, без да казвам чия майка съм. "

 Thinking изглежда доста заплетена история

# 368
  • Мнения: 240
много сняк

То като не го виждаме, забравяме и как се пише вече Simple Smile

# 369
  • София
  • Мнения: 6 170
Цитат
Мъжът ми който обикновенно,рядко гледаше ББ,по-неволя и от няма накъде,следеше финала му.
не е нещо фрапантно... но се намират Wink

# 370
  • Мнения: 11 323
Цитат
отвъртителен
= отвратителен hahaha
Това кърти (отвърта) миФки  Joy

# 371
  • 7800
  • Мнения: 243
проНститутка  Laughing

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 19:08 от skali4ka

# 372
  • София
  • Мнения: 15 486
Неудобно ми е , но ми се наби в очите Embarassed:

Ами то аз ви писах "накърмя",но малко преовеличих.Аз се цедя и му давам с шише,като само половината от количеството е кърма,затова съм пренудена да дохранвам.Ще ви послушам.И без това количеството не е голямо. Сигурна издребнявам,но наистина много ме е яд ,че я изпуших тази цигара.Повече няма да се повтори.

# 373
  • Мнения: 393
Четайки за Банко-хотел Авалон
http://avalon.bansko.bg/bg/
Факти за курорта
   
Информация
най-висока ски точка ??????????2580 m, ами аз съм се спускала от вр. Вихрен това е доста по-високо...... ама не е "ски точка" ?????????
височина на курорта 936 m
маркиран пробег 30 km.... на какво????????????????
процент на пистите със сняг 80%  (а без сняг ??????.... 20%????), за да разберете за како става дума-анг. вариант- писти оборудвани с "оръдия" за сняг Mr. Green)
най-дълъг пробег ?????????????????? 5 km само "преводача" си го разбира
преход през страната  5 km (според англ. вариант-писти за дълго бягане Mr. Green)
ориентация на склоновете север (да ама НЕ има и южни, ама кой да го знае #2gunfire)
   
Лифт
   
Информция
Гондола (на българси език- кабина; гондола е за около........20-30 човека"

   
 

# 374
  • Мнения: 23 122
...отопля доста бързо . аз харесвам къщата и много е кипричка и уютна .
   Отопля-Затопля
        киПРичка-киТничка,киТна

Общи условия

Активация на акаунт