Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Ноември 2021 (Тема 16)

  • 67 723
  • 712
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 120

това палте - нищо особенно
за мовембер
По въпроса за ЧП - нищо не ми трябва гледам някой филм за да не посегна към компа и да изпусна ..коня в общата истерия.
После си казвам "брей, колко хубав този ЧП много пари спестих" 😂

# 16
  • Мнения: 2 040
Благодаря за новата тема, Лайт! Flowers Fallen Leaf Flowers Maple Leaf
Никога не съм си купувала нещо от Черния петък в България, защото както написа Ангела той е "Фалшив"!
Преди години се случи да сме на детски рожден ден и трябваше да взема подарък, но нещо от Мола е било. Съвсем забравила, че петък и то Черен, грабвам едно такси и .... това което преживях никога не си го причиних повече - тълпи от блъскащи се хора и завишени цени, и най-вече само боклучави артикули. Нищо не взех, но видях, че са пуснали щанд на Dunkin' Donuts /кои години е било значи/ и взех да ги опитам.

# 17
  • Мнения: 3 708
Пазарувам когато видя изгодни оферти. И то без да се хвърлям през глава на всичко що е изгодно, както се е случвало да правя преди..Сега само неща, които наистина си струват и които мисля, че са ми нужни..

# 18
  • Мнения: 4 490
Лайт, 🌷🌷🌷 Благодаря за труда!!

Харп, убедена съм, че току-що те видях на улицата!

# 19
  • София
  • Мнения: 11 942
Мразя да пазарувам. Страшно ме изнервя обикалянето на магазини.

# 20
  • Мнения: 28 137
Пазарувам винаги, когато видя нещо изгодно, а ноември ми харесва като месец, даже много.
Ноември не ми харесва никак, свършват топлите слънчеви дни, сменяме часа и става тъмно, излизам по тъмно, прибирам се по тъмно, слънцето гледам само от прозореца! Disappointed

# 21
  • Мнения: 19 686
Аз обичам лошо време и мрачни дни Blush

# 22
  • Мнения: 121
Благодаря за новата тема, Лайт! Flowers Fallen Leaf Flowers Maple Leaf
Никога не съм си купувала нещо от Черния петък в България, защото както написа Ангела той е "Фалшив"!
Преди години се случи да сме на детски рожден ден и трябваше да взема подарък, но нещо от Мола е било. Съвсем забравила, че петък и то Черен, грабвам едно такси и .... това което преживях никога не си го причиних повече - тълпи от блъскащи се хора и завишени цени, и най-вече само боклучави артикули. Нищо не взех, но видях, че са пуснали щанд на Dunkin' Donuts /кои години е било значи/ и взех да ги опитам.

# 23
  • Мнения: 1 845
Благодаря за темата на Лайт и на всички, които я правят полезна и приятна!

Колкото и да е сив и скучен ноември аз го харесвам ...имам имен ден ...така , че броя го празничен..
На Черен петък купувам от няколко години някакъв годишен абонамент за PS4 , който е значително намален на този ден...и някой път техника сме взимали...Иначе особено откакто е пандемията то са толкова намаления, БД, кодове...че дори и аз , която минавам за финансово дисциплинирана ми се налага да се ограничавам ...Grinning

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Пазарувам основно онлайн, Черен петък не ме вълнува. При нас има наистина огромни намаления в края на сезона и се възползвам. Обичам да купувам сандали зимата и боти лятото, нищо, че са от "старата" колекция.

# 25
  • Мнения: 2 223
Ноември си признавам, че ми е доста неприятен месец, а и всички мрачни, влажни и тъмни месеци. Единственото положително е връщането към нормалното астрономическо време. Обичам ясно изразени сезони (ако е зима да е снежна и студена, лято - слънчево и топло). Пролет и есен са ми някакви междинни и скучни, особено есента. Единствено есенна разходка сред природата ми носи някаква цветна радост.
Ами нека да е розово Simple Smile, нищо че е сумрак наоколо.

Нямам особени пристрастия към "черния петък", особено в българският му вариант. Така или иначе пазарувам основно онлайн и на намаления.

Последна редакция: ср, 03 ное 2021, 19:31 от pep_si

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Благодаря за темата, Лайт.Пазарувам си винаги като има оферти, не чакам Черен петък.Търся си боти.BowtieBowtie

# 27
  • Мнения: 5 832
Благодаря за темата, Лайтче! 🌺

Черен петък дори не знам кога е и не ме и вълнува никак. Черните петъци в България са чиста простотия. Пазарувам като видя нещо, което ми трябва и почти винаги с кодове за отстъпки. Явно помъдрявам. Преди като харесам нещо, дори да знам, че след два дни ще е намалено, дори да не ми трябва, поръчвам, че да не свърши. Сега знам, че като свърши, друго ще харесам. Ноември като време е ужасен, но пък имам рожден ддн през този месец и това ме кара да го преживея по-леко, лекувайки си кофти настроението с подаръци от всички посоки.
Обожавам да пазарувам след Коледните празници, всички вериги разпродават в несвяст.

# 28
  • София
  • Мнения: 10 291
Страхотна тема, преди години бях фен на черния петък, много добри намаления имаше на козметика. Напоследък, не съм толкова ентусиазирана Simple Smile

Относно попълването на гардероба, страхотни попадения имам тази година, но идва неприятният въпрос, какво правите със старите, хем са обличани/обувани 1-2-3 пъти, хем не ми се иска да ги давам. Не е като да не подарявам непрекъснато, но има дрехи/обувки, които сърце не ми дава да подаря.

# 29
  • София
  • Мнения: 38 209
В момента нещо няма намаления, така че чакам.
Децата ми имат имен ден на 8, аз обикновено работя и съм заета, така че неусетно си отлита ноември.

Общи условия

Активация на акаунт