Паническо разстройство - 52

  • 36 739
  • 765
  •   1
Отговори
  • Мнения: 656
Новата ни тема дано да сме по-позитивни в нея.

старата тема

Последна редакция: чт, 04 ное 2021, 15:52 от bubanka

# 1
  • Мнения: 379
И аз се включвам тук, ако някой е пил амитриптилин да каже минават ли страничните реакции с натрупването, както е при другите ад?

# 2
  • Мнения: 1 901
Благодаря за темата!
Да споделя, че вчера изпих първото хапче Ципралекс с четвъртинка Клонарекс и се наспах чудесно и след обяд и през нощта без кошмари и натрапчиви мисли, които имах и в излишък даже. Сега съжалявам,  че отлагах толкова време приема на АД и си налагах този тормоз с тези ужасни мисли и паника. Въпреки, че знам, че това сега не е от действието на АД, а от Клонарекса, но скоро и Ципралекса ще подейства, поне се надявам от минал опит.
Сега се чудя да пия ли с него 2 седмици Клонарекс или да се опитам да го спестя?
Между другото вчера след като изпих Ципралекс се сетих, че е редно първите дни да пия по половин, но вече беше късно може и затова да имаше този силен  ефект.
Вие колко дни в началото пиехте по половин?

# 3
  • Мнения: 152
Да, поне 3 дни по 1/2.За какво ти е клонарекс, като пиеш флуанксол. Но ти прецени все пак..

# 4
  • Мнения: X
Здравейте,
връзка м/у АД/ Флуанксол и болезнен лимфен възел при някой?

# 5
  • Мнения: 340
Вчера и днес пак кризи и то страшни, звъннах на психи, каза че Лепонекса е най-силния медикамент за лечение, и вече не знам какво да правя, пия го почти 2 месеца, никакви подобрения, даже става и по зле, да го спирам ли или да ходя на друг психиатър?

# 6
  • Мнения: 152
Пабло, в какво се изразяват тези кризи?
Пробвай с друг пси.

# 7
  • Мнения: 340
Пабло, в какво се изразяват тези кризи?
Пробвай с друг пси.
Кризите ми са с адско силно гадене.

# 8
  • Мнения: 781
Запис в новата тема с пожелание за повече усмивки!

# 9
  • Мнения: 253
Приятели по съдба, здравейте отново. Бих искал да попитам, проблем ли е че взимам Е@обел веднъж седмично, и то по половинка, при положение че съм го пил две години непрекъснато? Дали нещо може да ми стане, понеже го взимам само при силен стрес, или когато се появи онова "изтръпване" от привикването към него (отнемането).

# 10
  • Мнения: X
jomi, според мен разреждай постепенно- през ден, през 2, 3 и т.н.

# 11
  • Мнения: 152
Пабло, други симптоматики? Или е само повдигане?
Jomi нищо няма да ти стане, явно вече си добре, но ако усетиш влошаване го започни отново да го приемаш.

# 12
  • Мнения: 253
Jomi нищо няма да ти стане, явно вече си добре, но ако усетиш влошаване го започни отново да го приемаш.

Относително добре по-скоро, но страхът от пътувания и открити пространства (агорафобията) си остана, за съжаление...

# 13
  • Мнения: 656
Моите страхове ... Живеем със свекървата и уж сме в добри отношения, но няколко пъти си намирам в обувката една бодлива тревка (чички ако по диалект ме разбирате) може би ще ви се стори смешно, но се притесних и ме хвана паника .. почвам да си мисля ,че нещо ми прави магия

# 14
  • Мнения: 340
Пабло, други симптоматики? Или е само повдигане?
Jomi нищо няма да ти стане, явно вече си добре, но ако усетиш влошаване го започни отново да го приемаш.
Само силно гадене, нямам други симптоми.

Общи условия

Активация на акаунт