"Пътят на честта" сезон 2, тема 12 - тук продължава да е по-забавно!

  • 43 267
  • 949
  •   1
Отговори
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
От сайта на Нова ТВ (не споделям написаното, не е кой знае какво и затова го скривам)
Цитат
Скрит текст:
Историята в хитовия сериал ще продължи да да се заплита още повече след като към звездния каст с ключови роли се присъединяват Деян Донков, Койна Русева и Орлин Павлов. Действията на техните персонажи ще окажат силно влияние върху останалите герои, променяйки безвъзвратно техните съдби.

Продължението на вълнуващата история в „Пътят на честта“ е дело на едни от най-талантливите и опитни професионалисти в кино индустрията. Трима от най-добре подготвените български режисьори Виктор Божинов, Виктор Чучков и Станислав Тодоров – Роги стоят зад втория сезон на сериала. Творческият тандем Елена Иванова и Милена Фучеджиева създава сценария на завладяващата история, а изпълнителен продуцент е Александър Христов („Албион Филмс“).
NOVA избра новата песен на Михаела Маринова – “Сериал“ за основна музикална тема към втория сезон на превърналата се в хит драматична поредица.


!Предупреждение! Както стана ясно - клиповете съдържат спойлери.

Междувременно се появи още една песен, чието видео е с кадри от сезона:





Подробно описание на актьорския състав.

Предишната тема

# 1
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 089
Благодаря за новата тема.
Вече им се чудя, как може такъв бизнесмен като Калоян да е такъв загубеняк, остави се една патка да го изиграе и да вземе компанията му, на другата патка направо и направи подарък и закопа майка си.
А Димитър толкова грозен и антипатичен са го направили, особено с тези кръгове около очите.
За Анелия и нейния адвокат не ми се говори, голяма секс сцена, няма що.
И туй ОФф, дето всяка въздиша.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Кръговете на Димитър са от побоя. Ще му минат и ще се разхубави Joy

Стана ми жал за Петърчо.

# 3
  • Мнения: X
Вече им се чудя, как може такъв бизнесмен като Калоян да е такъв загубеняк, остави се една патка да го изиграе и да вземе компанията му, на другата патка направо и направи подарък и закопа майка си.
И иначе честен, бял и добър, ама прави схеми как да не заловят мама и как да я изкара невинна... И още куп престъпвания на закона.

И аз благодаря за темата! 🌺

# 4
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
В тази серия Страхил е по-разумния от двамата с Димитър. Макар че си мисля, че все в един момент Димитър няма да издържи и ще се  покаже я на Кера, я на Симона...

# 5
  • Мнения: 5 384
С тази примитивност и имулсивност Димитър скоро ще се издаде, че е жив, а кръговете от побоя -  и те си бяха нереалистични, на клоун, а не на пребит прилича, цветът им беше нереален.

# 6
  • Мнения: 31 154
Много е тъп този сериал, просто не става за гледане.

# 7
  • Мнения: 15 309
Аз си мислех, че по тъп не може да стане, но след този епизод събудиха оптимиста Wink в мен: Може, можеее!!! Joy

# 8
  • Мнения: 31 154
Сексуалната сцена беше вдъхновена от такива сцени във филма за The Doors.

# 9
  • Мнения: 197
Не са изпипани детайлите,стайлиг ,грим по всякаква критика.Много недообмислено Ада включва телефона,няма парола и директно тръгва клипчето.Сериалът е пародия.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 16 094
Първи сезон беше най-добре.
После е боза!

# 11
  • Мнения: 81
До кой епизод са? Аз спрях да гледам отдавна. Пълна бозица. Жалко за актьорите

# 12
  • Мнения: 15 309
То па едни актьори. Stuck Out Tongue Winking Eye
Е, има и изключения, но като цяло са от кръжока: "Буратино и приятелите му дървета.. за огрев, демек пънове". Wink Joy

# 13
  • Мнения: 774
Отказах се да гледам"това чудо на сценария"и "завладяващата и професионална"игра на актьорите.Добре,че тук се коментира,за да разбера какво се случва

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 16 094
Току-що, гледах промото за довечера. Чак ми стана интересно и чакам с нетърпение 🤔😂

Общи условия

Активация на акаунт