Образователен Говорилник - тема 20 (оптимистична)

  • 18 693
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 889
На мен ми се случи нещо странно. Написах пост във фейса срещу един господин, в момента на власт и след 3 минути ми блокираха фейсбук акаунта, вече 2 часа не мога да го възстановя. Голямо съвпадение.
Някой те е докладвал.

# 76
  • София
  • Мнения: 7 277
Гади, кой е господинът? Кажи тука, сестро, да го охайтим като хората Laughing

# 77
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 378
Пише, че са видяли необичайна дейност в акаунта ми. Това можело да означава, че някой е използвал акаунта ми без мое знание. Но профилът ми в момента изобщо не е видим, все едно не съществува. А също така аз го публикувах на моята стена, пък съм доста стриктна в приятелствата. И не че нещо кой знае какво съм написала.

Но фейса дава 2 опции за възстановявате - по телефон със  смс и по мейл. Пробвам аз по телефон, не получавам код, пробвам 10 пъти, не! Идва в един момент смс с код, въвеждам, излиза съобщение, че съм надвишила броя опити.   Пробвам по мейл. Не пристига код по мейла. Вероятно след 1 час ще се появи и ще ми кажат, че съм надвишила броя опити.

За 16 години акаунт във фейсбук, за първи път ми се случва такова нещо. А покрай Пеевски, доста се раздавах.

Господинът започва с Р и завършва на В.

# 78
  • София
  • Мнения: 7 277
Аа, съскащият моралист, който се раздава за България ли Joy  Той ми е най-антипатичният български политик. Считай щом Станишката ми е симпатичен спрямо него Laughing

# 79
  • софия
  • Мнения: 5 000
Гад, не че искам да оправдавам, който и да е, но понеже миналата седмица и аз борех ситуация с кодове (за активиране на приложение)  и по абсолютно същият начин ми изписваше, че съм надвишила броя опити и да пробвам след час. Пробвам след три, още на първия опит ми изписва същото. Оказа се, че това не е рядко срещано явление. Трябва да се обадиш на мобилния си оператор и да им кажеш, че не получаваш такива ководе, те ще ти ги активират. При мен така се получи.

Така, това по повод кодовете, за да ти дам практично решение (надявам се да проработи).
Иначе, блокиража във фейса се среща много често и освен че някой може да те е докладвал, наистина допускам и цензурирано блокирване. Все пак има хора, които работят "социални мрежи".

# 80
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 378
Много тъпо. За телефон вече изобщо не ми е активно, а по мейла не получавам нищо. Сега ако ми се затрие акаунта, ще съм много ядосана.

# 81
  • софия
  • Мнения: 5 000
Телефона може би ще е активен пак след 24ч.
Но супер много ти благодаря, че сподели. Супер ценно е да се види цензурата им.

# 82
  • Мнения: 5 941
Фейса си се цензурира. Имат алгоритми, а и със сигурност се докладва активно.
Не си единствена.

# 83
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 312
Ами аз понеже чета Афера, макар че езикът и антиваксърството на Веселина Томова ми предизвиква гадене, научих, че на този господин ИТ екипа прави безумна цензура към медии, акаунти във ФБ и какво ли не. Сякаш хората ще го харесват ако не се говори... това не е било досега.
А споменатият Станишев пък е на светлинни години и интелектуално и като политик. Аз не съм нито социалист, нито лява, но сравнението според мен е обидно за единия и смешно за другия Simple Smile
Simple Smile

# 84
  • Мнения: 5 652
А, пак избори ли ще има😀
Гледай как занимават интелекта на нацията с глупости.

В България винаги е имало две гледни точки - или крадеш, или искаш да крадеш. Другото са приказки под шипковия храст или работа за отвъдокеански бигнещоси.

# 85
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 312
Е така е Нот, но защо трябва да ни пречат да го коментираме?

# 86
  • Мнения: 5 652
Съвсем естествено - платформите са за всички - кой превари, натовари😀
За теб не мога да гласувам, нито ти за мен, да се оправят. Р-в е действащ п-т, редно е сульо и пульо да не го плюе където си ще.

# 87
  • София
  • Мнения: 7 277
О, Нот, извинете. Може Гад да се е изказала нещо във връзка с пандемията. Или викаш - като в Ухан, да се правим половин година, че няма проблем Simple Smile

# 88
  • Мнения: 5 652
Хубава, топла и слънчева събота😀 на всички. На “болничките” много положителна енергия, стиснати палци и късмет!

Не ми пука за политиката всъщност, този етап съм го минал на вашите години; може да сменим крадците с илюзорната надежда, че ще крадат по-малко.

Последна редакция: сб, 06 ное 2021, 15:59 от Notaris

# 89
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 312
Е що пък като е действащ п-т, да не е богоизбран... всеки може да каже каквото иска на собствената си стена. или за него баш да не може...?

Общи условия

Активация на акаунт