🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 10 (07.11 - 14.11) 🐄

  • 63 306
  • 1 673
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 15 960
Тетка искаше да игнорира Пламен, ама той пръв я игнорира. Още сутринта като я подмина край обора и тя го зяпаше с отворена уста. Дано му е избила всички бръмбари от главата и повече не се занимава с нея.

# 661
  • Мнения: 8 578
Любо ми е много смешен. 😆 Значи Живка била манипулирала Виктор, обаче той като ходи да му пълни главата с клишета за чест и достойнство, не щото наистина му пука за тези работи, а защото си варди Коце Боце, не е манипулация, ами нещо друго... Тя поне е реалист и си му казва на Вик, че ако иска да остане, ще трябва да избере слаб играч. А на императора му е все тая за Виктор, пък му се пише приятел уж.

# 662
  • Мнения: 1 059
И като почнат с това достойнство, и кой бил слаб. Като е толкова слаб, да не е влизал във формат, в който има физически дуели. Същото и като обвиняват някой, че влязъл, заради парите. Ами, аз пък не знам що за льохман би си оставил децата (особено, ако са малки), романтичния партньор, или болен родител отвън, просто ей тъй, заради едното показване по телевизията. Много ясно, че влизаш, заради парите.

# 663
  • Мнения: 2 579
Любо ще коли Коцето за рождения си ден. Гладът е страшно нещо Stuck Out Tongue Winking Eye

# 664
  • Мнения: 3 541
Наду ми главата тая Теодора с нейните измислени драми, сега ще експлоатират до край истерията и и дълго и напоително ще ни занимават с нея. Живка го каза кратко и ясно, Теодора е в дъното на всеки скандал и интрига. Аз бих добавила, че е за психиатрично лечение, да се погрижат близките и, защото с възрастта нещата ще ескалират.

# 665
  • Мнения: 5 144
Любо ще коли Коцето за рождения си ден. Гладът е страшно нещо Stuck Out Tongue Winking Eye
Това е страхотноооооо!

# 666
  • Мнения: 2 866
Виктор би трябвало сам да мисли за себе си, не да чака мнения от Живка, Любо и който и да било. Според мен беше тъпо и да пита Коцето защо му се стои още.
Виктор само за Коцето съм го чула да се изкаже негативно, няма логика да търси друг дуелист на лична основа като с другите се разбира добре. Шансове има срещу Коцето, Стефан и Ивайло. Единствено ако Коцето вземе имунитет, Виктор е добре да мисли кой от другите ще му е по-удобен.

# 667
  • Мнения: 3 079
И аз си мислех за близките на девата от Чикаго, как ли се справят ...неуравновесена, живее в измислен свят, суетна, болезнена жажда за внимание... това , че плете и шие някак допълва психо-образа ...

# 668
  • Мнения: 10 618
С игнор се справят с нея. Сигурна съм, че мъжът й не е ревнив.

# 669
  • Бургас
  • Мнения: 909
В промото за утре извисената Теда не може да прости, и грам не се замисля че и тя има вина.Не мога да я трая с тая вирната глава.

# 670
  • Мнения: 280
Значи.... гледам и не вярвам на ушите си! Какъв е този булшит /простете френския ми/, с който ни заливат от два дни?! Какви са тези противни хора, как успяха да ги намерят в такива количества и как се побира на това малко пространство толкова огромно его?!
Изпитвам непреодолимо желание да предпиша спешно на Теодора някакви лекарства. Жалко, че не съм лекар, защото съм сигурна, че това се лекува. Това просто не е нормално, премина всякакви граници на фантазията и междупланетните норми с измислиците си.
Разбирам желанието ти, но се опасявам, че ще те разочаровам. Няма измислено такова лекарство.

Пък и дамата, която искаш да лекуваш, е същинска муза - освен много вода за Фермата, донесе тук 35 страници хумор, сатира и забава. И то само от вчера, без да броим оживлението, което предизвика с подслушания разговор.

# 671
  • Мнения: 3 079
Теда да прости какво😁
Голяма беля това женче, голямо зло😁
Интригантка, и като захапе не пуска...
Предполагам, че Пламен няма да пише любовни писъмца повече...никога😁

# 672
  • София
  • Мнения: 20 084
Тетка искаше да игнорира Пламен, ама той пръв я игнорира. Още сутринта като я подмина край обора и тя го зяпаше с отворена уста. Дано му е избила всички бръмбари от главата и повече не се занимава с нея.
Дааа, голям смях! Ей там й се скъса филмовата лента на Теодора и се наложи да импровизира драматургично и да подхваща нов сериал. Защото сигурно си представяше как Пламен тича след нея, страдащ неутешимо от несподелени чувства, скубе си косата и си реже вените надлъжно от любов.... и изобщо предчувстваше ТеТка как ще е в центъра на драмата и във вихъра на извисеността си до края на сезона, пък то доста различно и неочаквано се реализираха нещата. Joy

Последна редакция: ср, 10 ное 2021, 00:19 от Reinа

# 673
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Мислех, че може да има "целувам " в описание на някой обичай
Точно в първо лице? Едва ли.
Пък и нали вече се изясни, че не бяха цели думи, а букви.


Каква е задачата на Ралица и Теодора? Нещо крояха, но не разбрах какво.

# 674
  • Мнения: 83
И аз си мислех за близките на девата от Чикаго, как ли се справят ...неуравновесена, живее в измислен свят, суетна, болезнена жажда за внимание... това , че плете и шие някак допълва психо-образа ...

Приятелите й, бяха загрижени как ще издържи без хапчетата си. Сега вече, когато си е на "родна земя" не излизала никъде и била супер депресирана, та  пак всички са много загрижени, какво стана с нашто Теди

Общи условия

Активация на акаунт