🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 10 (07.11 - 14.11) 🐄

  • 63 308
  • 1 673
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 204
В този сезон повечето неща ми изглеждат инсценирани.Всичко ми е едно такова нагласено. Чак дразни,неестествено е. Или просто хората вътре са прекалено фалшиви .....

# 676
  • Мнения: X
И аз си мислех за близките на девата от Чикаго, как ли се справят ...
Черпят на ляво и дясно откак са я пратили във Фермата, а сега се молят, дано не ѝ щукне да излиза без време за едната чест моминска, че ше им развали рахата... 😂

# 677
  • Мнения: 14 082
С игнор се справят с нея. Сигурна съм, че мъжът й не е ревнив.

Че той ако е ревнив, тя няма да влезе в такова предаване и още по-малко да виси на мъжките вратове. Човекът си почива сега, опънал се в люлеещ се стол, примижава с очи, пуши си цигара, бавно изпускайки облачета дим, с другата ръка надига чаша уиски и дори не си е платил кабелната телевизия. Почиват му ушите.

# 678
  • Sofia
  • Мнения: 6 945
Тодорината драма вече ме отегчи до смърт.
Любчо трогателно опитва да  убеди себе си, че не е глупав. Другите не успя.
Коцето май плака на покровителя си пред клозета, че ще го думнат . Той всякак си е пушечно месо.

Последна редакция: вт, 09 ное 2021, 23:57 от Karen

# 679
  • Мнения: 280
А това с чичо Фестър кой го измисли пък сега? Laughing
Не мога да си почина от смях.
Как беше - приликата с истински лица е случайна. Simple Smile

# 680
  • Мнения: X
Коцето просто се наака от страх, че ще го извикат на дуел и ще му резнат тимберицата като на кокошка, и отиде да реве пред портите на императора! 😂

# 681
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Смях, смях, смях ...
Направо е болезнено да гледаш толкова фалш на едно място :
Марта обяснява точно на Живка и Ваня , че я боли ръката
Любо между избора да прати Марта или Коцето на дуел
Кирил, дето не обичал правила ходи да се репчи на другите, защото се хранят. А предната вечер те не се съобразяваха, че им пречат да спят
Теодора продължава да рови дъното и да го пои със сълзи и сополи, измислена драматизация.
Къдриците на Кирил ме разбиха 🧐

От всички, дори и сгрешил, Пламен продължава да се държи човешки и стабилно, без излишни псевдоемоции ...

# 682
  • София
  • Мнения: 20 084
Разбирам желанието ти, но се опасявам, че ще те разочаровам. Няма измислено такова лекарство.

Пък и дамата, която искаш да лекуваш, е същинска муза - освен много вода за Фермата, донесе тук 35 страници хумор, сатира и забава. И то само от вчера, без да броим оживлението, което предизвика с подслушания разговор.
Не, ка' щяло да се разочаровам толкова лесно, аз съм оптимист. Joy Виждала съм и по-тежка шизофрения да се лекува с добри резултати, че на Теодора ли да не спрат SMS-те от Космоса.
Беше забавно в началото, признавам си, но вече не е. Натоварващо и затормозяващо е за гледане, а и е много грозно да се прави рейтинг на гърба на психичноболни хора.

Последна редакция: вт, 09 ное 2021, 23:40 от Reinа

# 683
  • София
  • Мнения: 4 429



Фермата - сезон 7, епизод 51 (09.11.2021)

# 684
  • Мнения: 280
Беше забавно в началото, признавам си, но вече не е. Натоварващо и затормозяващо е за гледане, а и е много грозно да се прави рейтинг на гърба на психичноболни хора.
Съгласен съм, май Иван първи започна.

P. S. За всичкия смях във форума на чужд гръб: от Продукцията много добре знаят какво подбират и монтират и каква гаргара си правят с участниците.

# 685
  • Мнения: 15 960
С игнор се справят с нея. Сигурна съм, че мъжът й не е ревнив.

Че той ако е ревнив, тя няма да влезе в такова предаване и още по-малко да виси на мъжките вратове. Човекът си почива сега, опънал се в люлеещ се стол, примижава с очи, пуши си цигара, бавно изпускайки облачета дим, с другата ръка надига чаша уиски и дори не си е платил кабелната телевизия. Почиват му ушите.
Представям си как приятелят му Любо е обявил, че ще кандидатства във Фермата и мъжът й е подскочил от кеф колко ще е хубаво да прати и Теди там за няколко месеца. Сега сигурно ще си изкриви и той палчетата да ги стиска за късмет.

# 686
  • Мнения: X
Грешно ли съм разбрала, да ме прости девата от Чикаго, че е била събрала торбичка с писма? После минаха на опцията за едно писмо. Аз не разбрах - къде точно иска да я целува Пламенчо? Някакви догадки?

# 687
  • Мнения: X
Аз не разбрах - къде точно иска да я целува Пламенчо? Някакви догадки?
Тука

# 688
  • Мнения: 14 082
Грешно ли съм разбрала, да ме прости девата от Чикаго, че е била събрала торбичка с писма? После минаха на опцията за едно писмо. Аз не разбрах - къде точно иска да я целува Пламенчо? Някакви догадки?

По нещо криво беше, ама по сурата ли, по душата ѝ ли...

# 689
  • Мнения: X
Аз какво си представявах... Това си е чиста обида! Криви палчета!

Общи условия

Активация на акаунт